12 FAMILIEBERICHTEN Edwin Gerrit Koole Edwin Koole Arie Verschuure Willy de Rijke - van der Welle lan Ouwendijk Wilhelmina Catharina Rouw-Hölzken Mientje vrijdag 10 april 2020 PM Met groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen, getroffen door het coronavirus, van onze lieve zoon en broer en oom Edwin. Hij is vredig ingeslapen en op weg naar onze Heer, die nu verder voor hem gaat zorgen. t Temeuzen, 8 april 2020 Onze mooie herinneringen aan Edwin zijn: Een echte familieman met een enorm geheugen Altijd met iedereen een praatje willen maken In de Horeca keuken werken Luisteren naar muziek en het DJ zijn "m" Vlissingen, 20 mei 1969 Zaamslag: Peter Koole Diny Koole-Tolhoek Westdorpe: Robbert Koole Christina de Haas Shanalee Talisha Veghel: Vincent Koole Vëra Karas Onze bijzondere dank gaat uit naar de groepsleiding van de Assestraat 3 in Hulst en naar het verzorgend personeel van de B afdeling in Ziekenhuis Zorgzaam Terneuzen Correspondentieadres: Grote Huissenspolderweg 4, 4543 PS Zaamslag In verband met de maatregelen rondom het coronavirus zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden Intens verdrietig delen wij u mee dat de Heere onze lieve neef door een ernstige ziekte plotseling uit ons midden heeft weggenomen in de leeftijd van 50 jaar. Vlissingen: Goes: St. Laurens: Hoek: Borssele: Bep en Johan Post Dingena Bosschaert Jan en Lize Tolhoek Gert Tolhoek Rina en Jaap Elenbaas Jaap en Sannie Tolhoek Willy en Bram de Jonge Debora en Ko Koster Jeanette Stokx Met vrede in ons hart geven wij kennis dat, na een lang en actief leven met de Zeeuwse wind in de rug, is heengegaan onze unieke vader, lieve en onvergetelijke grootvader en overgrootvader Goes, 29 juni 1919 Goes, 7 april 2020 sinds 10 mei 2014 weduwnaar van Betsy Verschuure-Schrijver Han en Asya Peter en Barbara Ad en Yolanda Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ganzestraat 30, 4451 DT Heinkenszand De afscheidsdienst en de begrafenis zullen i.v.m. de maatregelen rondom het Coronavirus in besloten kring plaatsvinden. De afscheidsdienst is te volgen op dinsdag 14 april vanaf 12.00 uur via www.kerkdienstgemist.nl, via het account van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' te Goes. Condoleances uitsluitend schriftelijk via bovenge noemd correspondentieadres. Tot ons leedwezen overleed na een al langer slepende ziekte op 7 april jl. onze collega- vrijwilliger lan was vanaf 2015 vrijwillig chauffeur op onze buurtbussen vanuit de standplaats Goes. Hij was voor iedereen een erg plezierige en innemende collega. We zullen hem missen! Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en de rest van de familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens alle vrijwilligers van de Buurtbusvereniging Zuid-Beveland Paul Mulder, voorzitter Hans de Jonge, secretaris Wij konden niet 'echt' afscheid nemen Wij konden niet 'echt' bij je zijn Maar we denken aan jou en voelen de pijn Het had anders kunnen zijn... Verdrietig delen wij u mede dat rustig is ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 23 oktober 2017 weduwe van Levinus Adriaan Rouw Weert, 21 juli 1929 Goes, 7 april 2020 Jeannet en Hans Anneke en Jan Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Egelantierstraat 18,4431 EP 's-Gravenpolder De crematieplechtigheid vindt i.v.m. de maatregelen rondom het Coronavirus in besloten kring plaats. Met respect willen wij alle medewerkers van 'Ter Weel-Goes' die voor onze moeder gezorgd hebben bedanken voor de liefdevolle zorg en aandacht. In het bijzonder de arts, verzorgenden en alle vrijwilligers van 'De Mooije Staak 3'. Na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef is in alle rust overleden onze lieve moeder, schoonzus en tante weduwe van Kees de Rijke in de leeftijd van 82 jaar. Hoofddorp René de Rijke Leiderdorp Erik de Rijke Zierikzee P. de Rijke N. de Rijke van der Wekken Neven en nichten Goes, 1 april 2020 Correspondentieadres: Oostweg 13,4413 BP Krabbendijke De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36