12 FAMILIEBERICHTEN Leendert Jan Witte Ome Piet Pieter Kramer Piet Kramer Ria Gerarda van der Vuurst de Vries Moritza Homburg Cornelia Francina Potter-van der Peijl -Corrie- woensdag 11 maart 2020 Want U, HEERE, bent mijn toevlucht. Psalm 91 vers 9" Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, is in vertrouwen op zijn Heer en Heiland van ons heengegaan onze lieve, zorgzame vader en opa Weduwnaar van Johanna Pieternella Witte - Lindhout 23 juni 1933 - 10 maart 2020 Middelburg: Wilhelminadorp Alie en Martin Nathalie Robert Dick en Brigitte Melanie Martijn en Melissa Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Zorgcentrum Randhof, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Generaal Eisenhowerlaan 68,4333 BS Middelburg De dienst van Woord en gebed wordt gehouden D.V. zaterdag 14 maart om 11.00 uur in 'De Levensbron', Mansholtlaan 1 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldelooze pad te Goes. Voor aanvang van de dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. We zullen je missen Neven en nichten Toch nog onverwacht is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze liefhebbende en altijd meelevende vader, trotse opa en overopa in de leeftijd van 92 jaar. Wat zullen we hem missen... Colijnsplaat: P. Kramer - van Hakken Rien t en Marry Elly en Henk Nicole, Tygo John en Tamarah, Indy, Kyana Leo en Machteld 4 Ziva Goes, 8 maart 2020 Correspondentieadres: Rijksweg 29,4416 BA Kruiningen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Cleijenborch voor de goede en liefdevolle verzorging. Toch nog onverwachts is overleden mijn lieve broer en onze zwager in de leeftijd van 92 jaar. Colijnsplaat Colijnsplaat: J. Kramer-Janse Goes: M. Kramer-Platschorre Goes: C. de Pree-Kramer C. F. (Corrie) Potter-van der Peijl echtgenote van Jaap Potter t PM Verdrietig, maar dankbaar voor alle dierbare herin neringen, nemen we afscheid van onze dappere, sterke en zo betrokken moeder, schoonmoeder en oma Djatiroto, Ned. Indië, 13 november 1934 t Goes, 9 maart 2020 Zierikzee, Maartje en Mare de Booij-Kole Rozemarijn Berend en Charlotte Guus en Guusje Amsterdam, Adriaan Kole en Annette van Baren Casper Lennart Correspondentieadres: Poststraat 35 4301 AA Zierikzee maartjekole@gmail.com adriaan_kole@yahoo.com Wij nemen afscheid van Ria tijdens een samen komst op vrijdag 13 maart om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleance in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Ria was dankbaar voor de steun en zorg die zij kreeg van het verplegend personeel van de PD afdelingen van hetADRZ en thuiszorg Allévo. Moritza heeft ons nu verlaten maar zij blijft altijd in ons hart aanwezig in afwezigheid. Daarom is zij nooit voltooid verleden tijd. Heiloo Middelburg 5 juli 1940 9 maart 2020 Nelleke Homburg Irene Homburg Cora en Ari Kuyvenhoven-Homburg Quinta en Arnout Besier-Homburg Eunice Homburg Correspondentieadres: Griffioenstraat 96,4334 BK Middelburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Moritza op vrijdag 13 maart om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de crematie plechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar het team van Hof 't Seijs voor hun inzet en goede zorg. Veel te snel nadat onze vader en opa aan zijn laatste reis begon, is op 8 maart 2020 onze lieve, zorgzame moeder en oma overleden. Kruiningen, 22 augustus 1935 Goes, 8 maart 2020 sinds 23 oktober 2019 weduwe van Jakob Johannes Potter Rinus enJuul Kim en Joris Nick en Sandra Jan en Lenie Correspondentieadres: Johan de Wittlaan 30, 3054 AA Rotterdam De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 13 maart om 11.45 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 11.00 tot 11.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Hansweertse- straatweg te Kruiningen. Na de begrafenis is er in 'Ons Dorpshuis', Berghoek straat 3 te Kruiningen, gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Bedroefd maar dankbaar dat haar een lijdensweg zonder perspectief bespaard is gebleven, melden wij het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oudtante Fam. Cok-van der Peijl Fam. de Jonge-van der Peijl Fam. van der Peijl-van Santé Wij wensen haar familie troost, kracht en sterkte toe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44