Y 12 FAMILIEBERICHTEN Janna Elisabeth Oppeneer Jan de Jonge Mr. Armand Charles Hippolijte Gimbrère M.P. de Waal Adriana Maria van Liere - Louisse B&njGunCtv va4V Cjelder OVERLEDEN André Dekker André Dekker Verdrietig zijn we dat onze lieve moeder en oma is overleden. Sinds 2 mei 1995 weduwe van Marinus Jan de Dreu Axel, 30 januari 1927 Kruiningen, 30 maart 2020 Goes: Gilly de Dreu Yerseke: Marjan en Huib van Leerdam - de Dreu Roan en Elke Vincent Correspondentieadres: Bernhardstraat 15,4401 ES Yerseke De crematieplechtigheid zal in kleine kring plaatsvinden. Als u ons wilt condoleren vragen wij u dit schriftelijk te doen. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Hof Cruininghe voor alle liefdevolle zorg. Enige en algemene kennisgeving Lieve Opa Jan, Altijd stond u klaar voor ons. Zorgzaam voor een ander, weinig nemen veel geven. Onverwachts en te snel hebben wij afscheid moeten nemen. (Krabbendijke) 21-02-1932 30-03-2020 Angelique en Jan Paul Kosten Anders dan anders. Jan de Jonge wordt in besloten kring gecremeerd donderdag 2 april 2020 Correspondentieadres: Angelique en Jan Paul Kosten Vijverstraat 6a 4451 BL Heinkenszand Selamat Jalan Bedroefd delen wij u mee dat op 8i-jarige leeftijd is overleden/ onze broer en zwager Pieter Christiaan Huissen Chris en Nellie Huissen-Murre (mherirmeringj Stien en Cobi Huissen-Lukasse Johan en Annie Huissen-Lukasse Jannie en Chris van Bremen-Huissen Jaap enMarri Huissen-Geene Dordrecht/ 28 maart 2020 Correspondenti eadres S.M. Huissen/ Slotstraat y 4435 AN Baarland. Wij zullen Piet in besloten kring in Baarland begraven. In je hart leven mensen Die daar helemaal thuis zijn En die daar blijven wonen Ook als ze er niet meer zijn Heel verdrietig laten wij u weten dat na een periode van afnemende gezondheid is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Mieke Mieke Hoedekenskerke, 18 maart 1951 f Goes, 31 maart 2020 Hoedekenskerke: Leen van Liere Kapelle: Mirjam en Gijsbert Bente, Fiene, Silke Kloetinge: Judith en Frank Karlijn Vinningestraat 9,4433 AW Hoedekenskerke In verband met de maatregelen rondom het coronavirus zijn wij genoodzaakt om in besloten kring afscheid van haar te nemen. Mieke van Liere Mieke van Liere - Louisse woensdag 1 april 2020 PM Wij zijn erg geschokt, ontdaan en verdrietig door het plotseling overlijden van onze vriend Beppie we zullen er altijd voor je zijn Paul Marga Marcel Ingrid Angelique Ben en kinderen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze oud-medewerker Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe In deze moeilijke periode. Directie en personeel Timmerman Middelburg Het leven van een mens is als een voetstap in het zand, die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en strand. Goede reis Modjokerto t Vlissingen 8 november 1928 29 maart 2020 Melie van Gelder-Willems Gerson en Laura Simone Correspondentieadres: Singel 264 4381 VL Vlissingen Door de huidige omstandigheden zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis Ter Reede Vondellaan woning 8 voor hun liefdevolle zorg. Verdrietig maar met liefde hebben we afscheid genomen van mijn allerliefste man, onze lieve vader, betrokken grootvader en overgrootvader Tilburg, 10 juni 1930 t Vlissingen, 29 maart 2020 Vlissingen: Ange Gimbrère-Van Kampen Vancouver: Junie Gimbrère Don McNamee Logan, Kumi en achterkleinkinderen Sacha Amsterdam: Sabine Gimbrère Thomas Daniël Ochten: Armand Gimbrère Jeannette Gimbrère -Schotanus Danique Sebastian Leuvenheim: Guy Gimbrère Esther Gimbrère-Cornelisse Guillaume Alexander Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Bloemgracht 185 III, 1016KP Amsterdam Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medebewoner de heer Wij wensen mevrouw R. de Waal-Dierings en familie veel sterkte toe. Namens bestuur en leden V.v.E. appartementencomplex "Rosenburg" Het bericht dat onze lieve buurvrouw is overleden, heeft ons diep geraakt. Wij wensen Leen, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Wilco, Jacqueline Marillon Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van echtgenote van onze administrateur en koster Leen en voormalig lid van onze kerkenraad. Wij wensen Leen, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid bij het verwerken van dit verlies. Kerkenraad Protestantse Gemeente "de Ark" Hoedekenskerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36