Sandra van Leersum Coos Coos 12 FAMILIEBERICHTEN jitexandra Quintina Jeanette van Leersum - van de Linde JlCexandra Quintina Jeanette van Leersum - van de Linde Sandra Sandra van Leersum Gillissen-Polderman Sandra van Leersum OVERLEDEN ~Sandra~ Sandra Sandra van Leersum - van de Linde Verdrietig vernamen wij dat is overleden. Lieve mama van onze teamgenootjes Fienne en Sophie. Wij zullen haar missen. Wij wensen Wouter, Fienne, Sophie en Bo veel sterkte toe! Mede namens de ouders van HCW E8-3 Milou, Isabelle, Heieen, Jula, Nuala, Aimée, Isa en Maartje Sandra van Leersum Jacoba Gillissen-Polderman vrijdag 27 maart 2020 PM Iedere hartslag van mij was voor jou. Ik laat je gaan, maar ben zo blij dat ik je heb gekend. Wacht op me... waar je ook bent. Goede reis liefste... Mijn lieve vrouw, grote liefde, onze fantastische en ongelooflijk lieve moeder is er niet meer en heeft haar leven los moeten laten na een onmogelijk te winnen strijd. Als we aan je denken komt er een lach op ons gezicht. Haar positiviteit en doorzettingsvermogen zullen we ons altijd blijven herinneren. Kloetinge 12 september 1973 Vlissingen 24 maart 2020 Wouter Fienne Sophie Bo Correspondentieadres: Vliedberg 24 4384 GH Vlissingen In verband met de richtlijnen van het RIVM vindt het afscheid plaats in besloten kring. Wij hadden dit graag anders gewild. Daarom nodigen wij u op een later tijdstip uit voor een herdenkingsmoment, zodra de omstandigheden dit weer toelaten. Intens verdrietig, maar met diepe bewondering en veel respect voor de manier waarop zij moedig haar ziekte gedragen heeft en dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze innig geliefde dochter, zus, schoonzus en tante Kloetinge 12 september 1973 Voor altijd in ons hart Vlissingen 24 maart 2020 Kloetinge Quinten en Fia van de Linde-Zwartepoorte Kloetinge Marco en Linda Sanne Marion Romy Quinten Zevenbergen Carola en Niels Remco Danique Julia Kloetinge Rens en Heieen Jens Fenne Hille Te jong en volop in het leven, mag jij je dromen niet meer beleven. Je levenslust, liefde en glimlach op je gezicht, blijven voor altijd in ons geheugen gegrift. Wij wensen Wouter-Pieter, Fienne, Sophie en Bo heel veel sterkte, liefde en warmte toe. Wout en Kitty van Leersum Ineke van Leersum en Kitty van Mook Met diepe droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve en dappere nicht Onze gedachten zijn bij Wouter, Fienne, Sophie, Bo en verdere familieleden. Wim en Yvy Hans en Nellie Jan en Marja Ingrid en Renée En onze kinderen en kleinkinderen Diep getroffen en verdrietig zijn wij door het bericht dat veel te vroeg is overleden, onze zeer gewaardeerde collega Sandra was een Rabobank collega in hart en nieren, vakkundig en zeer betrokken bij het werk en het welzijn van haar collega's. Wij koesteren de herinneringen aan onze samen werking, haar bevlogenheid, kracht, inzet en energie. Onze gedachten gaan uit naar Wouter, Sophie, Fienne en Bo op wie zij heel trots was. Wij wensen hen en hun naasten veel sterkte toe. Directie, medewerkers, raad van commissarissen en ledenraad Rabobank Walcheren/Noord-Beveland Na een moedige maar oneerlijke strijd is de vrouw van onze collega Wouter overleden Wij wensen Wouter, hun dochters en overige familie veel sterkte met dit verlies Directie en alle collega's van Medisol Theo Thijssen Archipelschool Ons bereikte het droevige bericht dat op 24 maart 2020 moeder van onze leerlingen Fienne, Sophie en Bo is overleden. Wij zijn verdrietig en leven heel erg mee met de meisjes en hun vader en wensen hen veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Team en leerlingen Archipelschool Theo Thijssen Bestuur Archipel Scholen Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten van de herinnering Met respect terugkijkend op hoe zij omging met haar afnemende gezondheid, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve weduwe van Henk Gillissen 16 juni 1935 Biggekerke Jan t 25 maart 2020 Middelburg Sonja en Ton Geesje, Mare, Loïs en Noï Lotte, Paul, Jermaine, Jaylinn, Raisa en Demi Ivo en Ria Stijn en Simone Joren en Aïsja Gijs en Kimberley Ralph en Anneke Dylan en Isabel Nikki Anja en Gert Jerfy, Regina en Cheryah Sharon i Karin en Wahid Sophia Correspondentieadres: Olmenhof 19, 4334 CN Middelburg De crematie vindt plaats in besloten kring. Verdrietig deel ik u mede dat mijn schoonzus is overleden Mevr. P.F. Blanken-Gillissen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36