Ferdie Lauret 12 FAMILIEBERICHTEN A OVERLEDEN Jacobus Anthonie van Dixhoorn Ko Lieve Patrick Patrick Heye Patrick Heye Patrick Heye Patrick Heye Ik neem geen afscheid maar vier de dag dat wij elkaar ontmoet hebben. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader - Ferdinandus Franciscus Johannes - echtgenoot van Emmy Delina Prudent van de Bilt Westdorpe, 29 augustus 1934 t Temeuzen, 4 april 2020 Emmy Lauret - van de Bilt Tonny en Yvon Peter en Sylvie Brenda en Frank Martin en Saskia Klein- en achterkleinkinderen Javahof 25 4531 HW Temeuzen De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Een speciaal woord van dank aan dr. Bosman en medewerkers van Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen voor de goede zorgverlening. Patrick Heye ancotse van Santen ZV dinsdag 7 april 2020 Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van aiies wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten. Met al zijn levenslust, optimisme en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mjjn lieve man, onze vader en opa Hij overleed in de leeftijd van 70jaar. Lucie van Dixhoorn-van Doeselaar Sylvia en Peter Anouschka, Eline, Rutger Erwin en June 3 april 2020 Correspondentieadres: Bachlaan 25,4536 GA Terneuzen Vanwege de huidige situatie, vindt de crematieplechtigheid helaas plaats in besloten kring. Een speciaal woord van dank voor het team van Thuiszorg Zorgsaam en huisarts Razavy voorde liefdevolle verzorging. Als je me zoekt... Ca naar daar waar de golven breken, naar daar waar de zee de aarde kust. Want slechts daar kan ik gelukkig leven, slechts daar verkeert mijn hart in rust. Je hebt genoten van het leven en wij van jou, geheel onverwacht heb je ons voorgoed verlaten man van Sandra Heye-van Vooren St-Gillis-Waas, 12-12-1960 t Terneuzen, 2-4-2020 Echtgenote Dochter en schoonzoon Kleinzoon Dochter Sandra Evelien Roel Emiel Jolein Polenstraat 25 4567AZCIinge De herdenkingsplechtigheid zal, vanwege de maatregelen rondom het corona-virus, in besloten kring plaatsvinden op zaterdag 11 april om 14.00 uur. Mocht u de dienst via livestream willen volgen dan kunt u contact opnemen met info@deridder-uitvaartnl. Onze grote dankbaarheid gaat uit naar het personeel van ZorgSaam Ziekenhuis 'De Honte', voor hun liefdevolle zorg. Van het concert des levens krijgt niemand een program We zullen je missen. Luc, Sandra en familie Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze medewerker en collega Zijn overlijden heeft ons allen diep getroffen. Patrick maakte bijna 40 jaar deel uit van onze gemeentelijke organisatie. Hij was P&O-er in hart en nieren en hield van zijn werk. Patrick was een fijne collega. Je kon altijd bij hem terecht. Met zijn rustige en sociale karakter was Patrick een baken in de organisatie. Met het overlijden van Patrick verliezen wij een aimabel, loyaal en zeer geapprecieerde collega. In deze moeilijke dagen gaan onze gedachten en gevoelens in het bijzonder uit naar zijn vrouw Sandra, zijn dochters Evelien en Jolein, schoonzoon Roel en kleinzoon Emiel. Wij wensen hen veel sterkte toe en hopen dat de goede herinneringen aan Patrick kracht en troost zullen geven voor de toekomst. College van burgemeester en wethouders, Gemeenteraad en collega's van de gemeente Hulst 1-2-3... wordt nooit meer 4. Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze collega Hij was een trouwe en zorgzame collega; een collega waarop je echt kon bouwen. Patrick was er altijd voor ons en voor zijn andere collega's. Hij maakte ook tijd voor de mens achter de collega. We zullen hem heel erg missen. Ons P&O-team zal nooit meer hetzelfde zijn. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Sandra, Evelien, Jolein, Roel en Emiel. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Sonja, Jacqueline &t Sandra Gemeenteraad en collega's van de gemeente Hulst Met verslagenheid hebben wij kennis moeten nemen van het onverwachte overlijden van ons gewaardeerd lid van de Personeelsvereniging Gemeente Hulst Wij wensen zijn vrouw Sandra, zijn dochters Evelien en Jolein, schoonzoon Roel en kleinzoon Emiel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Leden en bestuur van de Personeelsvereniging Gemeente Hulst Vol ongeloof hebben wij kennis moeten nemen van het onverwachte overlijden van Vanuit zijn functie bij personeelszaken was hij adviseur van de WOR-bestuurder in de ondernemersraad. Daarnaast was hij ook secretaris van de VGWM-commissie. Wij wensen zijn vrouw Sandra, zijn dochters Evelien en Jolein, schoonzoon Roel en kleinzoon Emiel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Ondernemersraad Gemeente Hulst Het is goed zo... Straks komt de bus, Ik neem mijn vriendjes mee. Intens dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die zij ons heeft gegeven, delen wij u verdrietig mede, dat na een afnemende gezondheid is overleden in de leeftijd van 61 jaar. Frans van Santen t Corrie van Santen-Bartelen t René van Meir t Bernadette van Meir en Jan Acda Mattie Goense t Leon en Marijke van Meir -Adriaansen Jan van Meir Annemieke en René Wagenaars-van Meir Kinderen en kleinkinderen 6 april 2020 Correspondentieadres: Rijzendeweg 58 4634 TZ Woensdrecht De herdenkingsplechtigheid zal, vanwege de maatregelen rondom het corona-virus, in besloten kring plaatsvinden bij Tragel aan de Sterredreef 37 te Clinge op vrijdag 10 april om 11.00 uur. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Tragel met name Sterredreef 37. Zij hebben ontzettend goed en liefdevol voor Francoise gezorgd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44