Y* 12 FAMILIEBERICHTEN Guido van Boom Voor onze broer... Guido... Elisabeth Pieternella Dieleman-Wolfert OVERLEDEN Guido van Boom Adri Oosterling Guido, rust zacht Diepbedroefd geven wij u kennis dat de HEERE na een periode van afnemende krachten uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia van Iwaarden sinds 28 november 2011 weduwe van Job van Burg in de leeftijd van 88 jaar. Maaike van Burg - in herinnering Kees en Ans van Burg - Hoekman Joan en Marleen Elco en Wijnanda - Coen, Samuel, Maria, Nathan Ellen en William - Rebekka, Lois, Esther Hanneke en Gideon - Hannah, Job, Febe Maaike Maja en Adri de Rijke - van Burg Lydia en Jacky - Manoa, Mart, Marlynn Corné en Arina - Noël, Ivan Evert en Renée Piet en Annet van Burg - de Nood Hilde en Rienk - Mette, Amke, Morin, Rins, Laure, Stan Linda en Arjan - Sem, Evi, Roos, Lynn, Vera Peter en Linda - Max, Noor, Jeff Henk en Elly van Burg - de Braai Erwin en Annelies - Lisa, Justin Nathalie Wendy in herinnering Marc en Mathilde - Noah Stefan en Mariëlla - Nick, Vera Hoek, 24 maart 2020 Correspondentieadres Pootersdijk 46 4539PE Spui De rouwdienst en begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Vremdieke afdeling '7-uusjes' te Hoek voor de liefdevolle verzorging. - (fEet&y - A.l. (Adri) Oosterling De hemel heeft er een bijzondere ster bij gekregen- Op een stralende lentedag is van ons heengegaan mijn allesje, ons pap en onze jongen Terneuzen, 14 april 1965 t Griete, 23 maart 2020 Griete: Anneke van Boom-Kroon Terneuzen: Jelle en Felicia Breda: Sanne Hoek: Giel en Riet van Boom Zaamslag: Gosse en Diny Kroon Correspondentieadres: Griete 10 4543 PE Zaamslag We hadden heel graag gezien dat ieder aanwezig kon zijn bij het afscheid, echter gezien de omstandigheden zijn wij genoodzaakt de crematieplechtigheid in besloten kring te houden. Wij nemen afscheid van Guido op zaterdag 28 maart om 16.30 uur. U kunt het afscheid volgen via een live videoverbinding op de volgende weblink: https://streaming.tjoonkgvl.nl/ uitvaart-guido-van-boom Erik en Sarina Lars - Britt JW en Albertine Jason Marjo en Daniël Christelle-Xavier Wat hebben we gelachen wat hebben we veel gedeeld wat hebben we heerlijk gezwommen en ons nooit verveeld We zullen je vriendschap nooit vergeten Anneke, Sanne en Jelle....we zijn er voor jullie Harold en Annemiek Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotseling overlijden van onze buurtgenoot De levensgenieter van de Griete We gaan je missen en wensen Anneke, Jelle, Sanne, familie en vrienden veel sterkte. Namens de bewoners van de Griete "Ik heb een mooi leven gehad" Bets Dieleman De regie geheel in eigen hand houdend, is in het bijzijn van haar kinderen rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame en unieke moeder, oma en overgrootoma sinds 3 maart 1993 weduwe van Bram Dieleman Lamswaarde, Hoek, 28 december 1928 23 maart 2020 Zuidzande: Bep en Izaak van Cruijningen-Dieleman Rotterdam: Lisette en Vincent, Matthijs, Vesper Philippine: Pieten Liset, Eline, Bram, Nienke, Tom Philippine: Frans en Nel Dieleman-Flikweert Philippine: Ostar en Dorthy, Bens, Lynn Breda: Meraud en Robin, Flore Groede: Marian en Jannis de Vlieger-Dieleman G roedeMarina en John, Jannis, Jerina, Joos Hoofdplaat: Masha en Martin, llva, Livy Philippine: Ko en Anneke Dieleman-Dieleman Terneuzen: Anouk en Tony MariaSaal: Evi en Peter Correspondentieadres: Benedictijnerstraat 3,4553 CS Philippine De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan allen die Bets zo liefdevol verzorgd hebben. donderdag 26 maart 2020 ZV gemeentesLUis Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van de heer De heer Oosterling heeft zich gedurende een lange periode politiek actief ingezet voor onze streek. Hij was van 1978 tot 1986 raadslid en vanaf 1986 tot 1995 wethouder van de voormalige gemeente Sluis, tot aan de herindeling met de voormalige gemeente Aardenburg. Hij was een rechtschapen volksvertegenwoordiger met een hart voor de medemens. Met zijn vriendelijk voorkomen heeft hij een bijdrage kunnen leveren aan de ontwikkeling van onze streek en zijn woonplaats Sluis in het bijzonder. Hij was betrokken en begaan met mensen en wilde het beste voor 'zijn' gemeente. De herinnering aan deze bestuurder zal in onze gedachten blijven. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Bestuur en medewerkers gemeente Sluis, mr. M.M.D. Vermue, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, raadsgriffier S.l. de Kievit-Minnaert, gemeentesecretaris Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Adri was oud-wethouder namens de PvdA en oud voorzitter van de PvdA Sluis. Wij kenden Adri als een zeer maatschappelijk betrokken man. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, dochter en verdere familie. We wensen hen heel veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en fractie PvdA Sluis Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Zacht en kalm is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Ferdinand Spiessens Oostburg, Terneuzen, 9 september 1928 24 maart 2020 Sint Laureins: Han en Carine Joren Groede: Ronald In verband met het coronavirus zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Ridderstraat 19,4524 BP Sluis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45