J? FAMILIEBERICHTEN 11 OVERLEDEN Klara Johanna Brand - Morschett Klara Brand-Morschett Emma Adriana Francke Thea Willy Elisabeth Hartog-Kok Wil Fons Wijdeveld Hendrik Egbertus Kattenbroek Simon Melse Zij was een goede, zorgzame moeder en een krachtige, zelfstandige vrouw. Zij is rustig heengegaan. t Middelburg, 9 maart 2020 woensdag 11 maart 2020 PM We huilen. Onze lieve, zorgzame vrouw, moeder en schoonmoeder is er niet meer. Wij zijn heel dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend, hoe ze van ons hield en voor ons heeft gezorgd. Tot op het laatst. Tot ze echt niet meer kon. We zullen haar nooit vergeten... Echtgenote van Willem Brand 12 februari 1939 14 maart 2020 Westkapelle Willem Brand Middelburg Corry Brand Middelburg Sylvia Brand en Ronald Dijkhuizen Koningin Wilhelminastraat 28,4361 ED Westkapelle Wij hebben dinsdag in besloten kring afscheid van haar genomen. We bedanken familie en vrienden, huisartsenpraktijk Westkapelle en Team Veere-West van Zorgstroom voor alle hulp en goede zorgen. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij dat na jarenlange vriendschap onze lieve vriendin en voor de kinderen een lieve bure Klara is overleden Jan en Nellis Jakobsen Linda Nadia, Benny en Elias Yoran Westkapelle, 4 maart 2020 Enige en algemene kennisgeving Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart weduwe van Ben van Gelder levenspartner van Hans Koster 21 maart 1946 9 maart 2020 Hans Koster Ernst en Maria en kinderen Andrea en Ron Marco en Sheila van Gelder en kinderen Correspondentieadres: Doctor Ottestraat 31 4382 LV Vlissingen Op vrijdag 13 maart is er om 11.00 uur een bijeenkomst ter nagedachtenis van Emma in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Voorafgaand is er van 10.30 tot 10.50 uur nog gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de bijeenkomst begeleiden we haar naar de rouwauto, die haar naar het crematorium zal brengen. U bent daarna welkom in het uitvaartcentrum om de familie te condoleren en ontmoeten. Wat zullen we je missen Joke, Kees en Annelies Baatends Wij nemen heel verdrietig afscheid van onze lieve moeder en oma. Weduwe van Cornelis Hartog Rotterdam, 16 april 1932 Asten: Pieter Hartog Jeannette Hartog-van der Hoogt Sebastiaan Anne-Fleur Josephine Houten: Bil en Kaal-Hartog Hendrik Jan Kaal Joris Marthe Correspondentieadres: Schildmos 2 3994 LS Houten ellen creakracht.nl Br is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen vanWil op zaterdag 14 maart van 10.30 tot 10.45 uur in uitvaartcentrum H. Johse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal hier de afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van voornoemd uitvaartcentrum. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van De vriendinnetjes van Evi waren altijd gek met hem... "Hij was de beste grapjesmaker..." Lieve Bianca, Fleur, Evi en Dies, wij zullen er altijd voor jullie zijn. Kloetinge, Marcel en Judith, Jens en Dewi Dirken Jolanda, Julia Harm en Anne, Yfke en Bram Leven is als sneeuw, je kunt het niet bewaren troost is dat jij er was, uren, maanden, jaren. "He is a strong man" Na vele mooie en gelukkige jaren is van ons heengevaren mijn lieve Henk, onze papa, schoonvader en opa Ede, 12 mei 1935 Goes, 8 maart 2020 Gerda Kattenbroek-Ester Gerda en Joep Tessa en Jasper, Lotte en Remco Egbert en Lotta Nicky, Lucie, Mikaela, Martin Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen T.a.v. familie Kattenbroek Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 14 maart om 10.30 uur in de Sint Jacobskerk, Grote Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend vindt in besloten kring de crematie plaats. Vanaf 13.00 uur bent u uitgenodigd in Huys Ter Schelde, Koudekerkseweg 38-40 te Vlissingen waar de familie omstreeks 13.30 uur arriveert en gelegenheid tot condoleren en samenzijn is. Onze dank gaat uit naar alle betrokken zorgverleners. "Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt, als veel je wordt ontnomen, als je moet toelaten dat een ander je verzorgt, als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat het einde goed is" Dankbaar voor zijn leven hebben wij op 9 maart afscheid moeten nemen van onze vader, Opa en ouwe Opa. 20 maart 1921 - 9 maart 2020 Weduwnaar van Leintje Melse-Louwerse "We gaan hem missen" Vrouwenpolder: Vrouwenpolder: Vrouwenpolder: Zierikzee: Middelburg: Izaaken Janneke Lindy en Rudolf: Thijs en Amy Corina en Marcel: Quinten, Dano en Iza Simone en Fred: Senne en Robine Co en Ina Jos en Jolanda Dennis en Anouk: Roosmarijn en Timme Jeroen en Brigitte: Lieke en Roel Dineke en Ria Anjo en Tonny Nick Manon en Aynsley Zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", kamer 12 Correspondentieadres: I.A. Melse, Palsterstraat 10,4354 AM Vrouwenpolder De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op vrijdag 13 maart om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Schoolstraat 11 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Zoekweg te Vrouwenpolder. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen, in de laatste 2 maanden van zijn leven, door de verzorging van afdeling "Kruidhof" en de praktijk van Dr. Van Tol. Alleen schriftelijke condoleances.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43