I* FAMILIEBERICHTEN 11 Jan de Buck Jan de Buck ome Jan Jan de Buck Izaak Piet Luteijn donderdag 26 maart 2020 OVERLEDEN In de herfst van mijn leven, tel ik mijn zegeningen elke dag. niet stilstaan bij de ongemakken, dankbaar dat ik dit aanschouwen mag. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, lieve vader, schoonvader en opa 23 september 1933 23 maart 2020 Corrie Luteijn - de Nood Arjen en Ferdinanda Kevin en Manon Ruud en Lotte Yoeri en Chantal Jos en Esther Anne enJohan Ingrid en Patrick Thijs Teun en Mirthe Middelburgseweg 2 4364 TC Grijpskerke Ieders aanwezigheid zou voor ons heel fijn zijn, maar gezien de huidige omstandigheden zullen wij de begrafenisplechtigheid in familiekring houden. Alleen schriftelijk condoleren. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze grote ontsteltenis hebben wij in zeer korte tijd en met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom Izaak Piet Luteijn Willemien Piet en Joke tCobi Geert t en Ineke, Arie Lisette en Marco Susanna Arian en Joyce Sven en Zoë We zullen je grappen en verhalen erg missen. We zijn verdrietig door het overlijden van onze goede vriend en de vader van onze vrienden Izaak Luteijn Hij heeft ons de liefde voor de jacht en de fruitteelt meegegeven. We zullen zijn sterke persoonlijkheid en alle verhalen over de jacht missen! Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Grijpskerke: Peter en Willy Peter en Arja Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze goede jachtvriend en vader van onze medecombinant Jos Izaak Piet Luteijn Missen zullen we hem zeker, maar de herinneringen aan alle mooie gezamenlijke jachtdagen blijven. We wensen de familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Jachtcombinatie Oostkapelle Lein Geschiere Krijn de Visser Peter Boogaard Ko Francke les Klok 23 januari 1955 20 maart 2020 Greet de Buck - Dekker Nieuwe Vlissingseweg 606 4335 JT Middelburg In verband met de huidige ontwikkeling omtrent het coronavirus is het helaas niet mogelijk om in grote kring afscheid te nemen van Jan. De crematieplechtigheid heeft daarom in besloten kring plaatsgevonden. Te vroeg, te jong. Intens verdriedg hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon en onze zwager en oom Middelburg A Dekker t en M. Dekker-Wouters Kees en Magda Aart en Els Oost-Souburg Paula en Jan Vlissingen Adrie t en Petra Bergen op Zoom Ineke en Wim Buttinge Anja en Sjaak f Neven en nichten Middelburg, 20 maart 2020 Toch onverwachts en veel te vroeg is onze overleden. We gaan zijn belangstelling, behulpzaamheid en humor enorm missen. Jeroen en Marja, Lisa en Sanne Carolien en Wïlko Vivian en Niels Tot mijn grote ontsteltenis en verdriet is, voor mij veel te vroeg, geheel onverwacht overleden mijn onvergetelijke, lieve man Plotseling is onze speciale en altijd behulpzame broer, zwager en oom overleden. We zullen Jan gaan missen. Betsy en Johan Dingemanse - de Buck Lenie en Rinus Geelhoed - de Buck Riet en Karei van Aartsen - de Buck Izaak en Anke de Buck - Gideonse Neven en nichten We zullen je hier missen, buurman Jan Buurvrouw Greet, we wensen je sterkte, kracht en moed toe in deze moeilijke tijd! De buren Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde werknemer en collega Jan de Buck We zullen Jan blijven herinneren als een nauw betrokken werknemer en een fijne en behulpzame collega. De Heere ondersteune Greet, familie en ons allen in dit zware verlies. Namens directie en personeel Harthoorn Vlissingen BV. Kees en Els Harthoorn Vlissingen, 20 maart 2020 Adrie Bute ij n adrz Iman Izeboud Een mooi mens. Met dank voor jarenlange inzet. Bestuur en leden van de ondernemersvereniging koudekerke PM Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenoot van onze collega Lia We wensen Lia, haar kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe! Teamleiders en collega's van de Afspraakcentrale Adrz

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 35