FAMILIEBERICHTEN 13 Erik Moens Acaciahof Erik Moens Erik Moens Erik Moens Onze Wijs Diepbedroefd geven wij u kennis dat de HEERE na een periode van afnemende krachten uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia van Iwaarden sinds 28 november 2011 weduwe van Job van Burg in de leeftijd van 88 jaar. Maaike van Burg - in herinnering Kees en Ans van Burg - Hoekman Joan en Marleen Elco en Wijnanda - Coen, Samuel, Maria, Nathan Ellen en William - Rebekka, Loïs, Esther Hanneke en Gideon - Hannah, Job, Febe Maaike Maja en Adri de Rijke - van Burg Lydia en Jacky - Manoa, Mart, Marlynn Corné en Arina - Noël, Ivan Evert en Renée Piet en Annet van Burg - de Nood Hilde en Rienk - Mette, Amke, Morin, Rins, Laure, Stan Linda en Arjan - Sem, Evi, Roos, Lynn, Vera Peter en Linda - Max, Noor, Jeff Henk en Elly van Burg - de Braai Erwin en Annelies - Lisa, Justin Nathalie Wendy in herinnering Marc en Mathilde - Noah Stefan en Mariëlla - Nick, Vera Hoek, 24 maart 2020 Correspondentieadres Pootersdijk 46 4539PE Spui De rouwdienst en begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Vremdieke afdeling '7-uusjes' te Hoek voor de liefdevolle verzorging. Johanna Maria Kroon-Reijnierse - Hanny- Verdrietig zijn wij door het veel te vroeg overlijden van de (schoon)vader van Britt en Michel Erik Moens Wij wensen Joanda, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Pieter en Annemarie van de Ketterij Danny en Rachella Hanny Kroon-Reijnierse donderdag 26 maart 2020 PM Stil en verdrietig zijn wij door het verlies van onze zeer geliefde en gewaardeerde collega, en meester Hij was een uniek mens. We hebben een diep respect voor de manier waarop Erik in het leven stond en voor de wijze waarop hij in ieders leven van betekenis is geweest. We zullen hem missen. Wij wensen Joanda, Lars, Britt, Mattz en naaste familie veel sterkte toe met de verwerking van dit grote verlies. Team, MT, MR, oudercommissie, ouders en kinderen van Christelijke Basisschool Acaciahof Stil en verdrietig zijn wij door het verlies van onze zeer geliefde en gewaardeerde collega, en meester Hij was een uniek mens. We hebben een diep respect voor de manier waarop Erik in het leven stond en voor de wijze waarop hij in ieders leven van betekenis is geweest. We zullen hem missen. Wij wensen Joanda, Lars, Britt, Mattz en naaste familie veel sterkte toe met de verwerking van dit grote verlies. Team, MT, MR, oudercommissie, ouders en kinderen van Christelijke Basisschool Acaciahof Oieanderhof Wij zijn diep geraakt door het overlijden van vader van onze collega Lars Wij wensen hem en zijn familie sterkte met het verwerken van dit verlies. Onze gedachten en medeleven gaan naar hen uit. Team, MT, MR, ouders en kinderen CBS De Wissel De Wissel Het bericht dat onze fijne collega veel te vroeg is overleden heeft ons diep geraakt. Erik was een enthousiaste en bevlogen leerkracht op onze basischool Acaciahof, die zeer betrokken was bij zijn leerlingen en collega's. Erik was de echtgenoot van onze collega Joanda Moens, werkzaam op Oleanderhof, en de vader van onze collega Lars Moens, werkzaam op De Wissel. Wij wensen Joanda, Lars, Britt, Mattz en verdere familie veel sterkte toe. Medewerkers, college van bestuur en raad van toezicht van Onze Wijs Groot was haar liefde, groot is het verdriet, maar mooi zijn de herinneringen die zij achterlaat.... Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van onze lieve en zorgzame (schoon)moeder weduwe van Ben Kroon 3 januari 1947 20 maart 2020 Michel Kroon (in liefdevolle herinnering) Monique van der Heijde-Kroon Hjalmar van der Heijde Onze dank gaat uit naar medewerk(st)ers en vrijwilligers van het Sint Jans Hospice de Casembroot voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Simon de Vliegerlaan 28,4383 TT Vlissingen In verband met de regels omtrent het coronavirus heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar erg missen. Riet en Sjaak Buijck-Reijnierse Jack en Jacuba en kinderen Cora en Jeroen en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37