S te Francien van Arenthals Lieve Cientje, FAMILIEBERICHTEN 13 jf'JK OVERLEDEN Cientje Ronny Janson V Christiaan Frederik Everts Chris Abraham Jannis van der Meulen Brammie van der Meulen Nog volop in het leven en bruisend van energie is geheel onverwacht van ons heengegaan mijn allerliefste Cientje, mijn bonusmoeder, zusschoondochter en schoonzus partner van Axel, Kortgene, 18 juni 1962 6 maart 2020 Ronny Ramon Balou# Rossie 4 Plemmie en Rick Magda en Peter Frans en Lia Carla ,<-? Renate en Johan Nichten en neven Boogerdlaan 12 4484 SV Kortgene Er is woensdagavond 11 maart van 19:30 uur tot 20:00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Francien in uitvaartcentrum Monuta Richard Ensing, Scottweg 1-01 te Goes. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 13 maart om 12:00 uur in de aula van het crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Nadien is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Kom zoals je bent Iedereen die Francien een warm hart toedraagt is van harte welkom. Francien van Arenthals 6 maart 2020 Francien van Arenthals Lodewijk Franciscus van Vliembergen Maria Magdalena Pardon Francien van Arenthals Mijn schat. Nog zoveel plannen. Ik zal je enorm missen. Liefs, Ronny dinsdag 10 maart 2020 ZV Ga nooit weg zonder te groeten, ga nooit weg zonder een zoen. Als je het noodlot zult ontmoeten, kun je het nooit meer doen. Ga nooit weg zonder te praten, dat doet een hart zo pijn. Wat je 's morgens hebt verlaten, kan er 's avonds niet meer zijn. Een maand na het overlijden van onze moeder en oma is tot onze verbijstering geheel onverwacht overleden onze zus en tante partner van Ron Janson Riet en Aarnout de Bokx - van Arenthals Plemmie en Rick Vandervort - van Arenthals Magda van Arenthals en Peter Cambeen Nichten en neven Verbijsterd en vol ongeloof vernamen wij het bericht over het plotselinge overlijden van Wij wensen Ronny, familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en medewerkers Mol Schuddebeurs BV Hand in hand zijn we gegaan tot aan de drempel moegestreden, maar omringd door ons allen ben je moedig en rustig heengegaan. Met veel verdriet, maar vol bewondering en respect voor zijn vechtlust en doorzettingsvermogen, delen wij u mede dat, na een mooi leven met aan het einde veel strijd en pijn is overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa echtgenoot van Graauw en Langendam, 29-11-1936 Hulst, 7-3-2020 Maria van Vliembergen-Pardon Anita t, Jos Patrick en Anita Eline en Gerben Jan Fabian Standertmolenstraat 10 4569 TB Graauw De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 12 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren. Woensdag 11 maart kunt u van 19.00 -19.30 uur afscheid nemen in voornoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'De Blaauwe Hoeve', afdeling Seniorenkliniek voor hun inzet en goede zorgen. Met groot verdriet nemen wij onverwachts afscheid van onze collega Sinds 2011 is Francien met hart en ziel betrokken binnen de organisatie. Onvoorstelbaar dat we nu zonder haar verder moeten, we gaan haar inzet en betrokkenheid enorm missen. Haar sprankelende persoonlijkheid en collegialiteit laten een blijvende mooie herinnering bij ons achter. We wensen Ron en dierbaren veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle collega's van Belisol Goes en Directie. Overleden 5 maart 2020 Wij zullen je fonkelende ogen en brede glimlach enorm missen! Wij wensen iedereen die Chris gekend heeft een warm hart toe en betuigen via deze weg ons medeleven. Veel sterkte met het verlies van deze bijzondere persoon. Cliënten en personeel dagbestedingslocaties Het Atelier en De Schelp van Tragel Diep bedroefd, maar met grote dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is geweest, delen wij u mede dat plotseling op 7 maart 2020 is overleden, mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Janny H. van de Sluis op de leeftijd van 86 jaar J.H. van der Meulen-van de Sluis Joke Nadim Una en Mohamad, Aela Jackyen Alain Marco en Hedy Ruben, Mattijs, Jochem Janine en Bram Renée en Miguel Sara, Sofia Christianne en Rob Robbert, Niek, Rutger Correspondentieadres: Port Scaldis 9-22,4511 DB Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 13 maart om 10.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Kerkstraat 2 te IJzendijke, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de begraafplaats aan de Mauritsweg. Voorafgaand aan de dienst is er in de kerk van 9.50 uur tot 10.20 uur gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Onverwachts hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Wij leven mee met Janny, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Magda en Johan t Henkt Geert en Frans Bep en Kees Neven en nichten COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 56