9 Gerhardus Paulus Antonius Smidt Gerrit Catherina Cornelia Dommisse - van Damme - Ineke - Adriaan Janse - Arj aan - Maatje Dekker OVERLEDEN Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man. Intens verdrietig, maar dankbaar dat hij nu zijn rust gevonden heeft, geven wij u er kennis van dat, in het bijzijn van zijn dierbaarsten, is overleden onze lieve man, pa, schoonpa en opa partner van Rosita Victoria Maurice Eggermont 27 - 06 - 1937 Oldenzaal 128 - 03 - 2020 Westdorpe Westdorpe: Rosita Eggermont Breskens: Johnny en Seppie Lisette en Giel-Jan, Lars Mick Breskens: Anita en Jan Piet Ilona en Jeffrey, Faeya Noa Familie Smidt Familie Eggermont Westdorpe, 28 maart 2020. Graafjansdijk B 117,4554 LB Westdorpe De afscheidsbijeenkomst, waarna de crematie, zal door de huidige omstandigheden in besloten kring plaatshebben. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Sinds 2007 weduwe van Adriaan Dommisse 's Gravenpolder, 27 september 1933 Goes, Tl maart 2020 Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bas Dommisse Kolveniershof 119 4461 DC Goes In verband met het Corona-protocol, zal de afscheids- dienst op woensdag 1 april 2020 om 12.30 uur helaas in besloten kring moeten plaatsvinden. U kunt live mee kijken op https://www.protestantsgoes.nl Na de afscheidsdienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Onze bijzonder dank gaat uit naar verzorgend personeel van RandhofStenenbeer 3 voor de liefdevolle verzorging. Sonja Helena Ruissen - Heijligers Rotterdam, 12-11-1936 Middelburg, 127-03-2020 Marijke Onderwater-Sparidaens Achter elke traan van verdriet zit een glimlach van herinneringen. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar ook blij dat hij zolang bij ons is geweest, delen wij u mede dat op de leeftijd van ruim 99 jaar rustig is ingeslapen onze lieve pa, opa en over-opa 24 juli 1920 28 maart 2020 sinds 2010 weduwnaar van Gré Janse - Baarendse Liesbeth en Jaap Wisse - Janse Arno en Elvira Ayden Esther en Wilbert Esmee Milan Sem Liz Correspondentieadres: Stelledijk 1,4458 RB 's-Heer Arendskerke In verband met het Corona-protocol zal de crematieplechtigheid helaas in besloten kring moeten plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve altijd meelevende tante Ko en Carolien de Visser Chris en Sanna de Visser Marian en Ab Jeras Elbert en Diana de Visser Willem de Visser Nella en Jan Walhout en achternichten en neven nnn mensenlinQ Tilly Lampo-van Huffel Dolf Lampo maandag 30 maart 2020 ZV Hulst: Tilly Snowy® St. Jansteen: Marion en Werner Sander en Tessie Yannick Swifter Hulst: Brigitte en Rob Remco Martijn Correspondentieadres: Havenfort 14, 4561 GD Hulst Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Dolf op dinsdag 31 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102 b in Hulst. We moeten u verzoeken om hierin de maatregelen van het RIVM in acht te nemen, wat betekent dat er maximaal 6 mensen in het gebouw mogen zijn. In verband met alle maatregelen rondom het Coronavirus zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Condoleren alleen schriftelijk, digitaal of telefonisch. Een bijzonder woord van dank voor alle goede zorgen aan de artsen en zorgpersoneel van Blaauwe Hofke 136 in Hulst. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strjjd heeft gestreden, geven wjj u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan weduwe van Johan Ruissen eerder weduwe van Jaap Don Shirley en Ad Damion en Mljke Jaimy en Aafke Sonja en John teffry en Priscilla Selena, Elise Wendy en Bram Joyce en Ruben Roy Q Veerseweg 81,4351 NA Veere Vanwege de huidige omstandigheden zal het afscheid in familiekring plaatsvinden. Wij zijn erg geschokt, ontdaan en verdrietig door het plotseling overlijden van Moeder van Arend uit groep 8 en oud-leerling Jacqueline Wij wensen hen en andere nabestaanden veel sterkte met dit grote verlies. Tweemaster-Kameleon Archipelschool - Daltonschool Oost-Souburg, 25 maart 2020 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo en SVRZ Boogstraat 88 voor de geweldige zorg. Zodat hij z'n laatste jaren thuis en in Poelwijck nog fijn heeft kunnen genieten. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 mensenlinq.nl echtgenoot van St. Jansteen, 21 maart 1934 t Hulst, 27 maart 2020 Elke dag een beetje meer afscheid nemen Dat doet zeer Heden en verleden lopen door elkaar Geen toekomst meer, het einde Is nu daar. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze geweldige papa en opa Nienke (22): 'Mijn studiegenootje is overleden. Ik zie haar nu nog steeds op Facebook voorbijkomen; kan dat zomaar?' Mensenlinq.nl: verhalen over mensen, emoties en praktische zaken waarmee je te maken kunt krijgen rondom overlijden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43