Lammecfiiena van (RoseveCt-SaComons GROEN LINKS FAMILIEBERICHTEN 17 Cjien Rinus Bliek Paul Klaverdijk Na een lang en zorgzaam leven is, in de hoge leeftijd van 101 jaar, rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en omaatje sinds 17 december 2000 weduwe van Henri Willem Frederik van Rosevelt Rotterdam, f Vlissingen, 12 februari 1919 25 maart 2020 Ineke Schout-van Rosevelt - Dolf Schout Ruud en Marleen, Iris Robert en Christine, Tim, Julia Gieni Spruit-van Rosevelt - Leo Spruit Monique en Hessel, Susanne, Wilkmijn en Timo Mascha, Ischa Rob van Rosevelt - Marjan van Rosevelt-Luijendijk Kim en Michiel, Jelte, Sophie, Sven, Lars Arwen f en David, Indra, Willem, Jurre, Labette Jorn en Tessa, Siem Jelke en Thomas, Fiene Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen T.a.v. familie Van Rosevelt Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen Vanwege het coronavirus nemen wij in besloten kring afscheid van on%e lieve moeder. On%e bijzondere dank gaat uit naar team Boukvard van Zorgstroom voor de liefdevolk verzorging. Carel Bruring Erik Moens Hubrecht Sarei Lavooy (Marinus) Copper Pepper zaterdag 28 maart 2020 PM Zoveel water als de zee zoveel tranen draag ik met mij mee (Uit Tranen, Mirjam Warta) Onwerkelijk, we kunnen het nauwelijks beseffen dat jij er niet meer bent. Je zeer plotselinge dood raakt ons allen diep. Je toekomst was gekozen, in het midden van Nederland wilde jij verder met jouw Manda. Dichterbij de kinderen, en een rustiger leven. Lang, heel lang heb jij je ingezet voor de Zeeuwse GroenLinks politiek, je was vraagbaak en encyclopedie, daarvoor al elders in het land. Heel lang heb jij ons voorzien van prachtige foto's van Zeeland en de rest van de wereld, met daarbij vaak de geschiedenis van de dingen die je op de foto's zag. Nu de tijd zou komen om afscheid van de Zeeuwse politiek te nemen ook al was het moeilijk, en verder te gaan waar je hart lag, nu heeft de dood je achterhaald. Afscheid nemen kan niet in deze bijzondere omstandigheden, we zullen je zo moeten laten gaan, zonder dat we je nog eenmaal kunnen zien en bedanken. Zo veel te meer beseffen we hoe moeilijk dit is voor Manda en de kinderen. We zullen je missen Fractie en Bestuur van GroenLinks Zeeland Altijd als eerste. Weer of geen weer. Of we nou met 7-1 hadden verloren of acht man had afgezegd. Jij was er. Als je meedeed met partijtje, was je nog fanatieker dan wij. Zoveel passie en altijd positief. Je trainde ons als profvoetballers, maar vergaf ons onze makke. Je zag wel dat het beter kon, maar samenzijn, dat was belangrijk. Britt bij de dames. Joanda als trouwe supporter. Mattz en Lars, waar je net wat strenger voor was. En tijdens de Derde Helft, wasje een van ons. 'Doen we er nog eentje? Daarna ga ik écht naar huis.' Jij ademde voetbal. Jij gaf ons het plezier. 'Ga ervoor, tot het laatste fluitsignaal! Als je dan verliest, kun je jezelf niets verwijten. Dan kun je trots zijn op jezelf.' Dag coach. We zullen je missen. Namens (oud) 2e en 3e selectie van FC Dauwendaele wensen wij de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. De eeuwige God is U een woning "Deuteronomium 33:27a" Verdrietig geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve vader, schoonvader en broer Sinds 23 februari 2016 weduwnaar van To Verbeek t Hansweert Meiiskerke 26 oktober 1931 26 maart 2020 "Rust zacht Huib, het is goed zo" Barendrecht: Jacqueline Lavooy en Theo de Geringel Vlissingen: Wilke Lavooy 115 mei 1990 Oost-Souburg: Mw. P. Puype -Lavooy Correspondentieadres: Jan Vaderstraat 26 4365 BH Meiiskerke Hoewel wij Huib het liefst samen met U zouden willen herdenken is door het Coronavirus een samenzijn op die manier helaas niet mogelijk en zijn we genoodzaakt in kleine kring afscheid van Huib te nemen. Uw schriftelijk blijk van medeleven wordt door ons zeer gewaardeerd. U kunt ook uw condoleance naar emailadres condoleance.hslavooy@gmail.com sturen. Als je verdrietig bent bedenk dan dat je treurt. Om wat je lief was en gelukkig maakte. Na een kortstondig gevecht tegen het coronavirus, geven wij bedroefd kennis van het overlijden van *Overschie, 24 maart 1937 t Ede, 25 maart 2020 weduwnaar van Anje Meeuse partner van Thea van Dijk-Ulijn kinderen en kleinkinderen Veldstraat IC 5386 AW Geffen Vanwege de richtlijnen van de RIVM zal de crematie in besloten kring plaatsvinden, op een later tijdstip zal een herdenkingsdienst worden georganiseerd. Geheel onverwacht is overleden mijn man en ons lieve baasje Rotterdam, 22 augustus 1955 t Ovezande, 26 maart 2020 Lia Verniel Fancy Kenzie Maila Garfield Kraaijertsedijk 12 4441TR Ovezande De crematie zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45