MEDIA CULTUUR 29 Beleef een avond tussen de sterren Aart vond het heel grappig en hoopte dat het programma van de grond zou komen Staartjes overleed twee maanden ge leden op 12 januari, onverwacht na een auto-ongeluk. Een groot gemis, zegt zoon Paul. ,,Het is een vreemde gewaarwording dat je hem niet meer kunt bellen of spreken. Vlak na zijn dood zit je in een soort achtbaan. Alles moet gere geld worden. Ik had drieduizend be richten op Facebook. Het afscheid was indrukwekkend. Het Journaal werd naar voren geschoven, de nieuwslezeressen waren in het zwart. De reacties, de aandacht van de media, ongelooflijk. Ja, dat was een troost. Zelf vond Aart het verschrik kelijk om ouder en vooral hulpbe hoevend te worden. Dat is hem ge lukkig bespaard gebleven.'' voorstellen dat zangers en zangeres sen hun nieuwste liedje in dit pro gramma laten horen. Ik heb wel wat namen in gedachten. Trijntje Ooster huis, Jett Rebel, Tim Knol en zelfs di rigent Jaap van Zweden.'' Aart Staartjes zou als Opa Aart een vaste rol krijgen in de serie. ,,Hij was wel in voor dit soort gekke projec ten'', weet Paul Staartjes, die ver antwoordelijk is voor de techniek. Zijn vader heeft de pilot echter nooit kunnen zien. De montage was nog niet voltooid. ,,Hij vond het wel heel grappig en hoopte dat het pro gramma van de grond zou komen. Het is natuurlijk nog geen afgerond geheel, maar we waren een eind op weg. Het heeft zeker potentie, mits er goede schrijvers en eindredac teuren komen.'' Foto Inmiddels zijn de eerste oriënterende gesprekken met zenders achter de rug. ,,Ideaal zou zijn om hiermee te be ginnen als De Wereld draait Door straks (op 27 maart) stopt'', grinnikt Harm Lust. Het is ook wat Aart Staartjes wilde, stelt hij. ,,Kijk, dat Se samstraat stopte, was heel ver velend. Daar heeft Aart veel ver driet van gehad. Ik kreeg na deze pi lot een heel lieve mail van hem. 'Dit is een geweldig project waar we nog jaren mee door kunnen'. Ik hoop dat we die laatste wens kunnen inlossen. Hij blijft sowieso in de serie. Zijn foto hangt straks boven de juicebar.'' Het televisie-icoon (81) Aart woensdag 11 maart 2020 PC 44 —Paul Staartjes Kijk op de site bij /video een kijkje achter de schermen bij de makers van De Truffels Links: Harm Lust met twee van zijn Truffels, fotodingena mol Boven: Aart Staartjes als Opa Aart in de proefaflevering. videostill Zet zeven grote musicalsterren bij elkaar, laat ze zelf hun nummers kiezen en die met elkaar zingen, en je krijgt een bijzondere concertshow. Een avond als een ware revue waarin de sterren ook een heel andere kant van zichzelf laten zien. Wat drijft onze musicalsterren en wat betekent een award voor hen? Stanley Burleson, René van Kooten, Tessa van Tol, Renée van Wegberg, Tommie Christiaan, Carolina Dijkhuizen en Jon van Eerd vertellen alles wat je altijd al wilde weten. Tevens trakteren deze sterren je op muzikale previews en optredens. Niemand minder dan Vajèn van den Bosch presenteert dit programma vol muziek, entertainment en vermaak. Maandag 23 maart Beatrix Theater in Utrecht *De ticketprijzen zijn afhankelijk van de datum, tijd en rang en de vanaf prijs geldt zolang de voorraad strekt. De prijzen zijn incl. servicekosten en excl. transactiekosten. Bestel tickets op pzc.nl/stars

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 29