COLOFON Familieberichten S* FAMILIEBERICHTEN 19 René Dhondt Omer Maria Snouwaert Abraham Jannis van der Meulen Neeltje Snoek Post Rob Dusarduijn Door van de Lavoir Jos de Feijter DANKBETUIGING Anne-Wil Goud Wij willen iedereen bedanken voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Uw aanwezigheid bij de afscheidsbijeenkomst en de vele kaarten en telefoontjes hebben ons bijzonder goed gedaan. Hilda Dusarduijn-van Hest Carmen en Arno TeunIza Debora en Remco Mik, Fee Langs deze weg willen wij iedereen oprecht danken voor het medeleven getoond na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa S. Snouwaert-Blondeel, de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Aardenburg, april 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve Door, opaatje en mijn broer zeggen wij u hartelijk dank. Familie Maas Familie van de Lavoir Kloosterzande, april 2020 Josina Goossen-Verschelling Voor de hartelijke blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde moeder, oma, en 'oude' oma Willen wij u heel erg bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Goes april, 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Marylin de Feijter-Guiljam Bram-Peter en Maaike - Evi, Mariëlle en Kees Joost en Elize, Jessica en Koen, Marijn Biervliet, april 2020 De vele warme blijken van medeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Elisabeth Catharina Van der Haegen-Bliek hebben ons bijzonder goed gedaan. Wij zeggen u daarvoor hartelijk dank. Rineke en Piet van Es-Van der Haegen Cor en Ria Van der Haegen-van Dorland en achterkleinkinderen Zaamslag Eist, april 2020 Paulien Vinke-Goossen pzc.nl/familieberichten zaterdag 11 april 2020 ZV Na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader was het fijn om te merken dat er zo velen waren die met ons meeleefden. Uw aanwezigheid tijdens zijn uitvaart, de bloemen, de vele hartelijke brieven en kaarten hebben ons erg goed gedaan. Dankzij de medewerkers van de thuiszorg, de buren en vele anderen heeft René tot op hoge leeftijd thuis kunnen blijven wonen. Ook een woord van dank aan de medewerkers van ZorgSaam Rozenoord in Sluis, waar René de laatste maanden liefdevol is verzorgd. Familie Dhondt Eede, april 2020 Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen voor en na het overlijden van onze lieve, onvergetelijke dochter, zus en kleindochter willen we op deze manier iedereen die met ons meegeleefd heeft hartelijk bedanken. De overweldigende belangstelling, de vele kaarten, brieven en berichten in de moeilijke en verdrietige periode waren en zijn hartverwarmend. Marcel en Marjan Goud-Brouwer Marilène en Gijs, Rosalie en Niek, Charlotte en Michiel, Linde-Loïse Oma Goud en Oma Brouwer Terneuzen, april 2020 Wij danken iedereen voor de overweldigende belang stelling, het medeleven en de lieve en bemoedigende woorden na het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader Janny H. van der Meulen - van de Sluis kinderen en kleinkinderen Breskens, april 2020 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, april 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze ma en oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, april 2020 SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 140