f FAMILIEBERICHTEN 17 -t I dpg"1'" Maatje Elizabeth Dekker - van Liere DANKBETUIGING IN MEMORIAM Paul Akerboom ra 1 "N Rom. 12:12 Mas V_ Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart of telefoontje, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, Pieter Levinus de Blaey en onze zoon en vader van Benjamin, Simon de Blaey hebben ons diep getroffen en zijn voor ons een grote steun. Hiervoor allemaal onze oprechte dank. Familie de Blaey Terneuzen, maart 2020 13-03-2006 13-03-2020 Paul Akerboom Sociaal, grappig, gul, lief, zorgzaam en stoer. We missen je. Mama, Papa ~in liefdevolle herinnering~ Maarten, Aukje, Sanne Jasmijn Simone, een prachtig mens.... Ze was een bijzondere vrouw, jong van geest. Ze straalde liefde uit en had belangstelling voor het leven en voor iedereen die op haar pad kwam. We zijn trots dat ze onze mama was. Daarom onze dank aan iedereen voor de vele mooie kaarten berichten in welke vorm dan ook. IJzendijke 12-03-2020 Familie Boerman-van Hootegem Wij missen onze neef Dorien, Hanna en Pieter FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten vrijdag 13 maart 2020 PM Met verdriet in ons hart, maar dankbaar voor wie zij voor ons was, is na een periode van afnemende gezondheid, zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, trotse oma en overoma echtgenote van Jaap Dekker 121-12-2006 Kattendijke, 9 november 1935 t Kapelle, 10 maart 2020 Yerseke Anke Hoogstrate - Dekker Dick Hoogstrate Jeroen en Adriënne Jane, Mees, Liz Joos en Linsey V Djaël Dick en Vanessa Kapelle Eelke Remijnse - Dekker Johan Remijnse Femke en Duncan Amy, Jaylie Anne V en Stefan Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd Correspondentieadres: fam. Hoogstrate, Breeweg 19,4401 BN Yerseke De dankdienst voor haar leven, waarin voorgaat ds. L.C.P. Deventer, wordt gehouden op maandag 16 maart om 13.30 uur in de Hervormde kerk. Kerkplein 4 te Kapelle. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. Hierna brengen we onze moeder en oma in besloten kring naar haar laatste rustplaats. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 -■»,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45