12 FAMILIEBERICHTEN Hubertus Cornelis Kuijt -Ben Drager van de Eremedaille in Goud, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Adrie Buteijn Adrie Buteijn Joop Verton Joop Verton OVERLEDEN "zijn sociale kwaliteiten vormden zijn karakter" Dankbaar voor de vele waardevolle momenten die we nog samen mochten beleven, delen wij u verdrietig mede dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa geboren overleden Rotterdam, 17 mei 1935 Vlissingen, 20 maart 2020 Leida Kuijt-Albrecht kinderen en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis Scheldehof voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Kolibriesprenk 2 4386 DV Vlissingen Ieders aanwezigheid zou voor ons heel fijn zijn, maar gezien de huidige omstandigheden zullen wij de crematieplechtigheid in familiekring houden. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze goede vriend, Wij wensen Lia en de kinderen veel sterkte toe. Stef en Marleen Abrahamse Sint Laurens, maart 2020 Anneke de Graaf - Crucq Intens verdrietig maar dankbaar voor alle liefde en mooie herinneringen hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze lieve papa, schoonvader, schoonzoon en zwager 26-03-1976 *25-05-1953 f 21-03-2020 Lia Buteijn-Kuzee Ruud en Tanja Ilona Piet Kuzee (in liefdevolk herinnering) Miep Kuzee-Buijs Jaap Kuzee (in liefdevolle herinnering) Sint Laurenslaan 12 4333 LH Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Adrie Buteijn Na een kort ziekbed is overleden onze zorgzame en meelevende zwager en oom Wij wensen Greetje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. J.W. Bolkenbaas (in herinnering) J.P. Bolkenbaas-Paret Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Burgh Haamstede, maart 2020 Bij God mogen ze wonen daar waar geen pijn kan komen De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij (Hanna Lam) Willemina Herrebout-van Sabben Mina Herrebout-van Sabben Rien Filius Rien Filius dinsdag 24 maart 2020 Lieve allemaal, Zesenhalfjaar gevochten te blijven leven, doormijn sterke wil gedreven. Mijn geest nog op volle kracht, maar over mijn lichaam had ik geen macht. Nu krijg ik rust en ben uit mijn lijden, maar oh wat is het zwaar van jullie te scheiden. Liefs, Anneke Zij die ik lief heb moet ik verlaten. Om te gaan naar hen die ik lief had... 12 juli 1935 t 22 maart 2020 Gisteren vloog ze nog! Dies Roel en Elsie Ruud en Petra Rob en Sylvia Kleinkinderen en achterkleinkinderen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Zuiderlingedijk 241,4211 BH Spijk Veel te vroeg en met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Hij heeft de strijd niet kunnen winnen. Wij wensen Lia en de kinderen veel sterkte toe. Familie Buteijn Neven en nichten Nieuwdorp, 21 maart 2020 In liefde losgelaten.. Totaal verslagen en vol van verdriet, laten wij u weten dat geheel onverwacht is overleden, mijn allerliefste man, pa die er altijd voor ons was en trotse opa Haamstede, 8-10-1941 Goes, 22-3-2020 Greetje Verton Je hebt fantastisch voor mij gezorgd Harro Mariëlle en Peter Jay en Kelly Hans-Jan Jordy Danique Ravelijn de Groene Jager 58 4461 DJ Goes De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jojakim Herrebout, 14 maart 1965 20 december 1934 21 maart 2020 Arnemuiden: Jolanda en Blaas Ventevogel Sander en Linda Goes: Sandra Herrebout Wissenkerke: Jeroen en Lisa Correspondentieadres: Uitvaartverzorging "De Bevelanden" T.a.v.: fam. Ventevogel-Herrebout Postbus 12,4430 AA 's-Gravenpolder In verband met regelgeving over het coronavirus zullen de afscheidsdienst en de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. U kunt de afscheidsdienst volgen op donderdag 26 maart om 10.00 uur via www.kerkdienstgemist.nl, via het account van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' te Goes. Als u ons wilt condoleren vragen wij u, in verband met het coronavirus, dit uitsluitend schriftelijk te doen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de verzorgenden van het Gasthuis te Goes, waar moeder ruim een jaar verbleef, de huisartsen dokter Oortman en dokter Meerman en de specialisten van het ADRZ voor de goede zorg Intens verdrietig zijn wij nu mijn lieve tweelingzus en onze lieve schoonzus en tante is overleden Driewegen: Marie+ en Gilles Middelburg: Piett en An Heinkenszand: Koos en Wim+ Goes: Adrie+ en Cathrien Neven en nichten Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Kamperland, 13-4-1937 Goes, 21-3-2020 Wij bedanken onze schoonzus Mientje, voor de liefdevolle mantelzorg gedurende vele jaren. Familie Filius Verdrietig delen wij u mee dat overleden is mijn zwager en onze oom e.v. van Mientje Filius - Bouterse Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie Bouterse Familie Iz. Flipse Neven en nichten Kamperland, 23 maart 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36