5 dagen Moers (de> Vakantiepark Twente O reiskatern.nl Hjp K3 komt opnieuw naar je toe! Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusief voordeel op de leukste parken! Het voordeel I van PZC Het voordeel van PZC Van der Valk Hotel Moers Recreatiepark De Tolplas Weekend, midweek of week madurodam Bestel tickets op pzc.nl/waanzinnig In het najaar van 2020 kun jij genieten van de nieuwste K3-show! Zing en dans mee op hun grootste hits in een theater bij jou in de buurt. Hanne, Klaasje en Marthe zuLLen een geweLdige show neerzetten in Den Haag, Amsterdam, Groningen, Apeldoorn, Den Bosch, Rotterdam en Breda. Bestel tickets op pzc.nl/k3show I Aankomsten t/m augustus 2020 J 4 nachten incl. uitgebreid ontbijt Gratis annuleren tot op de dag van aankomst Aankomsten t/m juli 2020 4-pers. vrijstaande chalet Gelegen aan een recreatiepias Moers en omgeving Het plaatsje Moers ligt net over de grens bij Venlo, midden in de Niederrhein. Het ligt tevens aan de Oranjeroute, een bekende fietsroute die loopt langs plekken die historische banden hebben met het huis van Oranje. De bekende Duitse steden zoals Duisburg, Keulen en Düsseldorf liggen op korte afstand. Het is ook een prima uitvalsbasis voor een dagje Movie Park Germany of Phantasialand. Van der Valk Hotel Moers Het hotel (gastbeoordeling 8,2) beschikt over 127 comfortabel ingerichte kamers. Begin je dag goed met het live cooking ontbijtbuffet met uitgebreide keuzes. Ook in de avond kun je hier terecht voor een heerlijk diner. Sluit de dag af met een drankje in de altijd gezellige Toukanbar. Genoeg opties voor cocktails en lekkere snacks. Inbegrepen: 4 nachten in een tweepersoonskamer 4 keer uitgebreid ontbijtbuffet Incl. een welkomstdrankje Incl. late check-out (o.b.v. beschikbaarheid) Gratis parkeren en gebruik van wifi Aankomst zo ma 79,- overige dagen 6 99,- Prijs p.p. en o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, excL. 20,- reserveringskosten en incL. toeristenbelasting Het park en omgeving Roompot Recreatiepark De Tolplas (gast beoordeling 8,0) is een rustig gelegen park midden in de natuur in het plaatsje Hoge Hexel in Twente. Op de recreatiepias kunt u zwemmen, vissen en windsurfen en het strandje is de perfecte plek om op warme dagen te genieten van de zon. Liever de omgeving verkennen? Huur een mountainbike en maak een rit door het prachtige nabijgele gen Nationaal Park De Sallandse Heuvelrug. Een spetterende afsluiter van de vakantie is natuurlijk een bezoek aan Avonturenpark Hellendoorn. Inbegrepen: Weekend/midweek/week in een 4-persoons vrijstaande chalet Periode Weekend Midweek Week maart €79,- €69,- 119,- april €79,- €69,- 119,- mei 139,- 129,- 269,- juni 199,- 189,- 319,- juli 209,- 259,- 389,- Vanaf prijs 4-pers. chalet per maand Prijs per chalet o.b.v. beschikbaarheid, excl. reserveringskos- ten 32,50 en Lokale heffingen 1,70 p.p.p.n. Meer informatie en boeken: Ga voor 5 dagen Moers naar onze website reiskatern.nl/pzc/zoweg2007 en voor Roompot Recreatiepark De Tolplas naar reiskatern.nl/pzc/zoweg2008 of bel met Zoweg.nl 0900-9693 0,70 per gesprek) Geniet voor maar €12,50 per persoon van één van deze waanzinnige parken. Ervaar het Leukste dagje uit tussen de apen in Apenheul, ontdek Nederland op zijn grootst in Madurodam, beleef de mooiste avonturen in Familiepark Drievliet of stap in de te gekke attracties van Kinderpretpark Julianatoren. Wacht niet te lang met bestellen van jouw tickets, want OP=OP! 28 en 29 maart Apenheul Madurodam 4 en 5 april Familiepark Drievliet Kinderpretpark Julianatoren 21 augustus t/m 15 november 2020 Diverse locaties *De ticketprijzen zijn afhankeLijk van de datum, tijd en rang en de vanaf prijs geldt zolang de voorraad strekt. De prijzen zijn incl. servicekosten en excL. transactiekosten. Omdat je het verdient!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 24