,,Ik ben van de techno en ga zeker eens in de vijf weken met vrienden op stap. Mijn vrouw vindt het oké dat ik die feesten bezoek. Wij gunnen elkaar din gen. Dat zouden meer mensen moeten doen. Ik houd van de stijl van de oudere dj's zoals Carl Cox en Dimitri - vijftigers. De Martin Garrix-caviahouse spreekt mij niet aan, die is meer voor het jonge spul. We gaan naar de Maassilo in Rotter dam, De Marktkantine of De Thuishaven in Amsterdam, en ik ben te vinden op festivals. Wat we ook al achttien jaar in ere houden: in Ibiza de closing parties bezoeken aan het einde van het vakantieseizoen. Sinds we uit de kinderen zijn, is dat traditie in de eerste week van september. Onze routine: om elf uur ontbijten, naar het strand, eten, douchen, slapen en dan rond 11 uur 's avonds naar een feest. We gaan naar clubs als Amnesia of Ushuaia en halen door tot een uur of 4, 5. Kwestie van een goede conditie. Maar eerlijk is eerlijk: in Nederland kies ik steeds meer voor dagfeesten. Dan voel ik me de volgende ochtend minder versleten. Ik maak niet mee dat jongeren me niet accepteren of me aan kijken met een blik van: wat staat daar nou? Als ze naar mijn leeftijd vragen, jok ik dat ik 41 ben. Ik krijg wel opmerkin gen als: ik wou dat mijn vader dat ook nog deed. Dan ant woord ik: dan moet je dat tegen hem zeggen. Ouderen reageren verbaasder. Alsof ik me in Chersonissos- toestanden stort. Terwijl ik puur voor de muziek en de gezellig heid kom. Ik blijf dit doen zo lang het kan, want stappen geeft me energie, het werkt als uitlaatklep en ik kan leuke gesprekken voeren. Ik pas wel op dat ik geen attractie word.'' I Pankras uit Hou- s zzp'er bij trojecten. ZATERDAG 28 MAART 2020 15

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 95