M FAMILIEBERICHTEN 11 Marinus Judocus Kakebeeke René Kakebeeke Johanna Dommisse - Zwaan Dien van de Vreugde-Hannewijk OVERLEDEN René Kruiningen 18 oktober 1956 Biezelinge 7 april 2020 Mijn lieve echtgenote, die goed voor mij zorgde: Gré Kakebeeke - de Bruine Mijn lieve kinderen en kleinkinderen: Nicolle en Daniel Laurens, Saskia, Janneke Wouter en Ingrid Amelia, Matthias Monica en Pierre Feline, Romy Een speciaal woord van dank voor onze huisarts dr. Van der Wel, voorde liefdevolle en deskundige begeleiding. Marktplein 4,4421JP Kapelle-Biezelinge Vanwege de beperkende coronamaatregelen zal de uitvaart op dinsdag 14 april in besloten kring plaats vinden in het crematorium te Bergen op Zoom. Condoleren kan via www.condolerenonline.nl René Kakebeeke Johanna van den Bosse-Ton Hannie Met veel verdriet hebben wij kennis genomen dat op een te jonge leeftijd is overleden, onze zwager en oom Wij wensen Gre, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Nel en Jan Rinus en Martha Corrie en Jan Neven en nichten Bedroefd, maar vol bewondering van zijn kracht, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Rene Kakebeeke Mieke - Johan (in herinnering) Jan - Christien Neven en nichten Hannie van den Bosse-Ton 1 Kor. 1313 -Annie' geboren 9 juli 1939 N Na een mooi en avontuurlijk leven, moet ik helaas het leven opgeven... vrijdag 10 april 2020 PM Bedroefd zijn wij om het verlies van onze buurman Zijn altijd aanwezige humor, Zijn bereidheid iedereen te helpen, Zijn prachtige verhalen. We zullen hem missen. Wij wensen Gré, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kapelle-Biezelinge: Rob en Ine Hendrikse Jan en Toos Meijer Dapper strijdend was je een voorbeeld voor velen. Je moed en je zorgzaamheid zullen ons altijd bijblijven. Op een prachtige lentedag, waar ze zo van hield, is overleden mijn lieve vrouw en moeder echtgenote van Ko van den Bosse Middelburg, 29 september 1948 Oostburg, 8 april 2020 Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt lijden kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt als bevrijden. Oostburg: Ko van den Bosse Leiden: Bart en Iris Vanwege de bekende omstandigheden en maatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Weststraat 2,4501JG Oostburg Een speciaal woord van dank aan dokter Michel de Meijer voor de liefdevolle begeleiding. Op 8 april is onze lieve zorgzame zus, schoonzus en tante na een langdurig ziekbed overleden We wensen Ko, Bart en Iris heel veel sterkte toe. Middelburg: Piet Ton en LenyTon-Boogaard Zandvoort: Addy Ton Breukelen: Rien Ton Hendrik Ido Ambacht: Suus van der Ven-Ton en Ton van der Ven Amsterdam: Lenie Schat-Ton en Henk Schat Neven en nichten En nu blijven geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenote, onze moeder, schoonmoeder en oma overleden 8 april 2020 Adrie Dommisse Cathy en Pietjan Willem Anne en Yoeri Rianne en Erik Martijn en Jasmijn Iris en Toon Andrea Cypressenhof 8 4421 CD Kapelle De begrafenis zal als gevolg van de maatregelen m.b.t het coronavirus in besloten kring plaatsvinden. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie zal zeggen wat je hebt geleden, wie kan begrijpen wat je hebt doorstaan. Hoe groot de schok en het verdriet ook is, jou is veel leed bespaard gebleven. We hadden je zo graag nog een tijdje bij ons willen houden, maar toch, het is goed zo. Met groot verdriet, maar ook vervuld van mooie herinneringen, deel ik u mede dat na een veelbewogen leven van mij afscheid heeft genomen mijn lieve (schoon)moeder sinds 18 juni 2001 weduwe van Pieter Johannes van de Vreugde in de leeftijd van 94 jaar. Co van de Vreugde (in herinnering) Gerda van de Vreugde - Bij lo 3 april 2020 Couwervestraat 53-01 4461 XB Goes Vanwege de regelgeving rond het coronavirus hebben wij haar in besloten kring naast haar man begraven op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 35