8 FAMILIEBERICHTEN Jan Marinus Murre Louise Maria van Bellegem Truus Samijn-van Tiel OVERLEDEN Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is, en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve en trotse pa, opa en over- opa Baarland, 19-12-1930 t Terneuzen, 3-4-2020 Nelly Murre-Verpoorte Roland en Rosita Anniek en Joey - Feline Joyce en Lars Luca en Senne Yolanda en Werner Quinten en Paola Renzo Walther en Silvia Dion Caya Boaz Kerkepad 12 4532 ZA Terneuzen De begrafenis zal, gezien de huidige omstandigheden, in besloten kring plaatsvinden. Jan Murre Lidwien Vael-Vereecken De Heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Psalm 23 De Here heeft tot Zich genomen mijn lieve man, onze pa en opa Adriaan Schieman -Adrie- echtgenoot van Janna Martha de Feijter *10 juli 1941 t 3 april 2020 J.M. Schieman-de Feijter Kees en Annemieke Fleur Esrnee Roos Frans Van Middelhovenstraat 103 4571 AC Axel De samenkomst wordt, vanwege de maatregelen rondom het coronavirus, in familiekring gehouden op donderdag 9 april om 14.00 uur. U kunt via www.gkvaxel.nl de uitvaart online volgen. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde oom Adrie Schieman Bedankt voor je zorg, gastvrijheid en je mooie verhalen. Wij zullen je enorm missen. Wij wensen Tante Janny, Frans, Kees en Annemieke en de kleinkinderen heel veel sterkte toe. Kees en Riet Schieman Sven en Danielle Lisanne Piet Schieman Anneke Schieman Geertruida Petronella Antonetta Coleta 15 - 02 -1938 t 02 - 04 - 2020 Zevenbergen Terneuzen Helpen wasje leven. Voor iedereen standje klaar Dank voor alles watje hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. We hebben veel van je geleerd, je leerde ons alleen niet, wat het is jou te moeten missen. Theo de Koeijer echtgenoot van Tiny Bergsma 126-12-2019 lieve, zorgzame vader van Sylvia en Richard Sluiskil, 17-7-1937 t Terneuzen, 3-4-2020 Sylvia Richard Correspondentieadres: Bosjesweg 46 4541 AP Sluiskil De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar de Thuiszorg en de Hospice. We zijn alle medewerkers en vrijwilligers erg dankbaar voor hun liefdevolle inzet en hulp. maandag 6 april 2020 ZV Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van Nellie Murre - Verpoorte Zaamslag: Marie en Siem van Hoeve - Verpoorte Goes: Mien en Jan Marcusse - Verpoorte Neven en nichten Algemene kennisgeving En toch schijnt de zon Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Eede, t Eede, 25 april 1941 3 april 2020 Dit melden U met droefheid maar dankbaar om alles wat zij voor ons is geweest: Haar broers en zussen Haar neven en nichten Een speciaal woord van dank aan allen die iets voor haar betekend hebben. In verband met de huidige corona maatregelen vragen wij u om in gedachten van haar afscheid te nemen. De crematie plechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 8 april om 11.00 uur. Correspondentie adres: Mollekotweg 1,4515 SE IJzendijke Heb ik vandaag al gezegd dat ik van je hou? Verdrietig, maar met vele mooie herinneringen hebben we afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Willy Vael Hontenisse, 29-9-1934 Hulst, 3-4-2020 Haar positiviteit, zorgzaamheid en warmte zal ons altijd bijblijven. Ze genoot van de kleine dingen in het leven. Willy Vael Jos Vael en Jessica van Langevelde Keete Raf Anne-Marie en Maurice Baart-Vael Mats Gitte Dagmar Truffinoweg 214 4561 NT Hulst De afscheidsdienst zal, in verband met de maatregelen rondom het coronavirus, in familiekring plaatsvinden. We willen in het bijzonder dokter Breukelman, dokter Halilovic, José Snijder en alle medewerkers van Unit 2 bedanken voor al hun goede zorgen en liefdevolle aandacht. Je wilde heel graag bij ons blijven. En hebt gevochten, zo goed als je kon. Maar deze strijd was niet te winnen. Voor ons is het niet voorbij. Slechts je lichaam werd ons afgenomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. We konden altijd op je rekenen. We zullen je heel erg missen. Na een periode van afnemende gezondheid en kracht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Hubert A.E.M. Samijn Godelieve en John Ricardo en Kitti Danique en Diego Zoe Nahuel Henk en Anjo Bert en Aafke Ellen en Rocco Emma Macanzy Franken Henrike Alexander Sas van Gent, 3 april 2020. Westdam 20,4551GB De afscheidsbijeenkomst, waarna begrafenis, zal vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden op donderdag 9 april om 11.00 uur, maar zal wel live te volgen zijn via de website van Familiehuis De Geslootene Boom. www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregister klik op de groene balk; "volg hier een live dienst" Tevens kunt u via deze gedenkpagina uw condoleances overbrengen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44