V A Cornelia Adriana Kloosterman Cornelis Duijnkerke 18 Jos 0 Jos de Koeijer JOS DE KOEIJER Adriana van der Leeden -Plo- Lizabeth Emma Irene Joosse-Hortensius - Corrie - Rob Zwigtman OVERLEDEN Joost Dingenis de Koeijer Wij zijn intens verdrietig door het overlijden van onze lieve en altijd behulpzame vriend Wat hehben we samen veel meegemaakt Vrolijke en verdrietige dagen. Wat zullen we je missen Wij wensen Matty en de kinderen in deze zware tijd veel sterkte Arie Trudy en kinderen Sandra van Leersum H.A.M. den Boer-van der Leeden t J.K.W. den Boer t Na een mooi leven hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma Apolonia Martina Eckhardt - de Dood weduwe van Rinus Eckhardt 27 juni 1929 - f21 maart 2020 Matty en Peter Claudia en Richard, Demi, Ilsa Eddie en Mathilde, Mirabel, Sarah, Leah Rudy Jessica en Richard, Elvin, Ashley Ad en Sonja Kim en Edwin, Sam, Bodi Martijn en Wendy Joke en Jaap Patricia en Arjo, Katinka, Jarno Alexander Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Randhof, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Molenstraat 9,4433 AB Hoedekenskerke Vanwege de coronacrisis heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Als u ons wilt condoleren, vragen wij u dit uitsluitend schriftelijk te doen. Gerda Mol - Boot DANKBETUIGING Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens het afnemen van de gezondheid en na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante heel hartelijk dankzeggen, het heeft ons goed gedaan. Familie Kloosterman Oudelande, maart 2020 Voor de vele en hartelijke blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve behulpzame vader, groot- en over grootvader betuigen wij u onze welgemeende dank. Uw aanwezigheid of andere vorm van medeleven hebben wij zeer op prijs gesteld en heeft ons erg goed gedaan. Uit aller naam: L. Duijnkerke - Poppe Borssele, maart 2020 Voor de büjken van belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen na het overlijden van onze neef Jan Pieter van Cadsand zeggen wij u hartelijk dank. familie van Cadsand familie de Kraker Zaamslag, maart 2020 Dit hadden wij niet zien aankomen, hadden nog zoveel mooie dromen, hadden je nog graag vast gehouden, en je persoonlijk vaarwel gezegd. Met veel verdriet laten wij u weten dat onze lieve man, vader en opa is overleden Het is ons tot troost te weten dat hij van zijn Heer en Heiland hield. "13 juni 1942 127 maart 2020 Matty de Koeijer - Schrijver Edwin en Dominique Nikki Mariëlla en Dave Storm Sjors Boris Diana en Kurt Sil Puk Fem Sep ^l| Reeweg 2a 4417 PB Vlake Later zullen wij Jos zijn leven gedenken in de Chr.Gereformeerde kerkte Biezelinge. Alleen schriftelijk condoleren Onze lieve, grote, sterke zwager en oom is niet meer onder ons. Nog niet te bevatten. Jan Johan Martin Petra onze kinderen en kleinkinderen Heel verdrietig zijn we door het overlijden van moeder van ons teamgenootje Bo. Wouter, Fienne, Sophie en Bo we zullen er zijn voor jullie, zowel op als buiten het hockeyveld. Mede namens de ouders van HCW E6-2 Anne, Lotte, Rosalie, Floortje, Lotte, Rosalie en Yinthe "Ga met God en Hij zal met je zijn" Na een moeilijke laatste levensfase is in alle rust en vrede overleden onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oudtante Ridder in de orde van Oranje Nassau Rotterdam, 6 juni 1925 t Papendrecht, 23 maart 2020 Papendrecht, Bentveld, H.P. Dekker-van der Leeden J. Dekker Dordrecht, H. van der Leeden CJ. van der Leeden-van Wijnen Woubrugge, N.A. van den Berg-van der Leeden F. van den Berg t Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentieadres: H. van der Leeden Abeelstraat 65 3329 AB Dordrecht Vanwege de omstandigheden zal de begrafenis plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn we na het overlijden van onze lieve buurvrouw De buurtjes van vroeger zaterdag 28 maart 2020 PM Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en over-oma We hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. M. Joosse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, maart 2020 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van betuigen wij u onze oprechte dank. Corry Zwigtman-Huibregtse Karin en Ron van Rosevelt-Zwigtman Sven en Samantha Lars en Lisa Vlissingen, maart 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46