tiaar de supermarkt? éérst Reclamefolder.nl checken! vind een wereld- baan 3 reiskatern.nl Soldaat Wij zetten alles op alles voor jouw baan. yy nationale vacaturebank Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc an Oranje Soldaat van Oranje Goede arbeidsvoorwaarden, het gewenste dienstverband én een werkplek op fietsafstand? Met onze slimme zoekfuncties ligt jouw wereldbaan binnen handbereik. maaskant m Dagarrangement Vanaf 2-daags arrangement Download in de App Store r L vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl Meer informatie en boeken: Ga voor Soldaat van Oranje naar onze website reiskatern.nl/pzc/maas2001 en voor Soldaat van Oranje 2-daags naar reiskatern.nl/pzc/maas2002 of bel 0412-482828 2-daags-arrangement incl. vervoer, entree le rang, diner, overnachting, ontbijt en bezoek aan Zaanse Schans en Amsterdam. 1edag Vertrek vanuit eigen regio naar Noordwijk, waar we om plm. 16.00 uur aankomen. Na aankomst in het hotel volgt de kamerindeling. Rond 17.30 uur volgt het diner, waarna we om 19.00 uurvertrek- ken naar Vliegveld Valkenburg in Katwijk voor bezoek aan de Musical Soldaat van Oranje. Na afloop terug naar ons hotel voor de overnachting. 2edag Nadat we van het ontbijt hebben genoten vertrekken we om 10.00 uur naar de Zaanse Schans. Daarna wordt Amsterdam bezocht waar u op eigen gelegenheid de tijd kunt doorbrengen metstadsbezichtiging of winkelen. Om 16.00 uurvertrekkenweweer reizen f. Soldaat van Oranje - De Musical is gebaseerd op het waargebeurde verhaal van één van de grootste verzetshelden uit onze vaderlandse geschiedenis: Erik Hazelhoff Roelfzema: Aan het begin van de oorlog ontsnapt Erik naar Engeland van waaruit hij zendapparatuur naar Nederland smokkelten als piloot betrokken is bij bombardementen op Duitsland. Hij wordt adjudant van Koningin Wilhelmina en ontvangt voor zijn verzetswerk al tijdens de oorlog de Militaire Willemsorde, de hoogste Koninklijke onderscheiding. Zijn beroemde boek Soldaat van Oranje werd in 1977 verfilmd met Rutger Hauer in de titelrol en is nu op vernieuwende wijze te zien als musical in deTheaterHangaar op Vliegveld Valkenburg in Katwijk. Inbegrepen zijn: •vervoer pertourist-classtouringcarvanuit eigen regio naar Vliegveld Valkenburg middagvoorstelling en diner entree Musical Soldaat van Oranje Is rang Reserveringskosten 5,- p.p. Minimum deelname: 25 personen Vertrek: 2,5 en 23 september naar uw uitstapplaats in de regio (aankomst tussen 18.00 en 20.00 uur). Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag l-persoonskamer€ 40,00 Reserveringskosten €5,-p.p. Minimum deelname: 25 personen Vertrek: 24 september en 8 oktober Vervoer per tourist-class Touringcar Diner, logies en ontbijt in hotel Golden Tulip Noordwijk Entree MusicalSoldaatvan Oranje 1E rang

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 12