COLOFON Familieberichten cf FAMILIEBERICHTEN 13 Inspiratie en informatie rondom overlijden Adrie Buteijn Guido van Boom Maria Risseeuw Erik Moens nnri mensenliriQ Izaak Luteijn In liefdevolle herinnering 11 januari 1951 - 25 maart 2020 Peter Hardon Lisa Jurre Maria is in besloten kring gecremeerd. Zodra de tijden het toelaten zal er een herdenking plaatsvinden. Correspondentieadres: Oudestad 9,4521 BH, Biervliet Izaak Luteijn Erik Moens smeft d mensenlinq.nl pzc.nl/familieberichten vrijdag 27 maart 2020 PM Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Buurman van ons bedrijf Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Grijpskerke, Kees en Cora Pattenier. Verdrietig zijn wij nu onze oud-collega is overleden Wij kennen Adrie als een deskundige en gedreven collega, die met veel inzet het grootste deel van zijn arbeidzame leven zijn krachten aan verschillende onderwijsinstellingen op Walcheren heeft gegeven. Wij wensen Lia, de kinderen en allen die om hen heen staan heel veel sterkte toe. Namens bestuur, directie en medewerkers van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, Frans van der Knaap Directeur-bestuurder Geen feestje zal ooit nog hetzelfde zijn zonder jou. Wat zullen we je gaan missen... Wij zijn intens verdrietig door het overlijden van onze goede vriend Wij wensen Anneke, Jelle, Sanne, Pa en Ma van Boom, verdere familie en dierbaren heel veel sterkte toe. Peter, Daniëlle, Giovanni en Dihlayla Ronald, Michella, Kevin en Dominick Ron, Karina, Jory en Nathalie Samen veel gejaagd Samen veel beleefd Samen veel genoten Samen met... Jacht combinatie van Sluijs/Maas Want U, HEERE, bent mijn toevlucht. Psalm 91 vers 9a Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van Man van onze lieve collega Joanda en vader van Lars, Britt en Mattz. Wij wensen Joanda, Lars, BrittMattz en naaste familie Gods nabijheid toe. Onze gedachten zijn bij hen. Erik laat een grote leegte achter. Teams, MR, schoolcommissie, ouders en kinderen van Christelijke Basisschool Oleanderhof (Onze Wijs), peutergroep Matroos en BSO Kraaiennest (KOW) Arnemuiden Oieanderhof Verdrietig zijn we door het vroege overlijden van de (schoon)vader van onze vrienden Britt en Michel Wij wensen Joanda en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Thijs en Sharon Timothy en Kelly Jannicken Marinda Max en Lora Jordi SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37