FAMILIEBERICHTEN 13 Lijntje Neele-van der Male Cor Zandee OVERLEDEN Riet Dagevos - van Cam pen Maria Rosalia Louisa Riet Dagevos - van Cam pen Cornelis Gerrit Glerum - Kees - Ria Boelhouwers Wim van Dijk Anthonia de Bruine-Koole -To- 'Wie in de schaduw Gods mag wonen hoeft niet te vrezen voor de dood. Zoek je bij hem een onderkomen, Dan wordt zijn vrede jou tot brood.' Psalm 91a Na een goed en vervuld leven is onze vader, opa en super-opa in alle rust overleden in de leeftijd van 94 jaar sinds 8 juni 2015 weduwnaar van Ans Glerum - Van Snippenberg Doesburg, 19 augustus 1925 Bocholt (B): Utrecht: Oost-Souburg, 17 maart 2020 Jet en Cor Mariska, Luna, Thies Robert-Paul en Linda, Jamy Gerda en Jan Tim en Billie Sanne en Kamiel Een bijzonder mens heeft ons verlaten, maar zijn sterke geest blijft ons nabij. Hij heeft met veel plezier deel uitgemaakt van de buurt en de Souburgse gemeenschap. Wij bedanken de Souburgers, de buurt, vrienden, kennissen en het medisch team voor de steun en alle goede zorgen, zodat hij tot aan zijn dood thuis in zijn vertrouwde omgeving kon blijven. In verband met het Corona-protocol, zal de crematie op dinsdag 24 maart 2020 om 12.30 uur helaas in besloten kring moeten plaatsvinden. Wellicht kunt u op dat mo ment in gedachten bij ons zijn. En als u uw ervaringen met Kees en herinneringen aan hem met ons wilt delen, kunt u een kaartje sturen naar Gerda Glerum, Paul Gauguinhof 24,3544 KA Utrecht. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op Zijn tijd, na een ernstige ziekte, van ons weggenomen onze lieve, zorgzame moeder en allerliefste oma sinds 16 april 2004 weduwe van Jacob Marinus Neele in de leeftijd van 75 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Connie, in liefdevolle herinnering Kees en Jorine Lynn Jenson Goes, 17 maart 2020 Correspondentieadres: Fluitekruidstraat 105,4461 MG Goes De rouwdienst en de begrafenis zullen i.v.m. de maatregelen rondom het Coronavirus in besloten kring plaatsvinden, uitsluitend toegankelijk voor degenen die daarvoor persoonlijk uitgenodigd zijn. U kunt de rouwdienst D.V. volgen op zaterdag 21 maart om 10.15 uur, via www.kerkdienstgemist.nl, via het account van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' te Goes. Condoleances uitsluitend schriftelijk via bovengenoemd correspondentieadres. Geen bloemen. Na een al jaren achteruitgaande gezondheid is toch nog onverwachts overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse oma echtgenote van Ad van Sprundel Breda, 17 januari 1950 Roosendaal, 14 maart 2020 Bergen op Zoom: Ad Esther Elshout: Lucie en Marcel Fleur, Saar Het was de wens van Ria om in kleine kring te worden gecremeerd. Uiteraard hebben de maat regelen rondom het coronavirus hierop ook invloed gehad. De crematie heeft plaatsgevonden op 18 maart 2020 in Bergen op Zoom. Correspondentieadres: Ad van Sprundel, Scharstraat 13,4617 AL Bergen op Zoom Tot ons verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega, Sinds 2009 heeft Cor voor Plieger Goes gewerkt als backoffice medewerker op de keukenafdeling. Cor was een fijne en joviale collega die wij zeker missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen en wij wensen hen alle sterkte toe met het verwerken van dit enorme verdriet. Management en medewerkers Plieger bv donderdag 19 maart 2020 PM Enige en algemene kennisgeving Na een slopende ziekte is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma, zus en schoonzus Hansweert, 1 mei 1949 Goes, 17 maart 2020 Jan Dagevos Margo en Jan Guust - in herinnering - Sophie en Mehdi Lisa en Merijn Matthijs en Nicky Michel en Denise Jazlynn Julean Goes PietenTonny Hansweert Frans - in herinnering - Correspondentieadres: Braakmanstraat 37,4417 BT Hansweert De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze schoonzus. We wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Gilles en Cora Dagevos - Klaasse Bram Dagevos "De zee is zo groot en m'n scheepje zo klein. Joshua Slocum Veel te vroeg heb ik afscheid moeten nemen van mijn maatje. Erg verdrietig ben ik, maar kijk terug op heel veel mooie herinneringen. Utrecht, 5 augustus 1944 t Zierikzee, 12 maart 2020 Kamperland: Nelly de Jong Westhavendijk 28 4493 BN Kamperland De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Mijn dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van hospice Kaaskenshuis voor de liefdevolle zorg en aandacht. Waar liefde woont gebied de Heer Zijn zegen Met vrede in ons hart geven wij kennis dat na een lang, zorgzaam leven is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootoma weduwe van Frans de Bruine Wissenkerke, 20 december 1926 Goes, 15 maart 2020 Nel en Jan Rinus en Martha Gre en René Corrie en Jan Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bertiusstraat 3, 4471 CJ Wolphaartsdijk Vanwege het coronavirus vindt de uitvaart in besloten kring plaats. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Hansweert Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37