EI- Elizabeth den Herder - Daniëlse 9 Willem Pieter Spruijt Wïm Rien Filius Bets Verschuur - Lokerse OVERLEDEN Kees Meijer Piet Moerdijk Herinner mij zoals ik was, voordat ik niet meer wist wie ik was. Plotseling is van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en oud-opa 19 oktober 1933 20 maart 2020 Nel Jolanda en Aart Sven en Bianca, Thijmen Sigrid en Marijn, Fedde Astrid en Yorick Kjeld en Demi Wij willen personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Buitenrust, in het bijzonder afdeling 't Zeepaardje, bedanken voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Mastgatstraat 7 4335 TJ Middelburg Omtrent de ontwikkeling van het coronavirus zal de afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de begrafenis, in besloten kring worden gehouden. Hierdoor is het helaas op dit moment alleen mogelijk ons schriftelijk te condoleren. Lieve pa en schoonpa, rust zacht. Heel veel liefs. Angelique en Pieter Door haar Heer en Heiland thuisgehaald, onze lieve zus, schoonzus en tante sinds 10 december 1974 weduwe van Johannis den Herder in de leeftijd van 93 jaar. Goes: L. Daniëlse - Wagenaar Kloetinge: P. Daniëlse - van de Velde Kapelle: B. Daniëlse - de Koeijer Breukelen: N. Groenendijk - Daniëlse Nichten en neven In liefde denken wij aan allen die ons zijn voorgegaan. Correspondentieadres: A. de Bruine - Daniëlse Klaasputhoek 4,4481 CG Kloetinge Vanwege de coronacrisis zullen de afscheidsdienst en begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Als u ons wilt condoleren, vragen wij u dit uitsluitend schriftelijk te doen. Want alzo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die in hem gelooft, niet verloren gaat, maar eeuwig leven heeft. (Johannes 3:16) Geloof dit evangelie en gij zult leven tot in eeuwigheid. Amen. Met droefheid geven wij u kennis dat in de leeftijd van 82 jaar is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Kamperland, f Goes, 13 april 1937 21 maart 2020 Mientje Filius-Bouterse René en Barbara Filius-Altmeppen StefFen en Jana Maren en Florian Kees en Joke Filius-Bardolf Sanne en Dominique Charlotte en Sophie Maarten Kees Maria Jaco Filius en Henny Hilleman Sandy en Huib Roy en Chiara Emma en Stephan Fenne en Savi Remco Onze dank gaat uit naar huisarts Rijken te Goes, het personeel van SVRZ en het zorgcentrum AbbekindershofTer Weel te Goes, voorde liefdevolle verzorging en begeleiding in de afgelopen 11 jaar. Correspondentieadres: Mientje Filius-Bouterse, Kievitlaan 40, 4461 RB Goes De begrafenis vindt in de besloten kring van het gezin plaats op woensdag 25 maart. U kunt de afscheidsdienst volgen om 10.00 uur, via www.kerkdienstgemist.nl, via het account van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' te Goes. Condoleances uitsluitend schriftelijk via bovenge noemd correspondentieadres. Mirjana Ucur - Radovanac maandag 23 maart 2020 PM Goes, 22 maart 2020 Een reis over toppen en diepe dalen is voltooid. Als leven lijden is, komt sterven als een verlossing. Eindelijk rust, het is goed zo. 23-07-1957 19-03-2020 Naar zijn wens hebben wij in kleine kring afscheid van Kees genomen. Corry Weststrate Conny en Jaap Roy en Chantal Correspondentieadres: Westeinde 22 Bruëlisstraat 120 4481 BT Kloetinge 4421 CV Kapelle Overleden onze dierbare Vriend Zijn vriendschap en dagelijkse aanwezigheid zullen wij heel erg missen. Ook veel dank voor meer dan 30 jaar hulpvaardigheid bij alles. Wij zullen je nooit vergeten. Veel sterkte voor de familie. C.J. Nijssen en familie Maart 2020 Verdrietig maar dankbaar voor de liefde die wij van haar mochten ontvangen, is na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, overleden onze lieve moeder, oma en over oma Wolphaartsdijk, 10 januari 1925 t Arnemuiden, 20 maart 2020 geliefde echtgenote van Dies Verschuur 118 september 1991 Andre en Marijke Bianca en Arjen Jeroen Timo, Finn, Roos Edwin en Anita Anna, Benjamin, Floortje Connie en Ed Patrick en Mahshid Aram, Mathilde, Kyan Xander en Özlem Novan Door het coronavirus zijn wij genoodzaakt om onze lieve moeder en (over-)oma in besloten kring naar haar laatste rustplaats te brengen. Wij zouden het fijn vinden wanneer u op woensdag 25 maart a.s. om 14:00 uur een kaars brandt, om haar samen te gedenken en in gedachten bij elkaar te zijn. Onze grote dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ, locatie Clasinastraat 8 in Arnemuiden, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentie adres Otto van Deventerstraat 11 4472 BP 's - Heer Hendrikskinderen Voorgoed uit ons midden, maar nooit uit ons hart. Verdrietig delen wij u mee dat mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma is overleden. Mlra Jajce (Bosnië) Vlissingen 17 maart 1948 19 maart 2020 Milan Edmond en Zdravka Andrea, Bianka, Sendi Correspondentieadres: Schutterijstraat 171 4281 GN Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. dpg ^familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37