-r FAMILIEBERICHTEN 13 Sara de Jong e-dejeij ter OVERLEDEN Jo Krieckaart Toosje Sara Wiegers - de Kam Jan de Jonge DANKBETUIGING Tonny Bakker-van der Valk COLOFON Familieberichten rf§\ mensenlinQ Inspiratie en informatie rondom overlijden mensenlinq.nl 'en, santen: Met respect en bewondering voor haar levens kracht en doorzettingsvermogen nemen we ontroerd afscheid van onze moeder, oma, opoe en zus weduwe van Jan Pieter de Jonge (f 12 juni 1970) Zaamslagveer, 8 februari 1917 t Zaamslag, 31 maart 2020 Jannie en Peter Wisse-de Jonge René en Quina Alex en Valeria A. de Feijter G.C. de Feijter-Nieuwenhuize (in herinnering) B. J. Meijer (in herinnering) Correspondentieadres: Schuberthof 32, 4536 AM Terneuzen De afscheidsdienst zal in besloten kring plaats vinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrij willigers van zorgcentrum "de Molenhof, in het bijzonder het team van de "Kreekpolder" voor de goede zorgen en aandacht. Zeer plotseling is tot ons verdriet overleden de heer Jan was een actieve vrijwilliger, die vele jaren betrokken was op Ter Weel Krabbendijke. Zijn inzet en aandacht voor de oudere medemens die hij tijdens zijn vrijwilligerswerk ontmoette, zullen zeer gemist worden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Namens het managementteam, de cliënten, de mede werkers en de vrijwilligers van Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder alle vrijwilligers van Ter Weel Krabbendijke. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Maarten Loof vrijdag 3 april 2020 ZV De wereld werd kleiner Beelden gingen vervagen Je verlegde je grenzen Gedachten vulden je dagen Je wilde heel graag bij ons blijven, en hebt gevochten, zo goed als je kon. Niemand heeft jouw angst gekend, maar deze strijd was niet te winnen. Voor ons is het niet voorbij. Slechts je lichaam werd ons afgenomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. We konden altijd op je rekenen. We zullen je heel erg missen. Intens verdrietig, maar met een diep respect voor de geweldige strijd die hij heeft geleverd om bij ons te kunnen blijven, hebben wij op een rustige wijze afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa echtgenoot van Paula de Roos Hontenisse, 1 juni 1944 t Hulst, 1 april 2020 Paula Krieckaart-de Roos Freddy en Claudia Colin Dammy en Iris Sharona Walsoordensestraat 55 4588 KB Walsoorden De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van hospice 'Meander' te Hulst, en ZorgSaamZiekenhuls 'de Honte' afd. B2 voor hun inzet en goede zorg. In plaats van kaarten Op zondag 29 maart 2020 is mijn lieve vrouw op 89-jarige leeftijd na bijna 62)4 jaar huwelijk in haar slaap vertrokken naar het Hof der Hoven zonder virus. G.W.H. Wiegers Toos, Othene, 11 juli 1930 Een woord van dank aan de medewerkers van het Compagnieplein te Middelburg voor de goede verzorging van Toos De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Segeersstraat 36 4331JP Middelburg gwhwiegers@kpnmail.nl at Dankbetuiging. Tijdens haar ziekte en rondom het afscheid van hebben wij vele brieven, telefoontjes, kaarten, bezoek, bloemen en warme woorden van u mogen ontvangen die ons diep hebben ontroerd. En waren voor ons allen van grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Tonny in haar leven voor zovelen veel heeft mogen betekenen. Daarom willen wij op deze wijze iedereen hartelijk bedanken voor alle medeleven en steun. Ab Bakker, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Terneuzen, april 2020 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Wijntje Loof-Dedecker en al onze kinderen, klein- en achterkleinkinderen Koewacht, april 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Mabel (37): 'Ik wil champagne en luxe hapjes; op mijn uitvaart vieren mensen mijn leven en dat doe ik niet met koffie en cake!' Mensenlinq.nl: verhalen over mensen, emoties en praktische zaken waarmee je te maken kunt krijgen rondom overlijden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44