'Twee auto's, dat is zonde, eigenlijk' GELD GELUK Marjolein en Kay zijn gek op gezinsuitjes en geven soms een themafeest. Boodschappen bestellen ze online. Marjolein Kay Beste koop Slechtste koop Marjolein: ,,We hebben het goed. Een groter huis zouden we kunnen betalen, maar we vinden onze buurt zo fijn. We hebben een fantastische buurvrouw die altijd voor ons klaarstaat. En ik vind het voor de kinderen waardevol dat dit een multicultiwijk is.'' Kay: ,,120 vierkante meter is wel krap met zo'n groot gezin, daarom plaatsen we een dakkapel en een uitbouw, dat levert 30 vierkante meter op. De ver bouwing kost zeker een ton, die finan cieren we mee met de hypotheek. Dan heeft het geen invloed op ons bestedingspatroon, we kunnen ons dergelijke luxe permitteren. We zijn levensgenieters. Waarom hoofdpijn wijn kiezen, als je voor een paar euro meer een lekkere fles kunt kopen?'' Marjolein: ,,Ik hou van gekkigheid en spontaniteit en bedenk graag leuke uitjes. We gaan veel naar het theater, al tikt het aardig aan als je met het hele gezin naar Carré gaat. We gaan binnen kort naar Europa-Park in Duitsland. Dat kost voor vier dagen zo 1500 euro.'' Kay: ,,Hoe druk ik ook ben, ik wil thuis zijn voor het eten met de kinderen.'' Marjolein: ,,Op dinsdag en donderdag hoeft dat niet, dan eten onze bonus-opa en -oma met hen. Mark en Judith leer den we via de Lionsclub kennen en zijn inmiddels als familie 'geadopteerd'.'' 6 Gezamenlijk netto-inkomen 0 - €3000 €3000 - €4500 €4500 - €6000 €6000 of meer Marjolein Goedhardt- Westerbaan (41), marketingmanager bij Difrax. Kay Goedhardt (41), werkt bij Heineken International. Marjolein en Kay wonen in Diemen met Olivier (7), Yvette (5) en Lucas (3). Marjolein: ,,Een MacBook, zeven jaar geleden. Sinds dien heb ik het bloggen ontdekt.'' Kay: ,,Mijn eerste hard loopschoenen, vijf jaar terug. Sinds ik hardloop, ben ik kilo's afgevallen. En ik maak er mijn hoofd mee leeg.'' Marjolein: ,,Mijn eerste auto, in 2010. Hij kostte 600 euro, goedkoop bleek duurkoop. In de eerste zes maanden stond ik vier keer stil langs de weg.'' Kay: ,,Een mountainbike. Ik ben er alleen vanaf de Decathlon mee naar huis gefietst.'' TEKST EDITH ANDRIESSE FOTO JEAN-PIERRE JANS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 86