Sandra van Leersum FAMILIEBERICHTEN 13 JLCexandra Quintina Jeanette van Leersum - van de Linde JLCexandra Quintina Jeanette van Leersum - van de Linde Sandra Guido van Boom Maria Risseeuw COLOFON Familieberichten OVERLEDEN ~Sandra~ Sandra Sandra van Leersum - van de Linde In liefdevolle herinnering 11 januari 1951 - 25 maart 2020 Peter Hardon Lisa Jurre Maria is in besloten kring gecremeerd. Zodra de tijden het toelaten zal er een herdenking plaatsvinden. Correspondentieadres: Oudestad 9,4521 BH, Biervliet Izaak Luteijn Izaak Luteijn nnri mensenlinQ Inspiratie en informatie rondom overlijden mensenlinq.nl vrijdag 27 maart 2020 ZV W ""^'i ,u Iedere hartslag van mij was voor jou. Ik laat je gaan maar ben zo blij dat ik je heb gekend. Wacht op me... waar je ook bent. Goede reis liefste... Mijn lieve vrouw, grote liefde, onze fantastische en ongelooflijk lieve moeder is er niet meer en heeft haar leven los moeten laten na een onmogelijk te winnen strijd. Als we aan je denken komt er een lach op ons gezicht. Haar positiviteit en doorzettingsvermogen zullen we ons altijd blijven herinneren. Kloetinge 12 september 1973 Vlissingen 24 maart 2020 Wouter Fienne Sophie Bo Correspondentieadres: Vliedberg 24 4384 GH Vlissingen In verband met de richtlijnen van het RIVM vindt het afscheid plaats in besloten kring. Wij hadden dit graag anders gewild. Daarom nodigen wij u op een later tijdstip uit voor een herdenkingsmoment, zodra de omstandigheden dit weer toelaten. Intens verdrietig, maar met diepe bewondering en veel respect voor de manier waarop zij moedig haar ziekte gedragen heeft en dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze innig geliefde dochter, zus, schoonzus en tante Kloetinge 12 september 1973 Vlissingen 24 maart 2020 Kloetinge Quinten en Fia van de Linde-Zwartepoorte Kloetinge Marco en Linda Sanne Marion Romy Quinten Zevenbergen Carola en Niels Remco Danique Julia Kloetinge Rens en Heieen Jens Fenne Hille Voor altijd in ons hart Te jong en volop in het leven, mag jij je dromen niet meer beleven. Je levenslust, liefde en glimlach op je gezicht, blijven voor altijd in ons geheugen gegrift. Wij wensen Wouter-Pieter, Fienne, Sophie en Bo heel veel sterkte, liefde en warmte toe. Wout en Kitty van Leersum Ineke van Leersum en Kitty van Mook Met diepe droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve en dappere nicht Onze gedachten zijn bij Wouter, Fienne, Sophie, Bo en verdere familieleden. Wim en Yvy Hans en Nellie Jan en Marja Ingrid en Renée En onze kinderen en kleinkinderen Diep getroffen en verdrietig zijn wij door het bericht dat veel te vroeg is overleden, onze zeer gewaardeerde collega Sandra was een Rabobank collega in hart en nieren, vakkundig en zeer betrokken bij het werk en het welzijn van haar collega's. Wij koesteren de herinneringen aan onze samen werking, haar bevlogenheid, kracht, inzet en energie. Onze gedachten gaan uit naar Wouter, Sophie, Fienne en Bo op wie zij heel trots was. Wij wensen hen en hun naasten veel sterkte toe. Directie, medewerkers, raad van commissarissen en ledenraad Rabobank Walcheren/Noord-Beveland Geen feestje zal ooit nog hetzelfde zijn zonder jou. Wat zullen we je gaan missen... Wij zijn intens verdrietig door het overlijden van onze goede vriend Wij wensen Anneke, Jelle, Sanne, Pa en Ma van Boom, verdere familie en dierbaren heel veel sterkte toe. Peter, Daniëlle, Giovanni en Dihlayla Ronald, Michella, Kevin en Dominick Ron, Karina, Jory en Nathalie Samen veel gejaagd Samen veel beleefd Samen veel genoten Samen met... Jacht combinatie van Sluijs/Maas Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Buurman van ons bedrijf Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Grijpskerke, Kees en Cora Pattenier. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens KOfCtfl op mensenlinq.nl geplaatst. Willem (50): 'Kort na elkaar verloor ik mijn ouders. De dood kwam ineens heel dichtbij; dat zette me wel aan het denken....' Mensenlinq.nl: verhalen over mensen, emoties en praktische zaken waarmee je te maken kunt krijgen rondom overlijden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45