T 9 Elizabeth den Herder - Daniëlse Frank Petrus Achilles Ingels Willem Pieter Spruijt Wïm Riet OVERLEDEN "Ring the bells that still can ring Forget your perfect offering, There is a crack in everything, That's how the light gets in." Leonard Cohen Met veel pijn in het hart hebben we helaas, en volledig onverwacht, afscheid moeten nemen van een super vader, liefste partner en beste vriend. 16 december 1956 118 maart 2020 Debbie Tim Olaf en Guste Jesper en Nikita Fam. Ingels Correspondentieadres Generaliteitsstraat 2D 4551 EX Sas van Gent De uitvaartdienst, waarna de crematie, zal plaatsvinden op woensdag 25 maart, in besloten kring. Ome Frank Frank Ingels Beste Frank we gaan je missen! Frank Ingels Herinner mij zoals ik was, voordat ik niet meer wist wie ik was. Plotseling is van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en oud-opa 19 oktober 1933 20 maart 2020 Nel Jolanda en Aart Sven en Bianca, Thijmen Sigrid en Marijn, Fedde Astrid en Yorick Kjeld en Demi Wij willen personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Buitenrust, in het bijzonder afdeling 't Zeepaardje, bedanken voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Mastgatstraat 7 4335 TJ Middelburg Omtrent de ontwikkeling van het coronavirus zal de afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de begrafenis, in besloten kring worden gehouden. Hierdoor is het helaas op dit moment alleen mogelijk ons schriftelijk te condoleren. Lieve pa en schoonpa, rust zacht. Heel veel liefs. Angelique en Pieter Verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne herinneringen hebben wij na een kort ziekbed afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante, Maria Irena Van Vlierberghe - Rombout weduwe van Arthur Van Vlierberghe Hulst 29 april 1932 Hulst 19 maart 2020 Kloosterzande Arts Rombout Townsville (Au) Willy Rombout Arnhem Jan en Henny de Caluwé - Rombout Hulst Trix Everaert - Rombout Terneuzen Joop en Ineke Rombout - Elen Neven en nichten, achterneven achternichten. Correspondentieadres: J.G.J. Rombout, Churchilllaan 696, 4532 JB Terneuzen Vanwege de richtlijnen van het RIVM inzake het coronavirus zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Onze dank gaat uit naar het team van het Blaauwe Hofke 136 en de medische dienst voor alle goede zorgen en begeleiding. Ook danken wij Jolanda en Hubert Freyzer voor de grote steun en hulp aan Riet in de periode van haar verzorging. Marie Louise Verbeke - Verstrijnge Door haar Heer en Heiland thuisgehaald, onze lieve zus, schoonzus en tante sinds 10 december 1974 weduwe van Johannis den Herder in de leeftijd van 93 jaar. Goes: L. Daniëlse - Wagenaar Kloetinge: P. Daniëlse - van de Velde Kapelle: B. Daniëlse - de Koeijer Breukelen: N. Groenendijk - Daniëlse Nichten en neven In liefde denken wij aan allen die ons zijn voorgegaan. Goes, 22 maart 2020 Correspondentieadres A. de Bruine - Daniëlse Klaasputhoek 4,4481 CG Kloetinge Vanwege de coronacrisis zullen de afscheidsdienst en begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Als u ons wilt condoleren, vragen wij u dit uitsluitend schriftelijk te doen. maandag 23 maart 2020 Totaal onverwacht is vorige week overleden onze Zijn aanwezigheid tijdens onze familiedagen gaan we missen. Gelukkig blijven alle mooie herinneringen voor altijd. We wensen Olaf, Guste, Jesper, Nikita, Debbie en iedereen in hun nabijheid heel veel sterkte toe de komende tijd met het verwerken van dit grote verlies. Caroline, Pascal, Angelo, Jean-Marc, Martijn, Marjolein, Evert, Sjoerd, Mijke, Bas, Joost, Manon en Boukje Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van onze makker Wij wensen Olaf, Jesper, verdere familie en nabestaanden veel sterkte. De vrienden van D'Eeuwige Vedetten De vrienden van De Vrijdagtafel Olaf, Jesper en Debbie: heel veel sterkte met het verwerken van dit plotselinge verlies. Co Joke Hofman- Jansen Jens, Marja, Maureen Frederique Hofman Onze vereniging heeft een goede vriend en vrijwilliger verloren Frank was jarenlang betrokken bij onze vereniging als (oud-)speler van het derde en eerste elftal, later als bestuurslid en secretaris en tot voor kort als actief vrijwilliger in de 'ploeg van Tonnie'. We danken Frank voor zijn inzet en vriendschap en wensen zijn familie, vriendin Debbie en vrienden alle sterkte toe om dit verlies een plek te geven. Bestuur, spelers en vrijwilligers Corn Boys, Sas van Gent Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij is het niet erg meer, daarvoor is het verleden. Voor jullie die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Juliën Verbeke *Groede, 14 augustus 1929 tTerneuzen, 21 maart 2020 Johnny en Marleen Anneleen en Maarten Jennifer en Gerton Sanne, Jiska Freddy en Mieke Karlijn en Paul Thijs, Teun Kristel V en Martijn Willy en Marleen Niek Maud Correspondentieadres: J. J. Benteijnstraat 25 4515 EC IJzendijke Een bijzonder woord van dank aan Thuiszorg Zorgsaam en verpleegafdeling Al van ziekenhuis Zorgsaam te Terneuzen. Gezien de omstandigheden rond het coronavirus zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44