9 O OVERLEDEN Jozina Maria Baaij - Verkamman Paulina IJsselstein - Vlieger Toosje Sara Wiegers - de Kam Jan Zwartepoorte Q-^end/iïéa>Q/{ot- sSc/uppefaf ffóeéa Jan Marinus Murre Verdrietig delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze Jozien, onze altijd meelevende lieve oma en overoma, mijn zeer geliefde zuster en onze lieve belangstellende tante sinds 28 augustus 2009 weduwe van Pieter Komelis Baaij in de ouderdom van 92 jaar. Goes Maddie en Rinus Bauer - Baaij Yerseke Jannie en Ko van Burg - Baaij Dianne en John Justin, Gideon, Cathalijne Catharine en Harry Jarco, Marit, Julia, Lieke Jacco en Marie-Aniek Mason Petra en Jacob Jan Matthias Tholen M.J. de Heer-Verkamman nichten en neven de Heer Tholen, 4 april 2020 Correspondentieadressen Zweedijkseweg 2 Burg. van Boeijenstraat 2 4401 NH Yerseke 4691 DM Tholen De rouwdienst en begrafenis zullen D.V. in besloten kring gehouden worden op woensdag 8 april om 11.00 uur vanuit het uitvaartcentrum, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. U kunt de rouwdienst meeluisteren via de kerktelefoon van de Gereformeerde Gemeente te Tholen. Uw schriftelijke condoleance stellen wij zeer op prijs. f Verdrietig, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Willem Arie IJsselstein in de leeftijd van 90 jaar. Groningen: Jan en Matty (beide in liefdevolle herinnering Sandor en Hannah, Zo Eelko en Kikie Utrecht: Wouter en Babette Middelburg: Ineke en Adrie Carlien en Chaïm, Roos Niels en Esther, Gijs, Jop Middelburg, 3 april 2020 Correspondentieadres: Veerseweg 85 4332 BC Middelburg Wij willen het team van de afdeling CO-3 en de verpleegkundigen van 't Gasthuis bedanken voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. "Nu heb je rust" Na een periode van afnemende gezondheid nemen we verdrietig afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Johanna Riemens Domburg Vlissingen 23 juni 1943 3 april 2020 Adrie en Ina Ko en Gerda Cathrien en Bram Jo en Wim Mientje Neven en nichten Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is, en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve en trotse pa, opa en over- opa Baarland, 19-12-1930 f Terneuzen, 3-4-2020 Nelly Murre-Verpoorte Roland en Rosita Anniek en Joey - Feline Joyce en Lars Luca en Senne Yolanda en Werner Quinten en Paola Renzo Walther en Silvia Dion Caya Boaz Kerkepad 12 4532 ZA Terneuzen De begrafenis zal, gezien de huidige omstandigheden, in besloten kring plaatsvinden. maandag 6 april 2020 PM V In plaats van kaarten Op zondag 29 maart 2020 is mijn lieve vrouw op 89-jarige leeftijd na bijna 6234 jaar huwelijk in haar slaap vertrokken naar het Hof der Hoven zonder virus. G.W.H. Wiegers Toos, Othene, 11 juli 1930 Een woord van dank aan de medewerkers van het Compagnieplein te Middelburg voor de goede verzorging van Toos De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Segeersstraat 36 4331JP Middelburg gwhwiegers@kpnmail.nl Niet alles is voorbij. Je blijft bij ons, door wie je was en wat je zei en wat je voor ons hebt betekend. Een mooi leven kwam ten einde. Wij zijn dankbaar voor de rol die hij in ons leven heeft gespeeld. We gaan hem ontzettend missen. Goes, 2 september 1935 Goes, 3 april 2020 Ina Zwartepoorte - Kosten Marion en Jos van der Endt - Zwartepoorte Anne Roos Jens Jan Pieter Edith en Peter Eversdijk-Zwartepoorte Thom Nick Park Beukenhof 36,4421 BV Kapelle Door de huidige omstandigheden zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Degenen die ik liefheb heb ik verlaten Om degene die ik liefhad terug te zien Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Bert Vlot Langerak, Middelburg, 24 september 1926 3 april 2020 Temeuzen: Piëta en Theo Marloes; Elif Nur Jantine en Orlando; Angelina, Kytana, Jaëda Middelburg: Dicky Joey Marissa Koudekerke: Jaco en Michaela Joren Almar Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. familie Vlot Postbus 8046, 4330 EA Middelburg Het afscheid zal op donderdag 9 april in besloten krinq plaatsvinden. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37