16 FAMILIEBERICHTEN Jacob van der Male Adriaan van de Vrie OVERLEDEN Alles is heimwee Wolken en water Alles is heimwee Naar vroeger - naar later Vroeger is over Later een ster Gisteren is oud En morgen nog ver. Toon Hermans Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa en opi weduwnaar van Maatje Janna Provoost Nieuw-Vossemeer 29 oktober 1935 t Oost-Souburg 26 maart 2020 Anita Nieuwenhuijze-van der Male Leendert Nieuwenhuijze Linda en Yorick Lenny Cindy en Rutger Robin Sandra en Patrick Een woord van dank aan team Zorgstroom Oost-Souburg en Ritthem 2 voor de liefdevolle zorg. Liesbethstraat 51a 4458 BV 's-Heer Arendskerke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. J. van der Male Joop Stil en verdrietig zij wij, omdat onze buurvrouw en vriendin Henriëtte de Jong onverwachts is overleden. Wij bidden en wensen Harry, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Ben en Trudi de Wit Hans en Miep Niewenhuijse Jan en Sandra Moerdijk en onze (klein)kinderen Waar mensen %ijn, die elkaar verstaan Waar liefde is, daarheen ml ik gaan Waar het eeuwig vrede is, waar de s(on schijnt Waar een nieuwe wereld is, die niet meer verdwijnt. Met groot verdriet, maar dankbaar wat hij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa "Adrie' 's-Heer Arendskerke, 23 januari 1932 f Middelburg, 23 maart 2020 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres Valeriusstraat 20 4351 NL Veere De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Zo belangrijk in ons leven! Het is stil, want onze Carel is er niet meer. Carel Jan Bruring Haarlem, 11 juli 1957 - Goes, 25 maart 2020 Manda Heddema Joris Bruring, Murielle von Reth Bart Bruring en Carla Mwafulirwa Iris Meijer en Jeroen Schoe Merel Meijer en Simon van Pelt Lennart Meijer, in liefdevolle herinnering Weidedreef 108, 3947 NZ Langbroek De crematie zal op dinsdag 31 maart 2020 in beslotenheid plaatsvinden in Goes. De situatie is deze dagen uitzonderlijk, deze uitvaart wordt dat dus ook. De familie vraagt om uw profielfoto voor maandag 30 maart door te mailen naar: info@uitvaartinzeeland.nl. Deze foto's zullen aanwezig zijn tijdens de uitvaart. Zo zijn jullie er toch een beetje bij. Manda wil graag persoonlijke post ontvangen op haar nieuwe adres. Zij moet proberen daar zo snel mogelijk een nieuw thuis te creëren, jullie post gaat daarbij helpen. Carel hield niet van bloemstukken. Hij had een donatie voor de Vluchtelingenwerk Nederland veel passender gevonden; NL60INGB 000 0123 488 Mocht je toch iets willen sturen, kies dan voor iets dat de familie mee naar huis kan nemen of stuur het later. Carel Bruring Carel Bruring Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze fractievoorzitter Carel Bruring Wij wensen Manda en de kinderen veel sterkte toe. Fractie GroenLinks Goes Bestuur GroenLinks De Bevelanden zaterdag 28 maart 2020 PM Zano^fj/ Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Westkapelle: M. van der Male A.J. van der Male-Verhulst Oost-Souburg: P. van der Male t H.J. van der Male-Meulmeester Vlissingen: W. van der Male B.J. van der Male-Hekkebus neven en nichten Met grote verslagenheid namen we kennis van het plotselinge overlijden van ons gemeenteraadslid en waarnemend voorzitter Carel was sinds 2006 namens GroenLinks gemeente raadslid/fractievoorzitter. In maart 2018 werd hij als langstzittend raadslid de nestor van onze gemeenteraad. Carel was een zeer bevlogen en gewaardeerd raadslid. Lange tijd zat hij als eenmansfractie in de raad, maar dat hinderde hem niet om een waardevolle bijdrage te leveren aan de gemeentepolitiek. Hij gold als het 'geheugen van de raad' en opereerde politiek handig door de soms lastige dossiers heen. Met kennis van zaken en een scherpe geest wist hij het debat aan te zwengelen en vervolgens ook zelf de partijstandpunten uitvoerig en gloedvol te verwoorden. Als fractievoorzitter was Carel actief in het presidium, maar hij nam ook zitting in verschillende werkgroepen en commissies. De raad kon altijd een beroep doen op zijn expertise en inzet. De gezondheid van Carel was de laatste tijd kwetsbaar. Daarom was hij de afgelopen maanden regelmatig afwezig, maar op de achtergrond bleef hij actief. Samen met zijn vrouw keek hij uit naar het bouwen aan een nieuwe toekomst in het midden van het land. Zijn afscheid van de raad per 1 april dit jaar had hij daarom al aangekondigd; we hadden zo graag dit afscheid van Carel willen beleven. We wensen zijn vrouw Manda, hun kinderen en verdere familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit grote, plotselinge verlies. Namens de gemeenteraad van Goes, drs. M. Mulder MSc, burgemeester drs. B.C. van Doornum, raadsgriffier We zijn diep geschokt door het plotselinge overlijden van ons raadslid Carel was vanaf 2006 gemeenteraadslid/fractievoorzitter namens GroenLinks. We hebben hem al die jaren meegemaakt als kundig, welbespraakt en gedreven bestuurder. Vóór zijn tijd in Goes had hij een lange en diverse carrière in de gemeentewereld. Zo was hij sectorhoofd en interim-manager in verschillende gemeenten, en raadslid en wethouder in Amersfoort. Die kennis en ervaring was bij Carel als raadslid en in zijn contacten met het college en met ambtenaren altijd goed merkbaar. Hij had zijn afscheid als raadslid aangekondigd per 1 april 2020, omdat hij samen met zijn vrouw Manda zou verhuizen naar het midden van het land. We wensen zijn vrouw, hun kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Namens het college van B&W en medewerkers van de gemeente Goes, drs. M. Mulder MSc, burgemeester mr. H.E. Schild, gemeentesecretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44