J? COLOFON Familieberichten V FAMILIEBERICHTEN 19 Johanna de Blaeij-Kole X Johan van Hee tdicll aid Oldenziel P%J Rinus Bliek Paul Klaverdijk DANKBETUIGING Sara Loof-Dekker Rudy Cornelissens Albertina van Fraeijenhove - van de Moortel Jan Pieter van Cadsand OVERIGE BERICHTEN (Marinus) Pepper Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, na het overlijden van mijn lieve zus zeg ik u hartelijk dank. N.S. Dekker Terneuzen, maart 2020 Wij willen iedereen bedanken voor het vele meeleven, na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma De vele condoleances, zowel persoonlijk als schriftelijk en uw aanwezigheid tijdens haar begrafenis hebben ons bijzonder goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, maart 2020 Bij het onverwachte overlijden van hebben zo ontzettend veel mensen htm warme medeleven betuigd, dat het voor mij onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreek ik op deze manier mijn welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezig heid bij de uitvaart. Het heeft mij het gevoel gegeven het verlies van Rudy niet alleen te hoeven dragen. Lilian Audenaerdt Wij zeggen u dank voor de vele kaarten en grote belangstelling bij het afscheid van mijn lieve vrouw, moeder en oma Ook waarderen wij ten zeerste de persoonlijke betrokkenheid van Nicoline Hoogendoom van Monuta. Nogmaals heel veel dank, het heeft ons goed gedaan. Piet van Fraeijenhove Maranda en Loek, Fleur Voor de blijken van belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, na het overlijden van onze neef zeggen wij u hartelijk dank. familie van Cadsand familie de Kraker Zaamslag, maart 2020 Henk in den Bosch De Zeeuwse Uitvaartverzorging Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steun betuigingen na het overlijden van mijn lieve man, vader en trotse opa Lily van Hee - Verwee Kinderen en kleinkinderen Sluis, maart 2020 De overweldigende hoeveelheid condoleances en aanwezigen bij de uitvaartdienst van onze dierbare toonde hoe geliefd hij was. Dat is voor ons een grote steun in deze moeilijke tijd. Mede namens de kinderen en kleinkinderen, Carla Oldenziel-Fidder Terneuzen, maart 2020 pzc.nl/familieberichten zaterdag 28 maart 2020 ZV Als je verdrietig bent bedenk dan dat je treurt. Om wat je lief was en gelukkig maakte. Na een kortstondig gevecht tegen het coronavirus, geven wij bedroefd kennis van het overlijden van *Overschie, 24 maart 1937 f Ede, 25 maart 2020 weduwnaar van Anje Meeuse partner van Thea van Dijk-Ulijn kinderen en kleinkinderen Veldstraat IC 5386 AW Geffen Vanwege de richtlijnen van de RIVM zal de crematie in besloten kring plaatsvinden, op een later tijdstip zal een herdenkingsdienst worden georganiseerd. Geheel onverwacht is overleden mijn man en ons lieve baasje Rotterdam, 22 augustus 1955 t Ovezande, 26 maart 2020 Lia Verniel Copper Fancy Kenzie Maila Garfield Kraaijertsedijk 12 4441TR Ovezande De crematie zal in stilte plaatsvinden. Telefoon: 0115 - 78 56 74 I 24 uur per dag bereikbaar Mobiel: 06-53 71 19 48 www.zeeuwseuitvaartverzorging.nl info@zeeuwseuitvaartverzorging.nl SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 136