Slim energie besparen? Begin nu met TONZON Vloerisolatie Duurzaam warmer leven TONZON Stel niet langer uit Warmste vloer Hoogste energiebesparing Minder vocht in huis Gezonder wonen Klimaatefficiënt CV gaat langer mee Advertentie TONZON Vloerisolatie geeft direct comfort en de besparing is veel hoger dan men denkt. De Thermos kussens zorgen voor een veel korter stookseizoen. Doordat de vloer sneller opwarmt en langzamer afkoelt begint in huis het voorjaar eerder en de herfst later. Met uitstel tot de volgende winter mis je deze besparing en moet de CV-ketel veel meer branduren maken. Als de CV-ketel minder branduren maakt en minder hard hoeft te branden gaat hij langer mee. Het is slim om nu de CV-ketel zoveel mogelijk te sparen zodat vervanging wordt uitgesteld. Alternatieven voor CV worden beter en goedkoper. Alternatieven voor CV worden beteren goedkoper. Je woont direct comfortabel, gezonder en met minder gas. Voor meer info: tonzon.nl of bel 053 4332391 Vloerisolatie met TONZON Thermoskussens is de beste manier om de warmtestroom naar onderen te blokkeren. Vloeren met Thermoskussens warmen sneller op, worden warmer en houden de warmte langer vast. Hierdoor wordt het stookseizoen een stuk korter. TONZON Bodemfolie stopt de verdamping van vocht uit de bodem en zorgt zo voor een schone en drogere kruipruimte. Er komt zo minder vocht in huis, waardoor je niet meer zo veel hoeft te ventileren. Door de warmere vloer en minder vocht in huis, krijgen schimmels en huisstofmijt veel minder kans. Hoeveel energie nodig is bij de productie, transport en installatie van een materiaal weegt mee in hoe 'klimaatefficiënt' een materiaal daad werkelijk is. TONZON is het meest klimaatefficiënt en heeft als enige vloerisolatie het keurmerk voor duurzaam bouwen. Door het kortere stookseizoen zijn er minder branddagen. Door het sneller verwarmen en langzamer afkoelen neemt ook de dagelijkse stooktijd af. Samen scheelt dat heel wat branduren, dus de CV gaat langer mee. Duurzame tip Tonzon HR-Radiatorfolie kan direct achterop de radiator worden geplakt zonder dat deze van de muur hoeft. Het doet zo onzichtbaar zijn werk en is binnen een jaar terug verdiend. Het pakket past door de brieven bus en in iedere energiebox. Voor meer ideeën: tonzon.nl Bodemfolie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 12