12 FAMILIEBERICHTEN Edwin Gerrit Koole Edwin Koole Edwin Edwin Koole Edwin Koole OVERLEDEN Johanna van den Bosse-Ton Hannie Hannie van den Bosse-Ton Hannie van den Bosse vrijdag 10 april 2020 ZV Met groot verdriet hebben -wij afscheid moeten nemen, getroffen door het coronavirus, van onze lieve zoon en broer en oom Edwin. Hij is vredig ingeslapen en op weg naar onze Heer, die nu verder voor hem gaat zorgen. t Terneuzen, 8 april 2020 Onze mooie herinneringen aan Edwin zijn: Een echte familieman met een enorm geheugen Altijd met iedereen een praatje willen maken In de Horeca keuken werken Luisteren naar muziek en het DJ zijn Vlissingen, 20 mei 1969 Zaamslag: Peter Koole Diny Koole-Tolhoek Westdorpe: Robbert Koole Christina de Haas Shanalee Talisha Veghel: Vincent Koole Vëra Karas Onze bijzondere dank gaat uit naar de groepsleiding van de Assestraat 3 in Hulst en naar het verzorgend personeel van de B afdeling in Ziekenhuis Zorgzaam Terneuzen Correspondentieadres: Grote Huissenspolderweg 4, 4543 PS Zaamslag In verband met de maatregelen rondom het coronavirus zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden Intens verdrietig delen wij u mee dat de Heere onze lieve neef door een ernstige ziekte plotseling uit ons midden heeft weggenomen in de leeftijd van 50 jaar. Vlissingen: Goes: St. Laurens: Hoek: Borssele: Bep en Johan Post Dingena Bosschaert Jan en Lize Tolhoek Gert Tolhoek Rina en Jaap Elenbaas Jaap en Sannie Tolhoek Willy en Bram de Jonge Debora en Ko Koster Jeanette Stokx Achter elke traan die vloeit, schuilt een glimlach van herinnering. We zullen je missen. We wensen ouders, familie, vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Personeel en bewoners Assestraat Appartementen 't Onderonsje Tragel We zijn bedroefd dat we afscheid moeten nemen van onze vrijwilliger: Nooit meer DJ Edwin.. "Je hebt altijd goed gedraaid, het was een feestje met jou" Namens Bewoners, cliënten, medewerkers en vrijwilligers Vrije Tijd Vrijwilligerswerk Tragel Dapper strijdend was je een voorbeeld voor velen. Je moed en je zorgzaamheid zullen ons altijd bijblijven. Op een prachtige lentedag, waar ze zo van hield, is overleden mijn lieve vrouw en moeder echtgenote van Ko van den Bosse Middelburg, 29 september 1948 Oostburg, 8 april 2020 Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt lijden kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt als bevrijden. Oostburg: Ko van den Bosse Leiden: Bart en Iris Vanwege de bekende omstandigheden en maatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Weststraat 2,4501JG Oostburg Een speciaal woord van dank aan dokter Michel de Meijer voor de liefdevolle begeleiding. Op 8 april is onze lieve zorgzame zus, schoonzus en tante na een langdurig ziekbed overleden We wensen Ko, Bart en Iris heel veel sterkte toe. Middelburg: Piet Ton en Leny Ton-Boogaard Zandvoort: Addy Ton Breukelen: Rien Ton Hendrik Ido Ambacht: Suus van der Ven-Ton en Ton van der Ven Amsterdam: Lenie Schat-Ton en Henk Schat Neven en nichten Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van de vrouw van onze kookvriend Ko Wij wensen Ko en Bart veel sterkte om dit verlies te verwerken. Kookclub "De Uitkookers" We zijn erg verdrietig om het overlijden van Edwin werkte met veel plezier in eethuis "Kookpunt". Hij was trots op zijn baan en stond altijd klaar om te helpen. We zullen hem missen, onze sociale enthousiaste collega. We wensen zijn familie, begeleiding en medebewoners sterkte. Team Kookpunt - Tragel Stephen, Ilse, Mirjam, Meike, Willy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45