9 Dr. H. (Hans) Jongert Abraham Aloysius van de Velde Janna Geertruida van Klooster-Kusse Oma. itVaarÜSSorg Zorg Aandacht Respect ^OVERIGE BERICHTEN Mijn allerliefste man, betrokken en trotse vader, schoonvader en opa is vredig en niet onverwacht op de leeftijd van 89 jaar ingeslapen. Voormalig KNO-arts op Rotterdam Zuid Erelid Nederlandse Vereniging voor Keel-Neus-Oorheelkunde en Heelkunde van het Hoofd-Halsgebied Erelid GSAVV Forward Rotterdam, Zierikzee, 5 september 1930 14 maart 2020 Burgh-Haamstede Teuna Jongert-Bruinsma Péry (Zwitserland) Marjolijn en Moritz Jaeggi-Jongert Kim Xara Phil Burgh-Haamstede Annemieke en Jaap Boiten-Jongert Jop Bart en Sophie Schwabisch Hall (Duitsland) Jan Willem en Mieke Jongert-Huizing Willem en Carlotta Mieneke Aniek Correspondentieadres: A.W. Boiten-Jongert J.M. Beijelaan 6,4328 LW Burgh-Haamstede d.h.jongert@kpnplanet.nl Vanwege de coronacrisis zal het afscheid in kleine kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Onverzettelijk ging zij tot het laatst haar eigen weg. Haar onverwoestbare geest, kracht en liefde zullen ons altijd bijblijven. Voor ons nog onverwacht, maar op Gods tijd, is over leden onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Pieternella van Os-Nieuwenhuize sinds 28 mei 1969 weduwe van Cornelis Roelof van Os in de leeftijd van 94 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 17 maart 2020 Correspondentieadres: Fam. M. de Bat-van Os, Breeweg 102,4401 BS Yerseke De rouwdienst kunt u meeluisteren op vrijdag 20 maart om 14.00 uur vanuit de Gereformeerde Kerk te Yerseke via www.kerkomroep.nl. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Indien u ons wilt condoleren vragen wij u dit alleen schriftelijk te doen. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Moerzicht voor de goede en liefdevolle verzorging. We'll meet again don't know where, don't know when But I know we'll meet again some sunny day Onze Bram, uitgestreden en zijn rust gevonden 1 november 1945 Vlissingen 15 maart 2020 Erwin Gerben en Janneke Naomi en Igor, Flynn A. van de Velde -in liefdevolle herinnering- en A.P.G. van de Velde-Gommans Paula en Jan Louis en Ellen (achter)neven- en nichten Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen T.a.v. familie Van de Velde Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Vanwege de coronacrisis vindt het afscheid in de beslotenheid van het eigen gezin plaats. We hopen over enige tijd alsnog de herdenkingsbijeenkomst voor Bram te kunnen houden die ons voor ogen staat. Om u daarover te kunnen informeren ontvangen we graag uw e-mailadres via: adieubram@gmail.com. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van WVO Zorg locatie Ter Reede woning 27 voor hun liefdevolle zorg. Eikerzee, 3 oktober 1926 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en zorgzame oma Maria Johanna Oosterling-van der Weele Marie sinds 3 februari 1990 weduwe van Johannes Oosterling t Arnemuiden, 16 maart 2020 Jacco en Angelina Oosterling Michel en Fay Chantal en Steven Chiko Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging die zij heeft gekregen van dr. Roelofien en de medewerkers van Zorgstroom, team Arnemuiden. Correspondentieadres: Akkerlaan 33 4341 MC Arnemuiden Naar aanleiding van de regelgeving omtrent het Coronavirus zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar ontvangen hebben, delen wij u mee, dat na een periode van afnemende krachten en gedachten van ons is weggenomen, onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma sinds 17 maart 2010 weduwe van Comelis Adriaan van Klooster in de leeftijd van 83 jaar. Arnemuiden: Ben en Maqa van Klooster-Meulmeester Joanne en Petro, Estelle, Jesse, Veerle Suzanna en Harry Calvin, Pascal, Bryan, Rowin Coijan Mariëlle en Bert 16 maart 2020 Correspondentie-adres Veersegat20,4341 LC Arnemuiden Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van "Clasinastraat 10" te Arnemuiden, voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Veel fijne en warme herinneringen hebben we aan jou, dit verzacht ons verdriet. Je bent voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Oma, we gaan je missen! Joanne Petro Suzanna Harry Coijan Mariëlle en Bert En je achterkleinkinderen Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Jannie Kusse Weduwe van Kees van Klooster Wij wensen Ben, Marja en kinderen veel sterkte toe. Uit aller naam: Familie Kusse DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! woensdag 18 maart 2020 PM De zekerheid voor een waardig en betaalbaar afscheid! T 0113-23 15 77 M 06-512 774 73 roeland-uitvaart.nl info@roeland-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37