X 8 FAMILIEBERICHTEN Jannetje Geertruida de Reiger-Beeke CorneCia Tfendri^a de %eizer-%pdec^ Willemina Jacoba Moerman-Flipse Wilma Leo Balk Leo Balk Annette den Broeder woensdag 18 maart 2020 OVERLEDEN Wilma Frans Moerman Bedroefd, maar vol bewondering van haar kracht, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wilma Moerman Wij wensen Monique, Come familie heel veel sterkte toe Dennis, Evelien, Jelte Pepijn Fynn Sharon Paul, Sandy, Bruce Dex Patrick Pieter, Lisanne Niels Reinier Stephany Lisa Ferdy Krista Lennard SYanniek Kees Saskia Kevin Evi Jan Wondergem Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze liefdevolle en pientere moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma weduwe van Harry de Reiger 's-Heer Hendrikskinderen, Goes, 11 juni 1932 15 maart 2020 Gerard en Anja (in liefdevolle herinnering) Nico en Marjan Jaap en April Maaike en Michael Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Oude Rijksweg 18a 4472 AG 's-Heer Hendrikskinderen Het afscheid van Janny zal in besloten kring plaatsvinden. Op een later moment nodigen wij u graag uit de herdenkingsdienst voor Janny bij te wonen. Onze bijzondere dank gaat uit naar Carolien Rosier en het verplegend en verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel, afd. Abbekindershof voor de liefdevolle zorg aan Janny. Cory Afscheid is definitief, maar de herinneringen onuitwisbaar. Bewonderenswaardig was haar levenskracht, sterk en moedig was zij in haar strijd tegen haar ziekte en gaf hierin nooit op. Groot was de liefde voor haar dierbaren. In alle rust is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze mama, schoonmama en oma echtgenote van Wissenkerke Terneuzen 27 - 09 -1960 116 - 03 - 2020 Sluiskil: Frans Moerman Baukett Wissenkerke: Monique Geldof en Corné Walhout Breskens: Ilse en Mitchell Fenijn - Geldof Levi Standdaarbuiten: Dominique en Ellen Moerman - van Zijp Glenn, Dennis, Kevin, Anouk Sluiskil, 16 maart 2020. Nieuwe Kerkstraat 41,4541 ED De afscheidsdienst zal n.a.v. de Corona maatregelen in besloten kring plaatsvinden op zaterdag 21 maart in Familiehuis De Geslootene Boom te Sas van Gent. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Wij willen u vragen uitgebreid gebruikte maken van de condoleance via: www.degeslooteneboom.nl/ online-condoleanceregister. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg Hoek en afd. B2 van ziekenhuis ZorgSaam voor hun goede begeleiding en zorgen. Wilma wilde i.p.v. bloemen graag een donatie aan het KWFIBAN KWF: NL23 RABO 0333 7779 99 ovv Wilma Moerman-Flipse Nu is ze echt niet meer in ons midden, ze heeft de ongelijke strijd verloren. niet meer hoorbaar, niet meer tastbaar, niet meer zichtbaar. Maar in ons hoofd en in ons hart zit zij voor altijd opgesloten, in onze herinneringen wordt zij voorgoed bewaard. Dochter van Paul Corrie Flipse-Begthel (beiden in herinnering) Zus en schoonzus van Paula Rob Duitemeijer-Flipse Bor<J Aukeö Ons bereikte het trieste bericht dat op 63-jarige leeftijd geheel onverwachts is overleden, onze gewaardeerde collega, Leo is ruim 16 jaar bij Zeelandia werkzaam geweest als emballeur. Zijn kennis van zaken, zijn loyaliteit en collegialiteit maakt dat hij als collega én als mens erg gemist zal worden. Wij wensen zijn kinderen, familie en vrienden veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 16 maart 2020 Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega, We zullen hem blijven herinneren als een fijne en loyale collega, met oog voor kwaliteit en zeer behulpzaam. We gaan hem erg missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en vrienden en wensen hen veel sterkte en troost. Collega's emballage-afdeling Zeelandia, Anita, Ali, Irina, Wim, Leen, Jeroen, Rinus, Henk, Ad, Sam, Femke, Clarisse en Nirvana Zierikzee, 16 maart 2020 Zeer plotseling is tot ons verdriet overleden mevrouw Annette heeft zich als vrijwilliger ingezet ten behoeve van 'Maaltijd Thuis' bij Zorggroep Ter Weel. Haar inzet en aandacht voor de oudere medemens die zij tijdens haar vrijwilligerswerk ontmoette, zullen zeer gemist worden. Wij wensen haar ouders, broers en verdere familie veel sterkte toe. Namens het managementteam, de cliënten, de mede werkers van Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder alle vrijwilligers van Maaltijd Thuis Reimerswaal, Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Enorm bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerd lid en oud bestuurslid We zullen Jan herinneren als een zeer betrokken en sociaal persoon. Wij wensen de familie en verdere nabestaanden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens het bestuur en alle leden van de Oostkapelse Ringrijders Vereniging PM Na een oneerlijke strijd, maar moedig gedragen lijden, is tot ons grote verdriet toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en trotse oma 's- Hertogenbosch, Goes, 5 november 1940 14 maart 2020 David Antoine en Cindy Michelle Jeannet Sven Maud Lola<$ Correspondentieadres: 's Heer Hendrikskinderenstraat 37 4461 BS Goes Vanwege de coronacrisis vindt het afscheid in de beslotenheid van het eigen gezin plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36