lil FAMILIEBERICHTEN 13 Magdalena Driedijk - Vermue Maria Anna van Ast-ter Poorten Lieve Riet, Riet van Ast-ter Poorten Lieve Riet, Anne Stins Bob OVERLEDEN Jan Dingemanse Jan Dingemanse Riet Jan de Jonge IN MEMORIAM vrijdag 3 april 2020 Bedroefd, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten behouden, geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze vader, schoonvader en (overgrootvader weduwnaar van Wilhelmina van Belzen Amsterdam, 10 mei 1932 t Goes, 1 april 2020 Arnemuiden Kees en Grie Dingemanse Wilma en Sander Demi Q, liv, Noë, Dion Margriet en Roy Fay, Gio, Joy Jan en Sanne Arnemuiden Leo en Marja Dingemanse Julian Joeri Jesse Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het ADRZ voor de liefdevolle verzorging. Noordwal 5 4341 AC Arnemuiden Vanwege de huidige omstandigheden zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Heden overleed onze zwager J. van Belzen (in herinnering) G. van Belzen-Poortvliet G. Baas-van Belzen H. Baas (in herinnering) neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Met verdriet in ons hart, maar ook dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Sinds 20 november 2012 weduwe van Adriaan Driedijk Nieuwdorp, 23 januari 1918 fLewedorp, 1 april 2020 Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van SVRZ, locatie De Kraayert 22 voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Uitvaartzorg van der Hooft Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder In verband met de maatregelen rondom het coronavirus zal de crematie in stilte plaatsvinden. Bedroefd om haar heengaan, maar ook dankbaar terugkijkend op alle liefde en zorg die zij ons gaf, delen wij u mede dat is overleden onze Heve moeder en schoonmoeder sinds 27 september 2009 weduwe van Jacob Philippus van Ast r 27 april 1938 f 1 april 2020 Jos van Ast Hans van Ast Celeste Weekhout Haven Zuidzijde 26 4318 AJ Brouwershaven In verband met de coronacrisis zal de herdenkings bijeenkomst en begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar een ieder die onze moeder in de afgelopen weken liefdevol heeft bijgestaan en verzorgd. Bedankt voor alles! Dion en Anne van Tilburg-ter Poorten Arjen en Laura van Tilburg-Jongeneel Kiki Heidi en Erik van Doorn-van Tilburg Thomas David Bedroefd om haar heengaan, maar ook dankbaar voor de jaren die we samen hebben doorgebracht, nemen we afscheid van onze schoonzus en tante. Riet van Ast-ter Poorten Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zus, schoonzus en tante Wij wensen Jos, Hans en Celeste veel sterkte toe. Goes: Jan en Tiny van de Velde-ter Poorten Petra en Wiebe Zonnemaire: John Phlip van Ast Dien van Ast-van de Schelde Carola en Willem Arjo in herinnering Brouwershaven, 1 april 2020 Bedankt voor 60 jaar vriendschap. We zullen je missen. Nog niet te bevatten. Mientje en Jan van der Weele Wij betreuren het plotselinge overlijden van onze zwager en oom Klaas Dekker man van onze (schoon-) zus Corrie en tante Leen en Trudy Versluis - Funnekotter Han en Marianne Versluis - van Oorschot Ron en Margreet Versluis - Hartgers neven, nichten en achterneven en achternichten Zeer plotseling is tot ons verdriet overleden de heer Jan was een actieve vrijwilliger, die vele jaren betrokken was op Ter Weel Krabbendijke. Zijn inzet en aandacht voor de oudere medemens die hij tijdens zijn vrijwilligerswerk ontmoette, zullen zeer gemist worden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Namens het managementteam, de cliënten, de mede werkers en de vrijwilligers van Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder alle vrijwilligers van Ter Weel Krabbendijke. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Alkmaar; 14 juni 1951 Oosterland; 128 maart 2020 Mario en Maartje Tristan Abbey Wijnand en Sinan Correspondentieadres: Fam. Stins Kerkstraat 8 5397 EH Lith De begrafenis heeft naar de wens van de overledene in stilte plaatsgevonden. Onze welgemeende dank gaat uit naar Dr. Smits en alle medewerkers voor de medische zorg, alle medewerkers van Allévo Thuiszorg, voor de liefdevolle verzorging die jullie hebben gegeven. Tevens een woord van dank aan alle mensen die onze vader de afgelopen 7 jaar hebben geholpen en tot steun zijn geweest 3 april 2011 3 april 2020 lieve Bob, je blijft altijd meedoen mama COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37