Gasten zijn er niet, maar komkommers genoeg De mensen zijn blij als de container wordt geleegd OUT Bordspellen ZEELAND 3 L E2 EMU NEW Thomas de Ridder staat normaal gesproken als trai ner op het veld bij vv Krui- ningen. En is hij freelancer in de recreatie. Maar nu even niet. Hij werkt nu in de kom kommers. ,,Ik ben freelance bedrijfsleider bij de Paasheu- velgroep in Ossendrecht. Maar er zijn nu geen groepen, dus vallen voor mij veel werkzaamheden een beetje stil. Daarnaast heb ik een ei gen verhuurplatform voor vakantiehuizen en een plat form waar ik geannuleerde reizen doorverkoop. Ook dat ligt nu stil." Om toch geld te verdienen is hij vorige week begonnen in de komkommers, waar hij in het verleden ook heeft ge werkt. „Thuiszitten vind ik ook niks en uiteindelijk zal de schoorsteen moeten roken. En de komkommers groeien goed met dit weer, vandaar dat ze mensen zochten", zegt hij. ,,Als dit zo blijft, klaag ik niet." Hij heeft zich ook aange meld voor de steunregelin gen van de overheid voor mensen zoals hij, die nu zon der werk zitten. ,,Maar ik weet niet of dat iets wordt. Ik heb me wel aangemeld, maar de kleine lettertjes maken het soms lastig, zoals dat je bedrijf niet gevestigd mag zijn op je woonadres." Het voordeel van PZC 0 MANAGEMENT VANAF Speel het spannende Jachtseizoen en werk als een team samen om de Locatie van de voortvluchtige te achterhalen. Of reis terug in de tijd naar het Birmingham van de jaren twintig in het Peaky Blinders bordspel. Speel je eigen rol in een spannende gangsteroorlog tussen verschillende groepen. Ontdek het gehele aanbod in onze webwinkel! Ga naar pzc.nl/spel De oudpapiercontainers in Goes wordt vanaf deze week door ambtenaren ge leegd. Ze vervangen vrijwilligers van verenigingen die door de coronamaatre gelen tijdelijk niet kunnen worden in gezet Pieter Wielhouwer is één van die amb tenaren. Na een korte instructie van de chauffeur liep hij maan dag samen met een andere col lega van kantoor achter de vrachtwagen door de straten van Goes-Noord. Zijn tijde lijke functie bevalt hem uit stekend. „De mensen zijn gewoon blij als de contai ner geleegd wordt!" Een paar ochtendjes vrijmaken was geen pro bleem voor de 50-jarige be leidsmedewerker grondzaken. „Het werk gaat gewoon door, maar het aantal vergaderingen is teruggebracht tot nul." Boven dien is werken met col lega's in de buitenlucht een welkome afwisse ling op de thuiswerk plek waar hij al drie weken toe veroor deeld is. Wielhouwer is ook lid van de ondernemings raad en kon nu eens aan den lijve on dervinden waar collega's van Openbare Ruimte zoal tegenaan lopen. „Soms zitten de kliko's zo vol dat het deksel niet meer dicht kan. Dat is niet handig, want dan heb je kans dat de helft eruit valt. Dan zie je met een datje thuis je contai ner ook niet al te vol moet doen." woensdag 8 april 2020 werk, dan maar wat anders Thomas de Ridder werkt tussen de komkommers. eigen foto 'Exclusief verzendkosten. A Piet Wielhouder haalt oud papier op. fotomarcelledavidse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 27