18 FAMILIEBERICHTEN Tante Mien Lieve tante Mien Willemina Roelse Rien Openneer Jan Karei de Jong OVERLEDEN Marinus Filius Rinus Rinus Filius 'Zeeuwen zijn geen mensen van vlees en bloed, Maar van vuur en staal' Op donderdag 9 april heeft onze lieve man, papa en opa het leven losgelaten. Hij had het leven zo lief. En wij hadden hem nog zo graag langer bij ons gehad. Wij koesteren de vele mooie herinneringen en dragen hem voor altijd mee in ons hart. Kruiningen, Breda, 26 februari 1947 9 april 2020 Anne-Lies Ilse en Rob Daan en Jesse Liselot en Rob Loes Correspondentie-adres: Ridderstraat 15,4902 AA Oosterhout Rien hield van mensen, het liefst hadden we zijn leven met velen gevierd. Helaas is dat op dit moment niet mogelijk. In verband met de corona-maatregelen zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Hannie van den Bosse-Ton (ome) Rinus Filius Leendert Geelhoed "Leen" Intens verdrietig delen wij mee dat wij onverwacht afscheid hebben moeten nemen van een uitzonderlijke en liefdevolle man. Vlissingen, Vlissingen, 12 oktober 1959 8 april 2020 Thomas de Jong Emma de Jong en Jasper Sulkers Marian de Beer Annemieke de Jong en Michel Huibregtse Carel de Beer en Anke Assmann Coen Lena Marie Jonas Correspondentieadres Chopinlaan 21 4384 JG Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Rien Openneer Rien Openneer zaterdag 11 april 2020 - De Heer is mijn herder - Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg, delen we u mede dat na een lang ziekbed van ons Is heengegaan, mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa. Echtgenoot van Mien Tissink Oost- en West-Souburg, t Ritthem, 11 maart 1931 9 april 2020 Mien Filius-Tissink Rens en Laura Marianne en Jant Jan Marcel en Wilma klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Lambrechtsenstraat 56, 4389 TM Ritthem Vanwege de Corona-maatregelen wordt Rinus alleen door zijn geliefde vrouw en kinderen in zijn huis herdacht op 14 april om 10.30 uur. Aansluitend dragen zij hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats van Ritthem. Speciale dank gaat uit naar Buurtzorg Souburg 2 en dr. van Nieuwenhuizen voor de liefdevolle zorg. In plaats van kaarten is er deze rouwadvertentie. Heden is overleden onze geliefde broer, zwager en oom op de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: Familie Tissink Oost-Souburg: Familie Filius Op een prachtige lentedag is in de leeftijd van bijna 88 jaar zacht en kalm overleden onze allerliefste Niet meer in ons midden, voor altijd in ons hart. Domburg Roel en Sylvia Gabriëlse Middelburg Bart en Luna Utrecht Koen en Bella Middelburg Stefanie Gabriëlse en Mischa van Veen Evy, Floortje Bedankt voor alle goede zorgen. Wij houden van je. Inez, Noah en Ishara Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Domburg, 26-04-1932 - t Goes, 09-04-2020 Middelburg Maat f en Sjaak Domburg Jo f en Piet Domburg Joost en Leni en kinderen Correspondentieadres: Spreeuwenhof 9, 4357 ER Domburg Wij bedanken iedereen die de laatste weken voor haar heeft gezorgd. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Na een dappere strijd is tot ons verdriet op 8 april 2020 overleden ons schoonzusje op de leeftijd van 71 jaar echtgenote van Ko van den Bosse Korrie de Jong-van den Bosse Eelke de Jong (in herinnering) Suus Pouwer-van den Bosse Jas Pouwer Nellie Versluis-van den Bosse Gerrit Versluis Joke van den Bosse Neven en nichten Na een jarenlange vriendschap moeten wij afscheid nemen van Wij wensen (tante) Mien, de kinderen en (achter) kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Thea en Bas Mulder (in herinnering) Kinderen en kleinkinderen Véle mijlen reisde je over land en overzee Maar altijd heb jij gedacht om 8 uurGMT Aan ons, je kinderen Zo reisden wij, ook al was het in gedachten met jou, onze Papa mee Burgh, 31 oktober 1943 ■llju Goes, 1 april 2020 F r ij '- Svetlana Majevska Geelhoed Arjo Geelhoed Xavieren Francina Nirlo Geelhoed Sólange, Joaö en Levinia Leonardo, Wendy en Isa Geelhoed Francina Geelhoed En verdere familie Correspondentieadres: Burgemeester Gaststraat 4 4318 BC Brouwershaven De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze onvergetelijke broer, zwager en oom Magda Maarten en Pauline Hanny en Piet Wies en Tiny Anja (in herinnering) Neven en nichten Kruiningen, april 2020 Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze onvergetelijke broer, zwager en oom Maarten en Pauline Wies en Tiny Anja (in herinnering) Neven en nichten Kruiningen, april 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 50