dpg 9 Willemina Jacoba Moerman-Flipse Wilma Wilma Moerman-Flipse Pol van de Vijver ■li' OVERLEDEN Wilma Frans Moerman Wilma Moerman Rozalia Maria Clementina van Laere Roza Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van de heer Pol is vele jaren onze vaste speaker geweest bij de jaarlijkse Paardentrekwedstrijd te Eede. Wij herinneren ons Pol als een joviale man met veel inzet en enthousiasme voor de jaarlijkse paardenbek. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe. Namens Het Evenementencomité EEDE en alle vrijwilligers Jannie Kusse FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten woensdag 18 maart 2020 ZV Afscheid is definitief, maar de herinneringen onuitwisbaar. Bewonderenswaardig was haar levenskracht, sterk en moedig was zij in haar strijd tegen haar ziekte en gaf hierin nooit op. Groot was de liefde voor haar dierbaren. In alle rust is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze mama, schoonmama en oma echtgenote van Wissenkerke 27 - 09 -1960 Terneuzen 116 - 03 - 2020 Sluiskil: Frans Moerman Baukett Wissenkerke: Monique Geldof en Corné Walhout Breskens: Ilse en Mitchell Fenijn - Geldof Levi Standdaarbuiten: Dominique en Ellen Moerman - van Zijp Glenn, Dennis, Kevin, Anouk Sluiskil, 16 maart 2020. Nieuwe Kerkstraat 41,4541 ED De afscheidsdienst zal n.a.v. de Corona maatregelen in besloten kring plaatsvinden op zaterdag 21 maart in Familiehuis De Geslootene Boom te Sas van Gent. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Wij willen u vragen uitgebreid gebruikte maken van de condoleance via: www.degeslooteneboom.nl/ online-condoleanceregister. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg Hoek en afd. B2 van ziekenhuis ZorgSaam voor hun goede begeleiding en zorgen. Wilma wilde i.p.v. bloemen graag een donatie aan het KWFIBAN KWF: NL23 RABO 0333 7779 99 ow Wilma Moerman-Flipse Nu is ze echt niet meer in ons midden, ze heeft de ongelijke strijd verloren. niet meer hoorbaar, niet meer tastbaar, niet meer zichtbaar. Maar in ons hoofd en in ons hart zit zij voor altijd opgesloten, in onze herinneringen wordt zij voorgoed bewaard. Dochter van Paul Corrie Flipse-Begthel (beiden in herinnering) Zus en schoonzus van Paula Rob Duitemeijer-Flipse BorttAukett Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Zij voerde een bijzonder ongelijke strijd. Wij wensen Frans en de rest van de familie zeer veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en leden van Harmonie de Vereenigde Vrienden Bedroefd, maar vol bewondering van haar kracht, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Monique, Corne familie heel veel sterkte toe Dennis, Evelien, Jelte Pepijn Paul, Sandy, Bruce Dex Pieter, Lisanne Niels Stephany Lisa Lennard SYanniek Kevin Evi Fynn Sharon Patrick Reinier Ferdy Krista Kees Saskia Enige en algemene kennisgeving Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn zus, schoonzus en onze tante weduwe van Gaston Theophilus Josephina Wouters Terneuzen, 20 mei 1932 t Axel, 12 maart 2020 Alma en Johny Dhondt-van Laere, kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Westsingel 62, 4571 VG Axel We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen in het crematorium te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van de Vurssche afdeling 'de Vlakte' voor hun liefdevolle verzorging en begeleiding. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Weduwe van Kees van Klooster Wij wensen Ben, Marja en kinderen veel sterkte toe. Uit aller naam: Familie Kusse media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45