Twee nieuwe oogartsen bij Oogkliniek Drechtsteden Oogkliniek *2% Zonder wachttijd binnen vijf dagen bij de oogarts Volledige vergoeding bij Oogkliniek Drechtsteden Twee nieuwe oogartsen Advertentie Wettelijk eigen risico Drechtsteden Zonder wachtlijsten toegang krijgen tot hoogwaardige en persoonlijke oogzorg, waarbij de cliënt centraal staat. Oogkliniek Drechtsteden staat daar garant voor. Om die belofte waar te maken, breidde de kliniek in Papendrecht het team onlangs uit met twee ervaren en hoog gekwalifi ceerde oogartsen. De aanleiding daarvoor is de forse groei die Oogkliniek Drechtsteden jaar op jaar boekt. Het concept van zorg zonder wachtlijsten én de voor ieder een volledig vergoede behandelingen (met uitzondering van het eigen risico) slaat overduidelijk aan in de Alblasserwaard, de Drechtsteden en wijde omgeving. De kliniek oogt luxe en privé. Veel mensen zijn daarom bang dat ze zelf bij moeten betalen voor de zorg. Kliniekmanager Mark Bunt: "Dat is absoluut niet aan de orde. Afgezien van het eigen risico, zitten er geen kosten vast aan welke verzekerde behandeling dan ook. Daarbij maakt het niet uit hoe je verzekerd bent. Als een zorgverzekeraar een behandeling niet geheel vergoedt, schelden wij de rest kwijt. Ongeacht de polis die je hebt. Zo maken we onze behandelingen voor iedereen toe gankelijk. Hoe dat kan? We hebben geen permanente spoedeisende hulp 24/7 en weinig overhead. De managers werken zelf mee. Deze efficiënte manier van werken zorgt voor lagere kosten." "Na de start in 2014 moesten we allereerst het vertrouwen winnen van patiënten en huisartsen", vertelt kliniekmanager Mark Bunt. "Al en kele jaren kunnen we zeggen dat we daarin geslaagd zijn. We hebben inmiddels het volste vertrouwen van vele huisartsen, optometristen en opticiens in de omgeving, die mensen met oogklachten in toenemende mate naar ons doorverwijzen. Wij zijn daar trots op en het is voor ons een stimulans om steeds dat extra stapje te zetten om iedereen op zo kort mogelijke termijn hoogwaardige oog- zorg te kunnen blijven bieden." Zeker zo belangrijk: de wijze waarop de cliënten zelf aankijken tegen de zorg die ze krijgen in Oogkliniek Drechtsteden. Een betrouwbare graad meter daarvoor is de onafhankelijke website Zorgkaart Nederland. "Met een 9,2 als gemiddelde scoren we daarop heel hoog. Maar het zorgt er niet voor dat we achterover leunen; we blijven voortdurend investeren in het verhogen van de kwaliteit en het voorkomen dat cliënten lang moeten wachten op een behandeling. Daarom zijn we heel blij dat we twee nieuwe oogartsen in ons team mogen verwelkomen. Zij zijn met hun kennis en gedegen opleiding een meer dan welkome aanvulling." Modern ingerichte kliniek Oogkliniek Drechtsteden is gevestigd in een voormalig bankgebouw. Als patiënt kom je terecht in een ruime, sfeervolle en modern ingerichte kli niek. Niet steriel, maar zo opgezet dat je meteen het gevoel krijgt welkom te zijn. Er is in alle ruimtes veel aandacht besteed aan hoogwaardige details en veiligheid. "Dat is prettig voor onze patiënten en klanten, maar ook willen we dat al onze medewerkers in een professionele en aangename setting kunnen werken", licht kliniekmanager Mark Bunt toe. "ledereen moet bij ons in de beste omstandigheden zijn of haar werk kunnen doen." De stoelen in de ruime wachtkamer zijn comfortabel. Er is voor iedereen koffie, thee, water en cola gratis be schikbaar. Bij de oogheelkunde krijgt vrijwel iedereen oogdruppels die enige tijd in moeten inwerken. Dit verklaart grotendeels het onvermijdelijke wach ten, maar staat niet symbool voor de algemene wachttijden in het Papen- drechts oogzorgcentrum. Het wachten op een consult duurt hier dagen en geen maanden. Mark Bunt: "We werken samen met alle zorgverzekeraars. Wij zijn een snel groeiende kliniek en worden niet beperkt in het aantal patiënten die wij willen helpen. Dat zorgt ervoor dat we korte wachtlijsten houden. Binnen vijf werkdagen kun je bij ons terecht bij een oogarts. Voor onze eigen patiënten zijn we dag en nacht bereikbaar, om in geval van nood of ongerustheid klaarte staan." De korte wachttijden passen naadloos bij één van de andere pijlers van de oogkliniek: de patiënt is een klant, iemand voor wie je de deur wijd open zet. "Wij zien het als een eer dat zij ons het vertrouwen geven om hun ogen door ons te laten behandelen." Charlotte M. van der Sommen heeft haar artsendiploma in 2014 behaald, waarna zij in 2019 haar specialisatie tot oogarts heeft afgerond aan het Oogziekenhuis in Rotterdam. Sindsdien is zij onder andere werkzaam bij Oogkliniek Drechtsteden. Charlotte is breed opgeleid binnen het specialisme Oogheelkunde met aanvullende verdieping bin nen medische- en chirurgische retina en cataractoperaties. Isaac J. van Egmond heeft in 2012 zijn artsdiploma aan de Universiteit Utrecht behaald. Hij heeft eerst ervaring opgedaan op de Oogheelkunde in de zieken huizen van Apeldoorn en Deventer. In 2015 is Isaac gestart met zijn specialisatie tot oogarts aan de Vrije Universiteit te Amsterdam, die hij in 2019 heeft afgerond. Sinds dien is hij werkzaam in zowel het Oogziekenhuis te Rotterdam als bij Oogkliniek Drechtsteden. Met als nadrukkelijke kanttekening: het eigen risico blijft voor rekening van de klant. "Daar ontstaat soms een misverstand over; wij nemen wel het deel voor onze rekening dat de verzekeraar niet vergoedt, maar dat staat los van het wettelijk eigen risico dat een klant heeft afgesproken met zijn of haar zorgverzekeraar." 0OogM*** Charlotte M. van der Sommen, Oogarts Isaac J. van Egmond, Oogarst Veerpromenade 22 3353 HG Papendrecht T (078) 6151524 www.oogkliniekdrechtsteden.nl nrr\r\r\+r\+r»/"l/^r\ Tii Oogkjiniek Van links naar rechts: Anne Roefs, Oogarts Wouter Groothuizen, Oogarts Gerard Groothuizen, Oogarts I Renoe Soebhag, Oogarts

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 50