GROEN LINKS 18 FAMILIEBERICHTEN Jacob van der Male -Plo- Adriana van der Leeden OVERLEDEN Alles is heimwee Wolken en water Alles is heimwee Naar vroeger - naar later Vroeger is over Later een ster Gisteren is oud En morgen nog ver. Toon Hermans Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa en opi weduwnaar van Maatje Janna Provoost Nieuw-Vossemeer 29 oktober 1935 t Oost-Souburg 26 maart 2020 Anita Nieuwenhuijze-van der Male Leendert Nieuwenhuijze Linda en Yorick Lenny Cindy en Rutger Robin Sandra en Patrick Zano^fjf Een woord van dank aan team Zorgstroom Oost-Souburg en Ritthem 2 voor de liefdevolle zorg. Liesbethstraat 51a 4458 BV 's-Heer Arendskerke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. H.A.M. den Boer-van der Leeden t J.K.W. den Boer t Carel Bruring Na een mooi leven hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma Apolonia Martina Eckhardt - de Dood weduwe van Rinus Eckhardt 27 juni 1929 - f21 maart 2020 Matty en Peter Claudia en Richard, Demi, Ilsa Eddie en Mathilde, Mirabel, Sarah, Leah Rudy Jessica en Richard, Elvin, Ashley Ad en Sonja Kim en Edwin, Sam, Bodi Martijn en Wendy Joke en Jaap Patricia en Arjo, Katinka, Jarno Alexander Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Randhof, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Molenstraat 9,4433 AB Hoedekenskerke Vanwege de coronacrisis heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Als u ons wilt condoleren, vragen wij u dit uitsluitend schriftelijk te doen. Sandra van Leersum Henriëtte de Jong Hubrecht Sarei Lavooy zaterdag 28 maart 2020 ZV "Ga met God en Hij zal met je zijn" Na een moeilijke laatste levensfase is in alle rust en vrede overleden onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oudtante Ridder in de orde van Oranje Nassau Rotterdam, 6 juni 1925 t Papendrecht, 23 maart 2020 Papendrecht, Bentveld, H.P. Dekker-van der Leeden J. Dekker Dordrecht, H. van der Leeden CJ. van der Leeden-van Wijnen Woubrugge, N.A. van den Berg-van der Leeden F. van den Berg t Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentieadres: H. van der Leeden Abeelstraat 65 3329 AB Dordrecht Vanwege de omstandigheden zal de begrafenis plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Zoveel water als de zee zoveel tranen draag ik met mij mee (Uit Tranen, Mirjam Warta) Onwerkelijk, we kunnen het nauwelijks beseffen dat jij er niet meer bent. Je zeer plotselinge dood raakt ons allen diep. Je toekomst was gekozen, in het midden van Nederland wilde jij verder met jouw Manda. Dichterbij de kinderen, en een rustiger leven. Lang, heel lang heb jij je ingezet voor de Zeeuwse GroenLinks politiek, je was vraagbaak en encyclopedie, daarvoor al elders in het land. Heel lang heb jij ons voorzien van prachtige foto's van Zeeland en de rest van de wereld, met daarbij vaak de geschiedenis van de dingen die je op de foto's zag. Nu de tijd zou komen om afscheid van de Zeeuwse politiek te nemen ook al was het moeilijk, en verder te gaan waar je hart lag, nu heeft de dood je achterhaald. Afscheid nemen kan niet in deze bijzondere omstandigheden, we zullen je zo moeten laten gaan, zonder dat we je nog eenmaal kunnen zien en bedanken. Zo veel te meer beseffen we hoe moeilijk dit is voor Manda en de kinderen. We zullen je missen Fractie en Bestuur van GroenLinks Zeeland Heel verdrietig zijn we door het overlijden van moeder van ons teamgenootje Bo. Wouter, Fienne, Sophie en Bo we zullen er zijn voor jullie, zowel op als buiten het hockeyveld. Mede namens de ouders van HCW E6-2 Anne, Lotte, Rosalie, Floortje, Lotte, Rosalie en Yinthe Stil en verdrietig zij wij, omdat onze buurvrouw en vriendin onverwachts is overleden. Wij bidden en wensen Harry, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Ben enTrudi de Wit Hans en Miep Niewenhuijse Jan en Sandra Moerdijk en onze (klein)kinderen De eeuwige God is U een woning "Deuteronomium 33:27a" Verdrietig geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve vader, schoonvader en broer Sinds 23 februari 2016 weduwnaar van To Verbeek Hansweert 26 oktober 1931 Meliskerke 26 maart 2020 "Rust zacht Huib, het is goed zo" Barendrecht: Jacqueline Lavooy en Theo de Geringel Vlissingen: Wilke Lavooy 115 mei 1990 Oost-Souburg: Mw. P. Puype -Lavooy Correspondentieadres: Jan Vaderstraat 26 4365 BH Meliskerke Hoewel wij Huib het liefst samen met U zouden willen herdenken is door het Coronavirus een samenzijn op die manier helaas niet mogelijk en zijn we genoodzaakt in kleine kring afscheid van Huib te nemen. Uw schriftelijk blijk van medeleven wordt door ons zeer gewaardeerd. U kunt ook uw condoleance naar emailadres condoleance.hslavooy@gmail.com sturen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 135