FAMILIEBERICHTEN 13 -? Frank Frank Ingels L.G. Kooij-Nijman dinsdag 24 maart 2020 OVERLEDEN Wij zijn geschokt door het overlijden van onze goede vriend Olaf, Jesper, Debbie en familie wensen wij veel sterkte "De Arrowboys" Frank, Jan, Erwin Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van Frank was bij onze rechtsvoorgangers OpenBasis en LeerTij lid van de Raad van Toezicht. Later was hij nog jaren verbonden aan onze organisatie als vertrouwenspersoon. Wij hebben hem leren kennen als een aimabel en betrokken man. Onze gedachten gaan uit naar zijn vriendin Debbie en Olaf en Jesper alsmede verdere familie. Wij wensen hen heel veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies. College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, directeurenraad en medewerkers Onderwijsgroep Perspecto G.F. Langeraert, voorzitter College van Bestuur a.i. Op 23 maart namen we afscheid van onze lieve zorgzame ma, schoonmoeder en oma - Kitty - weduwe van Piet Kooij Dordrecht, 30-8-1943 Axel, 18-3-2020 UtrechtMichel en Lianne Marise en Martijn Femke en Tim Axel Annemarie en Marco Jesper Lieke Lonneke Amsterdam Peter en Jessica Bram Correspondentieadres: Familie Bakker-Kooij Zonnemare 18 4571 CX Axel De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Groot respect hebben we voor het personeel van 'De Vurssche' en in het bijzonder de afdelingen 't Fort, Watertoren en Magrette. \^t waren jullie allemaal ontzettend geduldig en lief voor Kitty. DANKBETUIGING Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega, op zijn vakantie in Thailand René de Haze René was ruim 40 jaar werkzaam voor ons bedrijf. Wij hebben René leren kennen als een medewerker die zijn werk nauwgezet en met enthousiasme uitvoerde. Zijn grote betrokkenheid bij het bedrijf zal gemist worden. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vriendin en familie. We wensen hen heel veel kracht toe om dit grote verlies te dragen. Team Garage van Halst Kamperland, 17 maart 2020 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van onze tante Nellie van der Hooft-de Feijter C. de Feijter Maart 2020 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44