C 12 FAMILIEBERICHTEN Rina van den Berge OVERLEDEN Johannes Maria (Jo) Strobbe Martina Jacomina Krijger - Van Dixhoorn - Martha - Marie-Louise Weemaes-Mortier Marie-Louise Weemaes-Mortier Laurina Wilhelmina Antonius Cornelis van der Borgt Jo Strobbe Ik dank U voor alle vriendschap, die ik heb ondervonden, zij heeft mij verrijkt. Ik dank U voor de wijze raad, die ik heb gekregen, ik heb er veel van geleerd. Ik dank U, dat U me vaak nabij was; dit troostte me en gaf mij steeds kracht. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zuster, onze tante en vriendin Kattendijke, 5 april 1929 t Goes, 6 april 2020 M. Schipper - van Dixhoorn Fam. Schipper Fam. Van Dixhoorn Fam. De Boer Saartje Correspondentieadres: De heer S. J. B. M. de Boer, executeur testamentaire Putterlaan 17 2261 EM Leidschendam De begrafenis vindt plaats in besloten kring op de Algemene Begraafplaats, Oudelandseweg 11A te Oude-Sabbinge. Jan Weemaes Maria Louisa Weemaes Mortier "Ik ga slapen, ik ben moe" Onze allerliefste zus is na een korte ziekte rustig ingeslapen. 16 augustus 1946 3 april 2020 Kruiningen West-Souburg We zijn blij dat ze zo lang bij ons kon zijn en intens dankbaar voor de meer dan liefdevolle verzorging in de Westerhof. Door de huidige omstandigheden hebben we in besloten kring afscheid genomen van Rina. Rinus en Ditty Corrie (Johan in dierbare herinnering) Maatje Kees en Corrie Willie en Ad Adrie en Janny Marco En (achter) neefjes en nichtjes Correspondentieadres Corrie Mol Fazantenhof 39 4332 XT Middelburg Oost-Souburg Middelburg Goes Kruiningen Yerseke Dieren Kruiningen f Na jaren waarin zijn krachten geleidelijk afnamen, wij hem steeds een beetje meer kwijtraakten, maar zijn wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust van ons heengegaan onze zorgzame, vrolijke, geweldige en allerliefste (schoon)vader en opa weduwnaar van Gerarda Maria Elise van der Borgt-van Heese Schore, 19-03-1929 Goes, 04-04-2020 Almere: Martin en José Anjali Burgh - Haamstede: Rose-Marie en Peter Joeri en Esther Onze speciale dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging van het team Afd. "De Mooije Staak" van Zorgcentrum "Ter Weel" te Goes. Vanwege de maatregelen rondom het Coronavirus zal de uitvaart op vrijdag 10-04-2020 in besloten kring plaatsvinden. Op een later te bepalen tijdstip en locatie zal er een herdenkingsbijeenkomst plaatsvinden. Correspondentieadres: Perenmeet 18,4328CM Burgh - Haamstede Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend nimmer klagend, hard werkend en altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment het wilde niet meer. Bedroefd, maar heel dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan, hebben we afscheid genomen van onze lieve man, vader en opa Lid in de Orde van Oranje Nassau echtgenoot van Marijke Strobbe - Goossen 26 september 1937 15 april 2020 St. Jansteen: Angélique Strobbe Thomas en Cleo, Wouter en Marilou Kasper Vermorken Den Haag: Ilse en Peter Wortelboer - Strobbe Sol en Rosanne, Inti Wortelboer Sabine Wortelboer t Gelieve enkel schriftelijke condeleances aan: Familie Strobbe, Rapenburg 2,4581 AD Vogelwaarde Het afscheid vindt in besloten kring plaats op zaterdag 17 april in 'de Koestering' te Kloosterzande. Later in het jaar wordt Jo herdacht in de kerk te Vogelwaarde. Geschokt en verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid en actief vrijwilliger van de vereniging Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Tennisvereniging Vogelvlucht Vogelwaarde Het is goed zo... Straks komt de bus, Ik neem mijn vriendjes mee. Wij zijn verdrietig dat Francoise van Santen is overleden, we zullen haar erg missen bij Sterredreef 37 van Tragel. Liefs van: Anouschka, Mariska, Nelyan, Rik, Veronique, Kelly, Amodarani, Kristel, Cynthia, Femke, Irene, Mieke, Mojca, Rachel, Daniëlle, Anthony, Hariëtte, Jelle, Sharon, Cerda, Pirn, Patrick, Marleen, Aaltje, Nadine, Jeffrey, Marco, Nathalie, Carina en Marjo. woensdag 8 april 2020 Zeg me dat het niet zo is, zeg me dat het niet waar is. We doen net alsof ze gewoon verder leeft, zelfs als het niet zo is. Frank Boeijen Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo snel, zo machteloos... Intens verdrietig zijn wij nu wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve ma en oma weduwe van Zij overleed op 4 april 2020 in de leeftijd van 84 jaar. St. Niklaas: Sonja en Laurent Lauren Pauline Hulst: Nicole en Kees-Jeen Thomas en Jeffrey Maureen Bonaire: John en Erika Correspondentieadres: Jan Pieterszoon Coenlaan 2, 4562 AJ Hulst In verband met de richtlijnen vanuit RIVM zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Zeer plotseling is tot ons verdriet overleden zus, schoonzus, mit, tante en oudtante fam. van Overmeeren Mortier Tilly en Josef, Matty, Ivana, Walter, Joyce, Stephan, Fleur, Dennis en kinderen fam. Mortier Annelies, Johan, Rudi, Frieda, Albert t, Mariette, Marnic, Peter, Marian, Danny, Godelieve en kinderen Optimisme, wilskracht en moed, zo zullen we Marie Louise dankbaar blijven herinneren Wij wensen Sonja en Laurent, Lauren, Pauline Nicole en Kees-Jeen, Thomas, Maureen John en Erika veel sterkte met het grote verlies van hun moeder en oma Sint Jansteen, 4 april 2020 Na jaren van fijne vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriendin Onze gedachten zijn bij haar kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit gemis een plaats te geven. Paul en Lilian van der Maas Jan en Irene Cooijmans Jenny de Wolf Jan in herinnering Tilly Mangnus Jo in herinnering Annie de Vree Otto in herinnering Sonja van Wijnen Wout in herinnering Annie van den Bergen [in herinnering Annie Roelans Mia Janss

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44