'MIJN ZOON VINDT HET OKÉSAMEN OP DE DANSVLOER TE STAAN' 18 Wilma Griffioen (57) uit Amstelveen is officemana ger bij een tandheelkun dige praktijk. ,,Ik ben nog net als vroeger een enorme danser. Tegen woordig houd ik meer rekening met mijn leeftijd. Ik bedoel: ik probeer niet te veel uit de toon te vallen. Ik sta ook met mijn zoon van 23 op de dansvloer en dat is wat hem betreft prima. Ik vraag vooraf natuurlijk wel of hij dat oké vindt. Ik bezoek graag festivals zoals Concert at Sea op de Brou- wersdam en Appelpop in Tiel. Die evenementen geven mij een gevoel van vrijheid. Met z'n allen ongedwongen lol heb ben, in- en uitlopen wanneer je wilt. Om erbij te kunnen zijn, stort ik me vol op de hysteri sche kaartverkoop, dan zit ik gespannen achter mijn compu ter om een kaartje te scoren. Het geeft een kick als je er doorheen komt. Mijn zoon at tendeert me verder af en toe op meer onbekende bandjes en als het uitkomt, staan we in Paradiso om ze te zien. Ik ga ook graag met mijn part ner of vrienden naar de Letz Party-feesten van William Ap pelman. Bijna veertien jaar ge leden bezocht ik de eerste. Dat zijn avonden voor de wat ou dere stappers met muziek uit de jaren 80 en 90 én de hits van nu. Het fijne daaraan is dat ze rond 9 uur 's avonds begin nen en om 1 uur 's nachts aflo pen. Ik weet niet of dat aan mijn leeftijd ligt, maar ik heb hele maal geen zin meer om vlak voor middernacht nog de stad in te gaan. Soms vind ik het lastig dat ik als vijftigplusser word weg gedrukt in een apart uitgaan- shokje. Ik begrijp het: het werkt niet altijd om jong en oud te mengen. Maar op concerten en festivals vindt iedereen dat nor maal. Leeftijd, uiterlijk: iedereen wordt geaccepteerd. Zo zou het overal moeten zijn.''

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 98