0 dpg FAMILIEBERICHTEN 17 Bas van Fraassen Tonny de Keijzer-Hoogeveen ■li' OVERLEDEN Pol van de Vijver Marlies Silvia Maria Westplate Bas van Fraassen 10 maart 2020 is plotseling overleden Geboren 12 april 1952 Regiodistributeur van Hulst en omgeving. Ze heeft 34 jaar met veel inzet voor deze krant gewerkt. We wensen Helga en de familie veel sterkte toe namens DPG Distributie DANKBETUIGING IN MEMORIAM Paul Akerboom familieberichten vrijdag 13 maart 2020 P Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd erelid Wij hebben Pol gekend als de gangmaker, van de Nationale Trekpaardenkeuring IJzendijke, waaraan hij tot het einde toe op vakkundige wijze leiding heeft gegeven. Nadat hij het voorzitterschap had overgedragen aan zijn zoon Mark, bleef hij op eigen wijze geïntresseerd de zaak volgen. Wij verliezen in Pol een goed organisator en een echte paardenvriend. Wij wensen Mieke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur Stichting Internationale Trekpaardenkeuring IJzendijke Het onvoorstelbare is ons overkomen. 6 maart 2020 is onze dochter op 37-jarige leeftijd overleden. 4 februari 1983 6 maart 2020 Jan en Silvia Westplate-Boone Sandra en Remondo Chen Esther en Henk Willem Arondeusstraat 32 4333 DA Middelburg Het afscheid heeft in stilte plaatsgevonden. We laten je los, machteloos en verdrietig, vaarwel Marlies. Sailed away Toen in de ochtend van de tiende maart het lentelicht tussen de bomen schoof en enkele vogels een lied aanhieven toen overleed, te midden van familie en vrienden, in vrede Levenspartner van Annette Mussers Goes, 10 april 1941 Kortgene, 10 maart 2020 Annette Mussers Dirkje van Fraassen Mike Perry Botterlaan 55,4484 RB Kortgene De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 16 maart om 14.00 uur in de Nicolaaskerk aan de Hoofdstraat te Kortgene. Aansluitend zal omstreeks 15.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Wij zijn verdrietig dat is overleden ons gewaardeerd lid, oud-voorzitter en Paul Harris Fellow We kennen Bas als een zeer betrokken lid, die zich in het bijzonder heeft ingezet voor het ziekenhuis in Kumi, Oeganda. We zullen Bas als actief lid van onze club en als vriend gaan missen. Rotaryclub Goes-Reimerswaal Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart of telefoontje, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, Pieter Levinus de Blaey en onze zoon en vader van Benjamin, Simon de Blaey hebben ons diep getroffen en zijn voor ons een grote steun. Hiervoor allemaal onze oprechte dank. Familie de Blaey Terneuzen, maart 2020 Simone, een prachtig mens.... Ze was een bijzondere vrouw, jong van geest. Ze straalde liefde uit en had belangstelling voor het leven en voor iedereen die op haar pad kwam. We zijn trots dat ze onze mama was. Daarom onze dank aan iedereen voor de vele mooie kaarten berichten in welke vorm dan ook. IJzendijke 12-03-2020 Familie Boerman-van Hootegem 13-03-2006 13-03-2020 Paul Akerboom Sociaal, grappig, gul, lief, zorgzaam en stoer. We missen je. Mama, Papa ~in liefdevolle herinnerina~ Maarten, Aukje, Sanne Jasmijn Wij missen onze neef Dorien, Hanna en Pieter COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis De Stadsweide, Stadspolderlaan 1 te Kortgene. ZV 1*1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 73