Steé mee del 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Ruud Baljeu a Cor van der Wilt Wij ontvingen het droevige bericht dat ons koorlid Marjan Karreman onverwachts is overleden. Marjan was altijd zorgzaam, enthousiast en zorgde voor de vrolijke noot. Wat zullen we haar missen! Wij wensen Kees, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leden, dirigent en bestuur Vrouwenkoor Cadans Verdrietig maar met bewondering voor zijn grote vechtlust hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Ruud Baljeu Oost-Souburg: Adri Castel-Maranus Joop Castel (in herinnering) Sjaak, Ivonne en Esmee Oost-Souburg, 7 april 2020 Martina Maria (Tineke) Jobse Tineke Jobse donderdag 9 april 2020 PM Zoals een vader zich ontfermt over zijn kinderen, zo ontfermt de HEERE Zich over wie Hem vrezen. Psalm 103:13 Verdrietig omdat we hem nu moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en betrokkenheid met ons, laten wij u weten dat ons aller lieve Cor is overleden 24 juli 1946 te Mijdrecht 5 april 2020 te Middelburg Middelburg Jo van der Wilt - de Visser Nijmegen Arjen Boogaard Esther Janse Heieen Simon Koudekerke Ellen Joziasse - Boogaard Sjacco Joziasse Bram, Niek Jennifer, Erwin Middelburg Johanneke de Hoop - Boogaard Jan Willem de Hoop Gijs Koen Een bijzonder woord voor dank gaat uit naar de trouwe bezoekers en alle medewerkers en vrijwilligers van de Thibautstraat voor de liefdevolle zorg en warme betrokkenheid. De herdenkingsdienst en begrafenis zullen door de huidige omstandigheden in besloten kring gehouden worden op donderdag 9 april om 13 uur vanuit de Nieuwe Kerk te Middelburg. U kunt de herdenkingsdienst meeluisteren via: www.kerkomroep.nl coöperatie DELA t.a.v Fam. Van der Wilt, Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, is weggenomen onze zwager en oom We wensen onze zus Jo en haar kinderen veel sterkte toe. Katrien en Simon van Keulen Simon en Lenie de Visser Jan en Jans de Visser Joop en Wilmy de Visser en kinderen "so close no matter how far." Ondanks zijn enorme doorzettingsvermogen heeft hij verloren, op 7 april 2020 is hij aan zijn laatste rit begonnen in de leeftijd van 53 jaar. Mirjam Baljeu-Castel Zuiderzeestraat 36 4388 GS Oost-Souburg Ieders aanwezigheid zou voor ons heel fijn zijn, maar gezien de huidige omstandigheden zal de crematieplechtigheid in besloten kring worden gehouden. Tot ons grote verdriet is in de nacht van donderdag op vrijdag in het Sarphatihuis in Amsterdam overleden mijn lieve ex-vrouw en onze zorgzame (schoon) moeder en oma 13-11-1946 1-4- 2020 Jan Boone Miranda Boone en Boes Boswijk Peter Boone en Anne-Maria Boone-Komen en kleinkinderen: Tarreau, Yanniek, Kylian, Belle en Parel. Vanwege de coronacrisis is zij in zeer besloten kring gecre meerd. Wij willen onze grote dank en respect uitspreken voor alle liefde en zorg die zij in het Sarphatihuis heeft gekregen. Ondanks haar geestelijke en lichamelijke aftakeling bleef zij altijd blij als wij bij haar op bezoek kwamen. Correspondentie-adres: Windjammerdijk 74,1086 VC Amsterdam. Na een liefdevolle verzorging is rustig Ingeslapen onze (schoon)zus en tante Laura t en Jaap t Leen en Tiny Sam t en Ria Piet Gre en Jaap Francien en Jos Neven en nichten Je hield van het leven Je humor was onvergetelijk Je liefde voor je familie grenzeloos Je levenslust was eindeloos Je hebt nu de rust die je zo gegund is Alles komt goed en we houden van je Mijn lieve man en maatje, onze geweldige vader en onvergetelijke opi is in alle rust overleden. Ian Joseph Michael Ouwendijk 13 augustus 1942 7 april 2020 We zullen je missen. Zoals je altijd was, leef je verder in onze herinneringen. Tini Christy Wim Stan Yolanda Tom Anne Noor Merel Maarten De uitvaartplechtigheid zal, vanwege het coronavirus, in besloten kring plaatsvinden. Wij voelen ons gesteund door alle mensen die in gedachten bij ons zijn en die door middel van een kaartje, een telefoontje of een berichtje met ons hebben meegeleefd in de afgelopen periode. Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter Lavrijssen en dokter Rij ken voor hun ondersteuning. Graag nodigen wij u t.z.t. uit voor de herdenking van Ian's leven op een later te bepalen datum. Correspondentie adres: Ketelkade 177 4463LB Goes COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 40