t 12 FAMILIEBERICHTEN Janna Elisabeth Oppeneer Jan de Jonge Robert Francois Marquinie Jaap Carels Anna Louisa Pharasijn Robert Pieters Jaap Carels Bram Maas Theresia Bertha van Avermaete OVERLEDEN Lucia, Louisa, Francisca de Potter Onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en grootoma is op 98-jarige leeftijd overleden Clinge, 16 maart 1922 f Hulst, 29 maart 2020 weduwe van 13 juli 2012 Ria en Jaap Piet Monique en Gerard Charlotte en Marcel, Zara Frank en Palmyra Jeroen en Fiona, Nick, Sven Koen en Nienke, Sam Blaauwe Hofke 8,4.561 NV Hulst In verband met de richtlijnen vanuit het RIVM inzake het Coronavirus zal de crematie in stilte plaatsvinden. Wij willen alle verzorgenden van Blaauwe Hofke Unit 3 bedanken voor alle goede zorgen. Ook de Seniorenkliniek waar ze korte tijd verbleef, bedankt. Verdrietig zijn we dat onze lieve moeder en oma is overleden. Sinds 2 mei 1995 weduwe van Marinus Jan de Dreu Axel, 30 januari 1927 Kruiningen, 30 maart 2020 Goes: Gilly de Dreu Yerseke: Marjan en Huib van Leerdam - de Dreu Roan en Elke Vincent Correspondentieadres: Bernhardstraat 15,4401 ES Yerseke De crematieplechtigheid zal in kleine kring plaatsvinden. Als u ons wilt condoleren vragen wij u dit schriftelijk te doen. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Hof Cruininghe voor alle liefdevolle zorg. Helena Goossen-Overdulve Enige en algemene kennisgeving Lieve Opa Jan, Altijd stond u klaar voor ons. Zorgzaam voor een ander, weinig nemen veel geven. Onverwachts en te snel hebben wij afscheid moeten nemen. (Krabbendijke) 21-02-1932 30-03-2020 Angelique en Jan Paul Kosten Anders dan anders. Jan de Jonge wordt in besloten kring gecremeerd donderdag 2 april 2020 Correspondentieadres: Angelique en Jan Paul Kosten Vijverstraat 6a 4451 BL Heinkenszand O Veel fijne herinneringen verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Diep bedroefd maar vol mooie warme herinneringen, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in de Redoute, toch nog onverwachts uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame vader weduwnaar van 11 -04- 1932 Sas van Gent 130 - 03 - 2020 Sas van Gent Schiedam: Noud Marquinie Anneke Loeve Familie Marquinie Familie van Avermaete Sas van Gent, 30 maart 2020 Europalaan 3,4551 VA De afscheidsbijeenkomst en de begrafenis zullen vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring plaatshebben. Wij betreuren dit, maar hopen i. w dat u goede herinneringen aan hem mag bewaren. woensdag 1 april 2020 ZV God schiep en vond het goed Luus leefde en was tevreden In haar verzorgingsflat 't Zand in Antwerpen is in overgave van ons heengegaan, onze zus en schoonzus, gespaard van corona, maar wel alleen. sinds 12 oktober 2013 weduwe van Harry van Bokhoven Sint Jansteen 28 januari 1929 Antwerpen 29 maart 2020 Mogen haar 4 zonen Harry, Michiel, Frans, Thierry en hun geliefden alle troost ontvangen. Sint Jansteen Jan en Tilly de Potter-Verstraeten Mechelen Herman Verwaetermeulen Sint Jansteen Rob en Marianne de Potter-van Looy Luus wordt bijgezet bij haar man. Na een leven vol goedheid, zorgzaamheid, eerlijkheid en wilskracht heeft hij dit plotselinge gevecht niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren hebben wij vol ongeloof en verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze fantastische vader en schoonvader in de leeftijd van 66 jaar. Voor altijd in ons hart. Breskens, 12 maart 1954 tTerneuzen, 29 maart 2020 BreskensAddie Carels-van Espen Breda: Monique en Bart Schoondijke: Miranda Micka Correspondentiead res: Dorpsstraat 23-001,4511 EA Breskens De crematie vindt plaats in besloten kring. Veel te vroeg en vol ongeloof en verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve jongste broer We wensen Addie, Monique, Bart en Miranda heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Breskens: Jimmy en Theresia Carels-Ocwzarek Frans en Genevieve Verplanke-Carels Maxime en Daan Romy Martinique Carels Gelsenkirchen: Piet en Brigitte Carels-Marciniak Kinderen en Kleinkinderen Breskens: Joop en Marianne Carels-Steenbergen Joop Carels en Sonja van Schendel Megan Jaimie en Dorien Carels-Nicolai Eva In het huis mijns Vaders zijn vele woningen - anders zou Ik het u gezegd hebben - want Ik ga heen om u plaats te bereiden; Johannes 14:2 Na een periode van afnemende gezondheid en krachten hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma sinds 7 april 2014 weduwe van Mattheus Goossen Axel, 16 januari 1933 Terneuzen, 30 maart 2020 NoordscheschutKarien en Tinus de Jonge Axel Kees en Carla Goossen Martijn en Ming Hanneke en Leendert - Cijs t, Jesse t, Guus Lieneke en Mark - Emmi Axel Gerda en Wim de Pooter Anke en Che Marco en Mandy - Nova Leonie in herinnering Peter Goossen correspondentieadres: Piet Mondriaanstraat 12 4571 MX Axel De samenkomst wordt, vanwege de maatregelen rondom het coronavirus, in familiekring gehouden op D.V. maandag 6 april om 14.00 uur. U kunt via www.gkvaxel.nl de uitvaart online volgen. De Heer is mijn herder Op 30 maart ging rustig en kalm van ons heen, onze broer, schoonbroer en oom Abraham Johannes Aardenburg, 26 november 1941 Broers, schoonbroers, zussen, schoonzus, Maria neven en nichten Langeweg 17 4527PN Aardenburg De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Geen bezoek aan huis. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Aardenburg, 30 maart 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44