WiW% OVERLEDEN Rino van den Berge Maria Johanna Riemens Henny Franse Jeanne Stephanie van Iwaarden - Verstraeten Martina Jacomina Krijger - Van Dixhoorn - Martha - DANKBETUIGING S^fc-^OVERIGE BERICHTEN Laurina Wilhelmina "Ik ga slapen, ik ben moe sluit mijn beide ogen toe Heere houdt ook deze nacht over haar getrouw de wacht" Onze Rina is overleden Zo geliefd door ons allen Wat zullen we haar missen We willen de familie veel kracht wensen. In het bijzonder haar zus Corrie die door haar wekelijkse zorg voor Rina, en voor ons, zo waardevol is geweest. Bewoners, medewerkers en vrijwilligers "de Westerhof In stilte van ons weggegaan geboren in Domburg op 23 juni 1943. Marjan Karreman-van der Tweel Kees Karreman Zussen en broers zijn als takken aan een boom, we groeien in andere richtingen maar delen dezelfde wortels dag zus, mst zacht Kees en Marian, Marieke en Peter, Joep en Trees, Corry en Jan, Johan en Aimée, Adrie en Jacqueline, Wim, Antoinette en Aart-Jan, Frank en Lianne, Lonny en Jaap, Heieen en Rens, en neven en nichten. Antonius Cornelis van der Borgt Ik dank U voor alle vriendschap, die ik heb ondervonden, zij heeft mij verrijkt. Ik dank U voor de wijze raad, die ik heb gekregen, ik heb er veel van geleerd. Ik dank U, dat U me vaak nabij was; dit troostte me en gaf mij steeds kracht. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zuster, onze tante en vriendin Kattendijke, 5 april 1929 t Goes, 6 april 2020 M. Schipper - van Dixhoorn Fam. Schipper Fam. Van Dixhoorn Fam. De Boer Saartje Correspondentieadres: De heer S. J. B. M. de Boer, executeur testamentaire Putterlaan 17 2261 EM Leidschendam De begrafenis vindt plaats in besloten kring op de Algemene Begraafplaats, Oudelandseweg 11A te Oude-Sabbinge. Quinten Pieper Telefoon 0113-3403811 Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I info@uitvaartpeterbutler.nl Stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 Kapelle voor een persoonlijk^ uitvaart begeleiding Het adres voor een respectuoiafscheid. woensdag 8 april 2020 PM FAMILIEBERICHTEN 13 "Ik ga slapen, ik ben moe" Onze allerliefste zus is na een korte ziekte rustig ingeslapen. 16 augustus 1946 3 april 2020 Kruiningen West-Souburg We zijn blij dat ze zo lang bij ons kon zijn en intens dankbaar voor de meer dan liefdevolle verzorging in de Westerhof. Door de huidige omstandigheden hebben we in besloten kring afscheid genomen van Rina. Oost-Souburg Rinus en Ditty Middelburg Corrie (Johan in dierbare herinnering) Goes Maatje Kruiningen Kees en Corrie Yerseke Willie en Ad Dieren AdrieenJanny Kruiningen Marco En (achter) neefjes en nichtjes Correspondentieadres: Corrie Mol Fazantenhof 39 4332 XT Middelburg Hoop is uitgestelde teleurstelling Optimisme was haar niet vreemd, maar tegen deze kracht was ze niet opgewassen. Plotseling is van ons weggenomen mijn schatje, onze lieve moeder en oma en (schoon)zus echtgenote van Ze is overleden te Goes op dinsdag 7 april 2020 Kees Petra Kees Marissa Kevin Marco en jessica Jesic Raoul Salies Lizzie Gertjan en Romkje Margreet t 13 maart 2020 Ellie Hans Helma Gerdjan Netty John Denverlaan 28, 4462 LV Goes In verband met de huidige omstandigheden is de crematie helaas een familie-aangelegenheid. Na een ziekte die haar zelfstandigheid in toenemende mate ondermijnde is vrijdag 3 april vredig van ons heen gegaan op de leeftijd van 93 jaar onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Kruiningen, 13 januari 1927 Rilland, 3 april 2020 sinds 27 mei 1977 weduwe van Cor van Iwaarden Wassenaar: Kees en Marijke van Iwaarden-Bender Breda: Hubert en Fien van lwaarden-de Bruin Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze welgemeende dank gaat uit naar Lina en Zorgcentrum De Nieuwe Vliedberg in Rilland waar onze moeder tot het einde toe heel liefdevol is verzorgd. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend nimmer klagend, hard werkend en altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment het wilde niet meer. Na jaren waarin zijn krachten geleidelijk afnamen, wij hem steeds een beetje meer kwijtraakten, maar zijn wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust van ons heengegaan onze zorgzame, vrolijke, geweldige en allerliefste (schoon)vader en opa weduwnaar van Gerarda Maria Elise van der Borgt-van Heese Schore, 19-03-1929 Goes, 04-04-2020 Almere: Martin en José Anjali Burgh - Haamstede: Rose-Marie en Peter Joeri en Esther Onze speciale dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging van het team Afd. "De Mooije Staak" van Zorgcentrum "Ter Weel" te Goes. Vanwege de maatregelen rondom het Coronavirus zal de uitvaart op vrijdag 10-04-2020 in besloten kring plaatsvinden. Op een later te bepalen tijdstip en locatie zal er een herdenkingsbijeenkomst plaatsvinden. Correspondentieadres: Perenmeet 18,4328CM Burgh - Haamstede t We danken ieder hartelijk voor de vele blijken van meeleven na het overlijden van mijn zeer lieve en zorgzame man en onze lieve en altijd meelevende vader, schoonvader en (over)opa Het heeft ons goed gedaan en is ons tot steun geweest. We zijn ook bijzonder dankbaar dat condoleance, rouwdienst en begrafenis nog op de gewone wijze doorgang konden vinden. Onze grootste dank is aan de HEERE, Zijn Naam moet eeuwig de eer ontvangen! E. Pieper-Buteijn Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, april 2020 ZORG Peter Butler COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTDDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37