Anna Catharina Neve Annie Willy de Wert Piet de Vliegere FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN Willem de Keizer Cor Mulder Els de Vliegere-d'Hooghe Louise Tas Zie, Ik maak alle dingen nieuw. Op de leeftijd van 82 jaar hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom echtgenoot van Teuneke Wolfert Axel, 9 januari 1938 Axel, 9 maart 2020 Teuneke de Keizer-Wolfert familie de Keizer familie Wolfert Correspondentieadres: Aendijkestraat 16 4571 TD Axel De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 14 maart om 10.30 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in Onder de Toren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het SVRZ Zorgteam van het Kasteeltje voor al hun goede zorgen en aandacht. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom. Ineke Mulder-van Es Het leven is zoo men het neemt Zoo men het neemt zoo kan men leven Wij geven U kennis dat na jaren van liefdevolle verzorging in 't Verlaet.van ons is heengegaan mijn dierbare zus, lieve Tante en allerliefste oudtante Ossenisse, 26 juni 1924 t Westdorpe, 8 maart 2020 Hulst: Alouisius Franciscus Neve Odijk: Veronique van Cooten-Neve Arno van Cooten Daphne en Reint Ilse en Michael Rotterdam: Alexander Neve An Neve-Engelen Maxim Sophia Correspondentieadres: Baudeloo 38 B, 4561 ES Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 14 maart om 14.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Kemzeke, 29 november 1942 f Axel, 7 maart 2020 Lilian de Wert-van Overmeir Mariska en Eddy Yari Stefaan Correspondentieadres: 's-Gravenstraat 368,4567 AT Clinge U kunt afscheid nemen van Willy in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b in Hulst, op donderdag 12 maart van 20.00 tot 20.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 13 maart om 14.00 uur in de H. Henricus kerk, 's-Gravenstraat 169 in Clinge. Uitsluitend schriftelijk condoleren voorafgaand aan de kerkdienst. Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van het UZ in Gent, het ziekenhuis De Honte in Terneuzen en het zorgcentrum De Vurssche in Axel voor de liefdevolle verzorging. Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt je haar warme stralen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn man, broer, schoonbroer en onze oom echtgenoot van ☆Kuitaart, 4 augustus 1928 t Hulst, 6 maart 2020 echtgenote: Els de Vliegere-d'Hooghe en verder allen die hem dierbaar zijn Correspondentieadres: coöperatie DELA, T.a.v. Fam. De Vliegere, Rucphensebaan 93, 4706 PH Roosendaal. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 13 maart om 11.30 uur in kapel De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Na de uitvaartdienst kunt u de familie kort persoonlijk condoleren. Na de plechtige uitvaartdienst is de crematie plechtigheid in besloten familiekring. Ook als u onverhoopt geen rouwbrief heeft ontvangen bent u welkom. Willy de Wert woensdag 11 maart 2020 ZV Openbaringen 21:5 Beetje bij beetje hebben wij afscheid van je genomen. Toch nog vrij plotseling overleed onze markante vader en lieve opa weduwnaar van Cor overleed op zondag 8 maart 2020 in de leeftijd van 87 jaar. Teteringen: 's-Hertogenbosch: Robert en Anita Marcel en Maureen Gijs, Floor Correspondentieadres: Moleneind 28,4847 CJ Teteringen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 13 maart om 10.00 uur in de aula van crematorium Rosmalen, Oude Baan-Oost 170 te Rosmalen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de plechtigheid kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. In alle rust is van ons heengegaan onze moeder, lieve oma en "oma zee" echtgenote van Louis Verheije 117 juli 1987 Sluis, 1 mei 1923 t Oostburg, 7 maart 2020 Wies Verheije Hélène Astrid en Barry Nienke, Jeroen George en Mariannet Verheije-Matthys Leen en Benedikt Laura, Matthijs Koen en Isabel Morgane, Maxim Correspondentieadres: Orchideestraat 16,4511GV Breskens De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 13 maart om 10.30 uur in de Sint Barbarakerk, Europastraat 7 te Breskens. Aansluitend zullen we haar begraven naast haar man op de begraafplaats van Sluis. Wij zijn zeer dankbaar voor alle mensen die haar zo liefdevol verzorgd en bijgestaan hebben. Indien u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u vriendelijk om deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. De vader van onze collega Mariska is afgelopen zaterdag overleden en we willen graag allemaal de uitvaart bezoeken om Mariska te steunen Dat betekent dat onze winkel vrijdag 13 maart a.s. gesloten is vanaf 13.00 uur. We wensen Mariska en haar familie veel sterkte toe. Team van Meijel, de Echte Bakker, Clinge COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 73